Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziunick

Sprzedam suknię Sincerity 3234 Ivory !!!

Polecane posty

Sprzedam przepiekna suknie amerykańskiej firmy SENCERITY BRIDAL 3234 (kupiona w salonie w Warszawie). Gorset jest wykonany z tafty zdobionej koronkowymi aplikacjami udekorowanymi kryształkami i koralikami. Gorset z tyłu jest ozdobiony licznymi guziczkami i wykonaną z tego samego materiału co guziczki - Rozą w kolorze kawy ze śmietanką. Suwak zasłania sznur guziczków które Pan Mlody może z wielką ochota niecierpliwie rozpinać po ślubie : ) Przepieknie prezentuje się w kościele, gdzie jak wiecie cały czas stoimy tyłem do gości… Rozmiar 38, obcas 8 cm, wzrost 165, biodra nie mają znaczenia ze względu na fakt , iż suknia jest do dole rozszerzana, Czesc spodnica- spodnica z organzy wychodzącej spod drapowanej tafty, ozdobiona jest licznymi, bardzo delikatnymi aplikacjami koronkowymi podkreślającymi urok i majestatyczność sukni Tren- długi, to co bardzo funkcjonalne, podpinany na napki oraz na guziczki, zapewnia komfort ruchow, przepiekanie się układa po podpieciu…oczywiście nie podpiety nadaje uroku i majestatu, zachwycała wszystkich. Suknia jest profesjonalnie czyszczona, użyta tylko ten jeden raz. W cenie sukni oczywiście szal z aplikacjami takimi samymy jak na sukni (nieużywany) oraz halka bardzo pieknie nadająca kształt sukni . Cena sukni 1400 zl ale do negocjacji!!! Miejsce Warszawa i okolice. ( Nr gadu 1687925 e-mail madziunickk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajaki
czy aktualne jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunickk
aktualne, cena do NEGOCJACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuninick
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia
juz po sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddadad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sukienka
to ta co gory na tym zdjeciu? jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sukienka
juz doczytalam;) szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bardzo fajna i cena tez ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a super sukienka skąd pisze? Bo mam do sprzedania taka właśnie suknie w poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula_nulska
A ja mam do sprzedania taka sama sukienke w krakowie za 900 zł Sincerity 3234 Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×