Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrwa

Doradźcie co zrobić dziś wieczorem

Polecane posty

Gość pedrwa

Od jakiegoś czasu facet mnie olewał, więc postanowiłam trochę z nim pograć, skoro tak o to się dopraszał. Powiedziałam mu że wychodzę dziś do klubu ze znajomymi i...znajomymi znajomych (nieznajomymi), słowem: nowi faceci, a mój jest zazdrośnikiem. Gdy mu o tym powiedział, zareagowal słabiuśko, prawie w ogole, chociaz spodziewalam się scen zazdrości. On jest w ogole świetnym, kochanym facetem, ale ostatnio jakby troche mnie nie zauwaza. No nic. Niby "poszłam", chociaż tak naprawdę siedzę w domu. I co widzę? Mój luby wydzwania do mnie co chwilę, ja oczywiście nie odbieram. Nie wiem co robić dalej, a mam kilka opcji. 1. Nie oddzwonić w ogole, dopiero jutro napisac że wrócilam późno, bardzo pijana i nie miałam sił dzwonić (wyjście brutalne i chyba nie najlepiej o mnie świadczy) 2. Oddzwonić dość wczesnie, być trzeźwa i powiedzieć że wrócilam szybciej, że nie pilam, że się źle bawilam itd (trochę żałosne, bo wygląda tak, jakbym nie potrafila się bawić bez niego) 3. Oddzwonić później, powiedzieć że dobrze się bawiłam, a teraz idę spać (tez trochę chamowate) ... a moze inne? Jak wytłumaczyć że nie odbierałam? Wybaczcie za moje dziecinne pytania :) , ale wiem że muszę dobrze rozegrac dzisiejszy wieczór, bo to pierwsza nasza taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
Ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie
a po kiego było kłamać? rano napisz smsa, ze nie odbierała, o nie słyszałaś. a jak wracałąś to było zbyt poźno. i nic o piciu nie wspominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz po prostu odebrać i powiedzieć że nie poszłaś? dzwoni, więc jest zazdrosny - osiągnęłaś swój cel. po co to przeciągać? w końcu się ostro pokłócicie i tyle z tych gierek wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie
o. to chyba najlepszy pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym napisala do niego teraz tak:juz wrocilam, bez ciebie nie bawie sie tak dobrze wiec siedze w dresie w domu juz i czekam na Ciebie az przyjdziesz i zrobimy sobie sami swoja impreze...bedzie zachwycony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
ja bym nie odbierala oddzwonila rano i powiedziala ze bylo tak glosnpo w klubie ze nie slyszalas dzwonka lub ze nie wzielas tel kom a jak wrocilas to od razu poszlas spac nie mow ze pilas duzo ew ze drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
"wiec siedze w dresie w domu juz i czekam na Ciebie az przyjdziesz i zrobimy sobie sami swoja impreze...bedzie zachwycony" Nie, to nie jest najlepszy pomysł, ostatnio naprawdę mnie olewał. Za duzo by pisac, ale naprawdę przyda mu się jakaś nauczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni teraz non stop....klamstwo o takiem imprezie nie poplaci...bedziesz zalowala ze to zrobilas bo on zrobi ci na zlosc i tez pojdzie bez telefonu....i na serio...dalas mu nauczke na kilka godzin...a jak tak nie poskutkuje i nie doceni ze wrocilkas to mozesz pojsc na calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
ile razem jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie
no to odbierz i powiedz, że się źle poczułaś i nie poszłaś. zazdrosny już jest więc ok. nic nie mów żeby przylazł i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
hmm ew odbierz i powiedz ze zle sie poczulas i wlasnie wrocilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
No ok, wiem że nie mogę przegiąć, chcę to zrobić w jakiś sensowny sposób. Nie piszcie że nie trzeba było kłamac, bo gdybym napisała jakiś czas temu sposób w jaki mnie olewa - same byście doradziły taką gierkę :) lub przynajniej, żebym naprawde gdzies wyszła sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
wlasnie, tylko nic nie mow zeby przyjechal. spotkacie sie jutro np powiedz ze sie kladziesz spac przez to zle samopoczucie jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo inna genialna mysl:) napisz ze potrzebowalas isc sama ale nie moglas sie bawic bo po glowie chodzilo ci ze zalezy ci na nim ale on cie olewa, czujesz ze cos jerst nie tak...i zanim zaczniesz sie bawic chcesz zeby wszytsko bylo jasne...powiedz zeby ci to wytlumaczyl...a jak nie to powiedz ze ty musisz przemyslec i potrzebujesz kilka dni przerwy...zobacz co teraz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inna opcje: idz naprawde na impreze tylko (domowa?) bo dzisiaj zielone swiatki czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego w ogóle nie rozumiem - zamiast normalnej rozmowy jakieś "podchody" i gierki. Chciałayś zeby on kiedyś tez Cie okłamywał (nawet w tak błachych sprawach?) Powiedz mu wprost przy najbliższej okazji to, co tu napisałaś (ze czujesz ze Cię olewa itd) spokojna rozmowa moze wiele zdziałać. A jeśli wolisz brnąć w kłamstwie to; -nie odbierałaś, bo nie słyszałaś telefonu (w koncu niby byłaś w knajpie - rozmowy,głośna muzyka...) -oddzwonić jutro (niby po co miałabyś go budzić jak wrócisz w nocy?) ewentualnie wysłac sms-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postąpił
nie słucha wonaby , kurde! skoro Cie olewał i źle traktował to po kiego masz mu pisać , że bez niego to nie zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
no kurcze, jasne że poszłabym i chciałam iść, ale akurat tak się dziś złosylo, że wszyscy zajęci :O Jedna siedzi u chłopaka, drugi wstaje jutro rano do pracy, trzecia ma grypę, a do czwartej przyjechalii teściowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, rob jak chcesz..widze nie bierzesz zwiazku na powaznie tylko masz myslenie dosc dziecinne. naprawde powodzenia bo na tym zwiazku nie zbudujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
Bo rozmowy były 😠 a on uważał że przesadzam. Postanowiłam wiec mu "namacalnie" pokazać że o mnie też trzeba się troche postarać i że potrafię się dobrze bawić, a nie tylko siedziec w domu i tęsknic za nim. Chyba proste. Po prostu - poczuł się za pewny, że ma mnie już "zaklepaną". Więc akurat by KOLEJNA rozmowa pomogła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WonnabeSkinny - ma racje. zrób tak. jak przyjdzie pogadajcie o tym, jak się czujesz w związku. a jak nie przyjdzie... to sama będziesz wiedziała dlaczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
odbierz jak zapyta czemu nie odbieralas powiedz ze dzwonek wylaczony gdzie jestes? wrocilas wlasnie dlaczego? zle samopoczucie i od razu "zmien temat" zapytaj co on robi albo co u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedrwa
co wy z tą rozmową i rozmową? Nie rozumiecie że na facetów nie zawsze to działa? Rozmowa dziala tylko na kobiety, a dla przeciętnego faceta to jest po prostu marudzenie. Tu czynów potrzeba było, a nie KOLEJNEGO ględzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki...poprostu znam takie zagrywki...a jak chcesz zeby byl zazdrosny zacznij sie np malowac ladniej...ubieraj sie czasami spodniczka itp...to lepszy sposob na zazdrosc jak koles inny sie obejrzy za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka....z
dzwoni jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×