Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoraś z Was chciałaby

mieć chłopaka / narzeczonego prawiczka i dlaczego?

Polecane posty

Gość Czy ktoraś z Was chciałaby

Do panów: czy ktoryś z Was chce czekać z seksem do ślubu? Jesli tak / jeśli nie, to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój był prawiczkiem i nie wyobrażam sobie inaczej.nie wyobrażam sobie być z jakimś przechodzonym.cały czas bym sobie go wyobrażała z tą poprzednią, porównywałabym się z nią a tak problem z głowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ktos ma niskie poczucie
wartosci to moze miec z tym problem, ale ja takiego nie widze. gorzej jak facetowi odbije i postanowi nadrobic zaleglosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoraś z Was chciałaby
A myslalam, ze to ja jestem dziwna, ze marze o takim wlasnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej bym nie chciala prawiczka ale tez nie chcialabym takiego co mial wiecej jak 3 kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wyobrażam sobie spędzania reszty życia z kobietą która miała w życiu już kogoś innego i nie jest dziewicą. Nie dawało by mi o spokoju. I nie chodzi mi tu o porównywanie się kto jest lepszy w łużku tylko sam fakt, że dopuściła do siebie tak blisko kogoś innego niż ja. Chce stracić swoje prawictwo właśnie z dziewicą. A kiedy to myśle, że już ona zadecyduje. Dla dziewicy zrobie wszystko. Będzie chciała poczekać do ślubu to poczekam, będzie chciała od razu to też się zgodze, ale warunek jest jeden.... musimy na wzajem mocno się kochać. Uważacie że to głupie? Bo jestem ciągle wyśmiewany na tym forum za moje poglądy. A może jest mną ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wszystko niby zalezy od uczuc, no bo jak sie kogos kocha to wiadomo, ze razem mozna sie uczyc itd., ale prawda jest raczej taka, ze taki facet satysfakcji raczej dlugo nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wszystko sprowadzacie do seksu tak? To uczucia sie jż nie liczą.... no pięknie... a zawsze mnie uczono, że kobiety są cnotliwe a to faceci są źli, napaleci i myślą ciągle o seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pieknie ladniee
fajnie, mieć wartości i idealy tyle ,że zycie wszystko weryfikuje. może sie spoitkac dziewica z prawiczkiem stworzyc zwiazek kochac sie i zdeycodwac sie na wspolny pierwszy raz, moze byc pieknie rok dwa a potem sie sypnac,, i z takiego zwiazku juz sie wychodzi rozdziewiczonym. p.s. tez czekam narazie na tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pieknie ladniee
fajnie, mieć wartości i idealy tyle ,że zycie wszystko weryfikuje. może sie spoitkac dziewica z prawiczkiem stworzyc zwiazek kochac sie i zdeycodwac sie na wspolny pierwszy raz, moze byc pieknie rok dwa a potem sie sypnac,, i z takiego zwiazku juz sie wychodzi rozdziewiczonym. p.s. tez czekam narazie na tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Ja tak chciałem zrobić! Miałem dużo ideałów w głowie... Niby wydawało mi sie że jestem taki mądry że napewno tak w moim życiu będzie...Byłem "piękny,mądry i z dużymi perspektywamia na sukces zawodowy"... Miałem wiele rzeczy przemyślanych... Wszystko robiłem tak jak miałem zaplanowane...,systematycznie realizowałem "swoją wizję".... Mialem plany....,znajomości,pieniądze.... Ale.... Potrącił mnie samochód ... Byłem miesiąc nieprzytomny,zaczeła sie rehabilitacja... Musiałem jeszcze raz uczyć się chodzić... Jednak spotkało mnie w życiu dużo cudów...Dlatego wierze w nie :-) Już "stanąłem na nogi" Dlatego apeluje: "Ludzie wierzcie w cuda,one się naprawdę zdarzają...."!! pzdr 007tytus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ze sprowadza sie do seksu tylko wszystko konczy sie na seksie. takie gadanie, ze dziewica tylko z prawiczkiem to troche okaleczanie doznan :O wszystko pieknie ladnie przez jakis czas, a jak cos sie rozleci to okazuje sie, ze nie odkryli nawet 1/5 swoich mozliwosci :O z sekse jest tak, ze nie polega na zdjeciu spodni, wlozeniu pare razy i orgazmie. ludzie ucza sie tego latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie Przesadzasz trochę z gloryfikacją i takim podejściem do seksu..Przecież to nie mistyka;) tylko czysta przyjemność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie Taka z Ciebie egzaminatorka:) Z takim podejsciem faktycznie mozesz nie czerpac z seksu przyjemnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedzial, ze pisze o sobie. poza tym jak czerpac przyjemnosc z kilkuminutowego seksu z prawiczkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i aby byla przyjemnoscia to pasuje zeby facet wiedzial co robi. A kobieta lezala jak kloda i czekala az zdazy sie cud??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze ja naprawde nie mam nic do prawiczkow, w koncu kazdy facet sie taki rodzi, ale nie udawajmy, ze taki koles jest mistrzem w lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temet jest o prawiczkach wiec pisze o facetach.owszem kobiet tez sie to tyczy. dlatego popieram zwiazki mieszane gdzie, ktorys z partnerow wie co robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekałem do ślubu, bo ślubu nie płanowałem, ona mnie postępem zaciągnęła, a że jestem naiwny, nie myślałem, że postawi mnie wobec faktów dokonanych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie Ciezko mi sie do tego ustosunkowac,,,bo akurat sprawa mnie nie dotyczy, ale masz prawo do takiego podejscia do facetow...Mnie natomiast troche dziwi ze az tak powaznie podchodzisz do seksu:) Albo jst przyjemnie albo nie, bez egzaminow i uprzedzen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie , wystarczyło, że nauczyłem się robić boski orgazm, i żyję sobie jak książe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak jest, każdy się rodzi prawiczkiem/dziewicą i każdy ten pierwszy raz w końcu musi przeżyć. Więc skoro twierdzisz, że doświadczona kobieta na pewno nie będzie chciała prawiczka to czemu śmiejesz się, że prawiczek chce właśnie dziewice? Co w tym takiego dziwnego? A poza tym czemu wszystko sprowadzacie do seksu? Wiadomo, że to dopełnienie każdego związku, ale co za różnica czy ktoś jest w tym dobry czy też nie skoro jeśli robią to ludzie w związku a związek daje im oparcie to w końcu nauczą się jak zaspokajać potrzeby swoje i partnera i w tedy stworzą wspaniały związek, będą wspaniałymi kochankami. Ja osobiście myśle, że wiele z tych którzy deklarują się jako tacydoświadczenie tak na prawde żałują, że pierwszego razu nie przeżyli z kobietą swoich marzeń, z kimś kogo kochają i z kimś kto robi to pierwszy raz. I niech nikt newciska mi kitu, że to nie jest marzenie każdego czy to mężczyzny czy kobiety. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na wstepie zaznaczylam, ze i tak wszystko rozbija sie o uczucie i to ono decyduje z kim laduje sie w lozku. wtedy czyjas przeszlosc przestaje miec znaczenie. podejscie mam takie bo bawi mnie kiedy ktos pisze, ze dla prawiczka tylko dziewica i odwrotnie. jakby ludzie, ktorzy uprawiali seks byli gorszym gatunkiem, a nie zdaja sobie z tego sprawy, ze seksu i tak trzeba sie nauczyc :) czy to jest powazne podejscie? nie wiem, wiem, ze zycie zawsze wszystko i tak weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×