Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijanka123213123

Przyjecie w stylu cocktail party

Polecane posty

Gość kijanka123213123

czy ktos moze byc na takim przyjeciu weselnym w stylu cocktail party? ja planuje cos takiego urzadzic, generalnie to bedzie wygladac tak: w ogrodzie przy ladnych ozdobionych mniejszych okraglych stolach, jedzenie jako otwarty bufet, zakaski na goraco i zimno, pelno owocow, szampan i jakies fajne driny, muzyka DJ. impreza w czerwcu '09 co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pogoda dopisze to ok, nie przeszkadzało by mi takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybas dziś nie lała
mnie się podoba, proponuje poustawiać tez takie hmmm baldachimy? dla starszych osób zeby ewentualnie w słońcu nie siedziały no i pozostał jeszcze problem: pogoda sąsiadom nie bedzie przeszkadzaac głosna muzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł, ale jak pogoda nie dopisze, to macie po imprezie. trzeba podest do tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123213123
to znaczy tak, bedziemy miec wynajety taki duzy namiot ze sciankami zwijanymi w razie deszczu, impreza sie odbedzie w ogrodzie lokalu, wiec sasiadow mam z glowy, a jak bedzie zapowiadany deszcz konkretny na kilka dni przed to impreza bedzie w lokalu, bo jest tam rowniez sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123213123
aha i ogrod jest generalnie nie caly w trawie, tylko w kamieniu tez wiec chodzic da sie ok, o podescie do tanca musze jeszzcze pomyslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123123123
a myslicie ze towarzystwo sie bedzie dobrze bawic, planujemy okolo 60 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basic
ja bym sie bawila rewelacyjnie na takim party :) samej mi sie takie marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł :) U mnie będzie troszkę inne rozwiązanie :) Ślub pod koniec sierpnia przyszłego roku więc różnie może być z pogodą... W lokalu gdzie my będziemy mieć wesele jest wielki "ogród" z rzeczką, mostkiem, końmi na padoku i takimi tam pierdółkami... Początek wesela będzie na świeżym powietrzu (pierwszy taniec wśród kwiatów i koni ehhh :) ) a potem z upływem czasu będziemy się przenosić do środka lokalu i już "normalne" wesele :) Zawsze będzie można wyjść na zewnątrz ponieważ do sali wchodzi się przez taki wieeeelki taras :) Kiedyś byłam na takim weselu jak opisuje kijanka i bawiłam się świetnie... Nie było podestu do tańczenia tylko taki "placyk" (niewiem jak to nazwać) wylany betonem...Brzmi brutalnie ale było świetnie urządzone... Tylko ta pogoda..Niestety prognozy nie zawsze się sprawdzają :( Ale od czego mamy naszą kobiecą intuicję :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123213123
dzieki za wypowiedzi, zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku byłam sceptyczna do tego rozwiązania, ale kiedy napisałaś, że dostępny będzie również lokal i kawałek parkiety to powiem- ŚWIETNY POMYSŁ i sama bym tak chciała. Tylko, że w mojej okolicy nie ma takich lokali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123213123
do Uli: a powiedz jak to planujesz czasowo? o ktorej masz slub i o ktorej zaczynacie przyjecie na zewnatrz? jecie posillki juz po 'przeprowadzce' czy na ogrodzie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale właśnie
gdzie taki fajny lokal jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka wiesz do mojego ślubu jeszcze trochę czasu ale wstępnie to ma wyglądać tak: ślub mamy zapisany na 14.00 Po ślubie jedziemy odrazu do lokalu bo tam się umawiamy z fotografem. Więc jakoś 15.30 będziemy sobie cykać fotki a przyjęcie chcemy zacząć o 16.00. Szampan, pierwszy taniec, podziękowania, pierwszy posiłek chcemy (jeśli pogoda pozwoli) zjeść na zewnątrz a potem to już powoli będziemy się ewakuować do środka...Wiesz bardzo dużo od pogody zależy...Ale tak to ma wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123213123
ja jestem z kielc, mam kilka miejsc na oku, w lipcu jade rezerwowac (mieszkam w londynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodetka
ja mysle ze to jest beznadziejny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×