Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

"hehe oj ty myslisz ze to sa pytania wprost? Poczytaj o sygnałach niewerbalnych" a kobiety potrafia same przed soba wyprzec niektore zachowania seksulane z pamieci;-) a Was nie można słuchać a trzeba pobudzac emocjonalnie i czytac co mowi wasze cialo, jak reaguje a w seksie nie poznasz - sa panny z jednym facetem (on nawet nie wie ze jest ich pierwszym) i mysli ze ma wyuzdana panne;-) i odwrotnie - myslisz ze wszystko zgadniesz?;-) a Daje tylko przyklady gdzie facet nie widzi jak kobieta flirtuje z innym i daje znaki że chetnie wymieni obiekt bedacy z nia na inny podczas gdy facet zupelnie nieswiadomy mysli ze ona mu okazuje sympatie i miłość a tak ale to patologia - bo to robi kobieta z niska samoocena;/ ludzie be zzaburzen raczej zmieniaja partnerwo niz ich zdradzaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj uwierz ze tak nie jest ale fakt ze wy lubicie takimi stwierdzeniami "kastrowac" mezczyzn i podporzadkowywac sobie i w wiekszosci wam sie to udaje bo sporo facetow to pantoflarze choc na poczatku wydawac by sie moglo inaczej" a bo tak jak mowilam sa nipesni swojej meskosci, maja niska samoocene;/ a - facet ma zarabiac więcej od kobiety inaczej jest niemęski a ja uwazam ze powinni zarabiac tyle samo;-) a - facet ma płacic za randki jak tego nie zrobi to lamus a która chce sie z takim spotykac? a zmien srodowisko - tak robia tylko maloekwenstne panny obecnie;-) a - facet chce porzadną panne to nie pewny siebie lamus a co znaczy porzadna? dziwice? to niech bierze - nikt mu nie zabrania, ale dla czesci bedzie lamusem - to fakt;-) a Lars Ulrich* cóż normalni faceci nawet nie patrzą na takie rzeczy. Dziwne masz myślenie a dokladnie;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszlosc kobiety jest wazna
jak facet sam mial pare partnerek i uprawial z nimi seks w zwiazkach, to raczej nie marzy mu sie kobieta majaca za soba 20 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bo wy tooo
a my faceci chcemy miec porzadne dziewczyny, a nie taka co robia to bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oburzone prawiczki napierdalaja wkolo i to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzesadzasz jelsi porzadna znaczy=dziewica, to znaczy ze facet ma problem ze swoja meskoscia gggggggggggggggggggggggg Porządna kobieta to porządna kobieta. I co złego w tym, że facet chciałby być z dziewicą? Jeśli tym bardziej sam jest prawiczkiem? Jeśli ktoś uznaje seks tylko w związku to chyba ma prawo chcieć kogoś z takimi samymi poglądami w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do **cream**
tez mam gdzies to wszystko. ja chce tylko porzadnej kobiety dla siebie, a reszta sie moze nawet puszczac z arabami, mam to w tylku. niech kazdy zyje chce, ale ja mam prawo zyc z kobieta, ktora mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość oburzone prawiczki napie**alaja wkolo i to samo gggggggggggggggggggggggggg Widzać, że gardzisz mężczyznami, którzy nie uprawiali seksu pewnie należysz do grona kobiet, które preferują r****czy?! Co w tym dziwnego, że mężczyźni nie chcą się wiązać z kobietą, która uprawiała seks z wieloma mężczyznami? Wam taki mężczyzna może imponuje ale nam taka kobieta się nie podoba szczególnie do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałośni jesteście, co gorsza za facetów się uważają tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te brednie pisze jedna osoba pod kilkoma nickami, nie gadajcie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem nawet nie umie swojego zdania podtrzymać :D ktoś napisał kontra a on walnął tekst że tak mu dobrze :D i to jest facet? chyba tylko w metryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałośni niby dlaczego? Bo ktoś nie potrzebuje kobiety czy dlatego, że ktoś chce porządną kobietę do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest oczywiste czemu tak jest. Kobieta może mieć seks na zawołanie, trudno zatem, żeby jej jeszcze za to order przyznawać i traktować to w kategorii osiągnięcia. Przeciętny facet, który nie jest przystojniakiem musi się napracowac, zeby w ogóle mieć seks z jakąkolwiek kobietą, bo o tych które on chce to często moze tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałośni dlatego, że marudzą jak potłuczeni, a co zrobią żeby spotkać się z kimś? Nic, bo wierzą w jakieś komunały przeczytane w necie... Na prawdę pogratulować dojrzałości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
wiara, dlatego ja bedac przecietnym facetem wole byc sam. bo nie chce byc gorszy od bylych partnerow kobiety, z ktorymi poszla do lozka szybciej, bo ja bardziej podniecali. zdaje sobie sprawe, ze raczej nie stworze ognistego i namietnego zwiazku, w ktorym chemia i pozadanie graja pierwsze skrzypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
31.05.13 [zgłoś do usunięcia] gość żałośni dlatego, że marudzą jak potłuczeni, a co zrobią żeby spotkać się z kimś? Nic, bo wierzą w jakieś komunały przeczytane w necie... Na prawdę pogratulować dojrzałości.. x Mógłbym się z jakąś spotkać, ale i tak byłbym dla niej kimś gorszym, więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć korpo szczur, jak tam w biurze? spociłeś sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec po co tu marudzisz ciołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
nie marudze, mam ochote pisac, to pisac. moglbym sie spotkac z jakas dziewczyna, ktora uwaza mnie za milego i sympatycznego itp. ale po co? ja chce laski, ktora lecialaby na moj wyglad i widziala we mnie obiekt seksualny, a na moj wyglad ciezko leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" żałośni dlatego, że marudzą jak potłuczeni, a co zrobią żeby spotkać się z kimś? Nic, bo wierzą w jakieś komunały przeczytane w necie... Na prawdę pogratulować dojrzałości.. " x ja nic nie robie bo juz nie mam takiej potrzeby , przyzwyczaiłem sie do mojego trybu zycia i jest :classic_cool:, poza tym kogo moge poznac : jakiegos wycier***a, samotną matke , to juz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marudzisz i to bardzo, nie udawaj idioty bo nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prostaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" załośni dlatego, że marudzą jak potłuczeni, a co zrobią żeby spotkać się z kimś? Nic, bo wierzą w jakieś komunały przeczytane w necie... Na prawdę pogratulować dojrzałości.. " x ja nic nie robie bo juz nie mam takiej potrzeby , przyzwyczaiłem sie do mojego trybu zycia i jest , poza tym kogo moge poznac : jakiegos wycier***a, samotną matke , to juz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jak wyżej zawsze gardziłam starymi prawiczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ja nie uwazam, ze mozna mna gardzic. nikogo nie obrazam, szanuje innych. mam cos do zaoferowania, ale zdaje sobie sprawe ze nie jest to do konca fizycznosc. a nie chce byc gorszy od bylych partnerow panny. czasem interesowaly sie mna fajne dziewczyny, ale zawsze uwazalem ze za malo ladny jestem, poza tym np. bylem zawodowo wypalony i grozil mi w kazdym momencie wylot z owczesnej pracy. czasem mialem tez sam ochote odejsc, zeby przejsc na kuroniowke i odpoczac. nie chcialem wtedy nic zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki gdybyście tylko wiedzieli jak po starszych prawiczkach kobiety jadą na forach takich jak wizaż czy gazeta. Większość nawet takiego nie spotkała a obrzuca ich epitetami bo jak nie potrafił dziewczyny poderwać tzn jest śmieciem. Nie dajcie się nabrać na te wszystkie 'dobre rady', nic co zrobicie wam nie pomoże, cokolwiek zrobicie zawsze będzie źle, zawsze będziecie wg. nich gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×