Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

Gość gość
co to za różnica czy jesteś w związku czy nie chcesz sobie uprawiać seks będąc w małżeństwie to idziesz sobie do burdelu tak jak ROR napisała seks to tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety myślą mylnie, że skoro dla nich im facet więcej zaliczył panienek tym lepszy" a to nie ma tak prostego przelozenia bo kobietom wisi z iloma spal, jaczesciej kwestia jest na ile jest sprawny ....zyciowo;-) a to dla nas im więcej facetów zaliczy daną kobietę to tym więcej jest ona dla nas warta a i tak faececi rzadko kiedy znaja prawdziwa przeszlosc swoich zon - te znaja glownie kolezanki;-) a Wy sobie szalejecie jak jesteście wolne a my chodzimy na dzi**i do burdelu mniej spiętych pośladków a więcej humoru a seks mozna miec za darmo - jak sie ma odrobine ineteligencji, ale co kto lubi;-) a co to za różnica czy jesteś w związku czy nie chcesz sobie uprawiać seks będąc w małżeństwie to idziesz sobie do burdelu tak jak ROR napisała seks to tylko seks a nareszcie jakis madry glos w dyskusji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściągaj majtki!
Jak dla mnie to kobiety mogą "zaliczać" facetów na równi z zaliczaniem przez facetów kobiet... Seks jest fajny, a ja jestem zupełnie poważnie za 100% równouprawnieniem w tej kwestii. I nie przeszkadzają mi dziewczyny, które lubią seks i z niego korzystają, wręcz przeciwnie - lubię i fascynują mnie te odważne i śmiałe. Nie miałbym problemu z byciem z kobietą, która ma duży apetyt seksualny i lubi "te rzeczy" - można się fajnie bawić w różne rzeczy razem :) Przy okazji - mam niezłą bekę z tych facetów, którym się wydaje, że akurat ich laska to taka nieskalana dziewica orleańska po wsze czasy... Większość kobiet ma różne fantazje seksualne - o innym facecie albo np. o seksie z 2 facetami na raz... Około 30-tki zaczyna się u kobiet okres, kiedy stają się one w tych sprawach dokładnie tak samo (a może nawet bardziej) chętne jak faceci. I jeśli tylko będą miały możliwości i powody do skoków w bok, to każda będzie wyskakiwać z majtek przed co fajniejszym facetem na zawołanie. Taka jest prawda. :) Przy okazji - polityka facetów w zakresie wytykania palcami puszczalskich zwraca się przeciwko nim... Gdyby tak w naszym kraju nie było, to byłoby o wiele więcej chętnych panienek do zabawy... A tak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mozesz o tym nie wiedziec i tyle" Sa sposoby by sie dowiedziec a latwo was podejsc tak ze da sie to wywnioskowac bo klamca czesto sie gubi w swych zeznaniach. Niemniej jednak sporo facetow zyje w nieswiadomosci. Mi otworzyly oczy na ta kwestie kobiety ktore byly w zwiazkach i udawaly milosc do swojego partnera a na boku chcialy krecic ze mna najlepiej z opcja zamiany. sporo z was tez ma nadziej ze ktos was odbije waszemu facetowi badz jesli wam sie ktos podoba macie tendencje do okazywania czulosci partnerowi czesto spogladajac i szukajac kontaktu wzrokowego z tym ktory wam sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w kraju w którym panuje pogląd, że: -jak facet zdradza- to widocznie ma powód, mówi się trudno, tacy są faceci.... -jak zdradza żona- to od razu dziwka i szmata Bo społeczeństwo nadal żyje w przekonaniu, że mężczyzna może, a kobiecie nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tez moga zaliczac facetow ale wam bujne zycie partnera nie przeszkadza tak jak facetowi takie doswiadczenia u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wręcz przeciwnie - lubię i fascynują mnie te odważne i śmiałe. Nie miałbym problemu z byciem z kobietą, która ma duży apetyt seksualny i lubi "te rzeczy" - można się fajnie bawić w różne rzeczy razem " aa wreszcie glos rozsadku;-) a Przy okazji - mam niezłą bekę z tych facetów, którym się wydaje, że akurat ich laska to taka nieskalana dziewica orleańska po wsze czasy... a dokladnie;-) to najczesciej wiedza tylko jej kolezanki z lat mlodosci;-) a Około 30-tki zaczyna się u kobiet okres, kiedy stają się one w tych sprawach dokładnie tak samo (a może nawet bardziej) chętne jak faceci." a to ejst akurat sciema - bo u kobiet nie tylko wiek bilogiczny o tym decyduje ale tez kiedy zaczely, czy rodzily juz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sa sposoby by sie dowiedziec a latwo was podejsc tak ze da sie to wywnioskowac bo klamca czesto sie gubi w swych zeznaniach" aa nie , nie ma ;-) laska ci powie ze spala tylko ze swoim chlopakiem z liceum i tyle;-) i ni jak z niej nie wycisniesz co robila na schoadach z innym kolesiem;-) a poro z was tez ma nadziej ze ktos was odbije waszemu facetowi badz jesli wam sie ktos podoba macie tendencje do okazywania czulosci partnerowi czesto spogladajac i szukajac kontaktu wzrokowego z tym ktory wam sie podoba a znowu - moiws zo patologii, nieszcesliwych i niewyzytych seksualnie kobietach;-) a ror to troll na najwyzszym poziomie a trzymaj sie tematu dyskusji - a jak nie masz nic tdo poiwedzenia - to nie smiec, ok?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo społeczeństwo nadal żyje w przekonaniu, że mężczyzna może, a kobiecie nie wypada" a dokladnie tak;/// a Kobiety tez moga zaliczac facetow ale wam bujne zycie partnera nie przeszkadza tak jak facetowi takie doswiadczenia u kobiety a przeszkadza tylko tym niepewnym swojej meskosci, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ror uwaza ze panna jak chce to moze codziennie seksic sie z innym facetem a potem jak sobie znajdzie jakiegos faceta na stałe i on ją odrzuci z tego powodu ze co chwile " zaliczała faceta " to on jest nie pewny siebie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też myśle jak ror i lars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietom nie przeszkadza ile przer****ł facet wręcz im to imponuje a faceci chcą porządnych kobiet do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cream** czyli ror uwaza ze panna jak chce to moze codziennie seksic sie z innym facetem a potem jak sobie znajdzie jakiegos faceta na stałe i on ją odrzuci z tego powodu ze co chwile " zaliczała faceta " to on jest nie pewny siebie tak?" a tak - bo normalny facet - zdaniem ROR;) - nie bedzie przeepytywal partnereki o jej seksualna przeszlosc, nie namawiam ludzi do bzykania sie z 1,000 innych osob kazdego miesiaca - ale mowie ze jesli maja ochote na przygode o charakterze jedynie seksualnym (nawet opd czasu do czasu) , to nie ma w tym nic zlego - to tylko seks;-) z zachowaniem zsad zrowego rozsdaku - typu antykoncepcja czy stan zdrowia drugiej strony itd. a cream** ciesze sie ze jestem sam , naprawde dzisiejsze kobiety to dno" a i mamy niepesnego siebie facecika;-) ktory skupia sie na obnizeniu czyjejs wartosci;-) btw - szczesliwie ludzie (np. samotni) nie maja potzreby oglaszania tego, no chyba ze nie sa do konca szczesliwi;/ a Każda potwora znajdzie swego amatora. Nawet wór na spermę. a tak patrzac - kazda kobieta ktora rodzila dziecko - w tym twoja matka - byla swego czsao "worem na sperme";-) po zaty nigdzie nie powiedziane ze sperma musi trafic do ciala kobiety;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość kobietom nie przeszkadza ile przer****ł facet wręcz im to imponuje a faceci chcą porządnych kobiet do związku" a przesadzasz ;-) jelsi porzadna znaczy=dziewica, to znaczy ze facet ma problem ze swoja meskoscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
To ile facet mial kobiet nie imponuje innym kobietom. To imponuje tylko i wylacznie innym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" to najczesciej wiedza tylko jej kolezanki z lat mlodoscioczko.gif" Dlkatego tak wiele kobiet unika potem alkoholu i upijania sie:P Zbyt wiele mogą potem powiedziec gdy np dojdzie do kłotni, "nie , nie ma laska ci powie ze spala tylko ze swoim chlopakiem z liceum i tylei ni jak z niej nie wycisniesz co robila na schoadach z innym kolesiem" hehe oj ty myslisz ze to sa pytania wprost? Poczytaj o sygnałach niewerbalnych. Czlowiek jest jak otwarta ksiazka tylko trzeba nauczyc sie czytac w jezyku w jakim jest napisana. Was nie można słuchać a trzeba pobudzac emocjonalnie i czytac co mowi wasze cialo, jak reaguje. "znowu - moiws zo patologii, nieszcesliwych i niewyzytych seksualnie kobietach" Daje tylko przyklady gdzie facet nie widzi jak kobieta flirtuje z innym i daje znaki że chetnie wymieni obiekt bedacy z nia na inny podczas gdy facet zupelnie nieswiadomy mysli ze ona mu okazuje sympatie i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
Gosc powyzej - ilu znasz az tak naiwnych facetow jak to opisujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przeszkadza tylko tym niepewnym swojej meskosci, as easy as it is" ;) Oj uwierz ze tak nie jest ale fakt ze wy lubicie takimi stwierdzeniami "kastrowac" mezczyzn i podporzadkowywac sobie i w wiekszosci wam sie to udaje bo sporo facetow to pantoflarze choc na poczatku wydawac by sie moglo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak . kobiety uwazają sie za swięte krowy , od facetów tylko wymagają a od siebie nic. - facet ma zarabiac więcej od kobiety inaczej jest niemęski - facet ma płacic za randki jak tego nie zrobi to lamus a która chce sie z takim spotykac? - facet chce porzadną panne to nie pewny siebie lamus ogólnie wiecej panny wymagają od facetów niz odwrotnie i nie p********e ze tak zawsze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ kilku znam (na szybko juz moglbym wskazac 4) a sporo widze tez obcych facetow ktorzy sa slepi. Sam tez kiedys bylem slepy bo skupialem sie na slowach nie na gestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie być gołosłownym - Im wiecej zarabiasz tym lepiej, chyba że nie masz ambicji - płacenie to sprawa dyskusyjna, można sie dzielić rachunkiem co to za problem? Ja sie kiedyś z dziewczyną spotykałem i raz nie miałem karty i dziewczyna zapłaciła i nie było problemu. Potem był rewanżyk :p - lamusem to ty jesteś jak to co o sobie piszesz to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×