Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna taka

Przedłurzacz orgazmów poszedł sobie i nie mam z kim rozmawiać

Polecane posty

Gość xdasiunieczka
powiem tak.. macie obiety jakies problemy. a ja .. najpierrw bil mnie maz.. potem sie rozwiodlam.. poteem zabral mi corke.. potem walczylam w sadzie o odzyskanie.. potem poznalam faceta w sieci.. potem zaczela sie wtracac jego matka, bo byla nieco starsza.. potem sasiedzi spalili moje mieszkanie.. potem mieszkalam w internacie meskim.. potem dostalam mieszkanie.. potem i potem.. i potem.. i co wy na to, ktore siedzicie i macie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 smutna Jesli chodzi o instrumenty muzyczne,tu moja znajomosc jest ograniczona do trzech.Perkusja,klawisze i gitara.No i spiewam tez,a w zasadzie glównie.I na ich głownie gram z nut. ;-) Ty nie miałas faceta a ja jeszcze nigdy nie trafilem 6 w totka. Co do teorii...zajelaby nam ohohoho...o może i jeszcze wiecej czasu. Ale nie mowie nie.Od czego chcesz zacząc ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chetnie poczytam,zawsze to czegos nowego sie czlowiek nauczy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........ Parę dni temu mój przyjaciel skończył trzydzieści pięć lat. Z tej okazji wydał małe przyjęcie. Nie takie małe... liczyło bowiem prawie czterdzieści osób. Mieszkanie jednak posiada bardzo duże, przestronne, nie było więc problemu z miejscem dla wszystkich. Przyjęcie od początku zapowiadało się bardzo dobrze. Wino, jedzenie, dobra muzyka i piękne kobiety... Krzysztof zawsze miał gust do tych spraw. Już w chwili wejścia do mieszkania zobaczyłem kobietę zjawiskową... Wysoka, szczupła szatynka – z włosami rozpuszczonymi, opadającymi na ramiona - o brązowych, dużych oczach. Klaudia. Miała na sobie elegancką czerwoną garsonkę – spódniczkę i żakiet, pod którym miała jedynie biustonosz, którego pąsowa koronka ukazywała się przy szybszych ruchach. To była kobieta z klasą, kobieta sukcesów. I do tego bardzo seksowna. Szybko zaczęliśmy... rozmawiać. Takiej okazji nie można zaprzepaścić, nieczęsto się zdarza! W toku rozmowy okazało się więc, że to ciekawa osobowość... Ale to przecież nie o osobowość mi chodziło! Pociągająca. Bardzo pociągająca prawdziwa dama... Po niedługim czasie wylądowaliśmy więc w jednej z sypialni... Zamknąłem za nami drzwi i przyciągnąłem ją do siebie. całowałem jej miękkie, czerwone usta... zdejmowałem z niej ubranie i koronkową bieliznę... Ona zaś rozbierała mnie, pieszcząc mnie z doskonałym wyczuciem męskiego ciała... Jej sprawny języczek szybko poruszał się po moim ciele... całym... staliśmy, klęczała przede mną... Przesuwała paznokciami po moich plecach, pośladkach... wbijała je i pozostawiała krwawe pręgi. Och, jak to wzmagało podniecenie! Wreszcie położyłem ją na łóżku. Pochyliłem się nad nią. Drażniłem językiem nabrzmiałe sutki. Krwistoczerwone, twarde. Teraz to ja zajmowałem się nią z precyzją godną mistrza. Unosiłem kobiece podbrzusze i przesuwałem po nim ustami... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tandeta
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Zbigniew Ziobro
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrum chrum chrum.......
przedłużacz ty stary gruby spaślaku, dalej bajerujesz młode siksy na babskim forume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem siksa. Nie ma mnie kto bajerować, to niech chociaż przedłurzacz mnie zbajeruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem stary ? Kwestia do dyskusji.Zółwie i papugi zyja dluzej. Nie jestem po rozwodzie,nigdy go nie było w planie.:-p Nie jestem lysy,nawet nie mam zakol :classic_cool: Nie jestem takze impotetentem.Przeciwnie :-p Co do mięśnia piwnego...Nie pije piwa tylko wodeczkę,najczęściej Finlandie,Staryj Gorod lub Pushkina ;-) Nie jestem takze zbokiem a juz napewno nie pierdolonym. Nie mam psa,mam dwa koty więc tylko te ew.wchodza pod uwagę,ale...ten rodzaj seksu mnie nie interesuje. W kwestii higieny osobistej...Chyba przesadzam,bo kapie sie dwa razy dziennie ostatnio. Takze urocza \"ooooooo w mordęęęęęe\"/lub uroczy/...Masz problem - napisz do R.Maryja względnie do R.Kalisza.A teraz,no wiesz...w podskokach,z przytupem w.........j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×