Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Aicha sto lat, sto lat. :) Jak zwykle spóżnione, ale szczere. :) 🌻 Joostynka1985 sukienka piękna. I ty w niej też. Miałam mieć podobną ale w końce zdecydowałam się na inny model. :P Z czego ty się kobieto odchudzasz? :) Tam nic nie ma. :) ina1984 doszło. :) Śliczne. W ogóle nie wygląda na ekri, raczej na białą. :) Mala-Miss może fryzurka gładko zaczesana i upięta. Z kwiatkiem. :) Też mam z tym problem. Brak pomysłu. :( Ale doczytałam, że masz bardzo wysokiego narzeczonego. U nas podobnie. Ja 160cm w kapeluszu, on 190 z haczykiem. :) Mam sukienkę w A. Rybka przy moim tyłku i wadze wyglądała by groteskowo. :P mongrana daj namiary na youtube z tangiem. Niemiecki miałam przez cztery lata w liceum i dwa na studiach. Ale jak byś chciała się ze mną dogadać to kapota. :) Szybciej z angolem dojdę do porozumienia. Choć miałam go tylko przez pół roku. :P wroclawianka85 ja też będę miała dwa welony. Dłuższy w kościele (po mamie, więc chyba zapoczątkuje nową tradycje rodzinna :P) i krótszy na sale, bo nie wyobrażam sobie tańców z długim. :) 8 sierpnia 2009 trzymam kciuki za poprawę zdrówka babci twojego J. Ja też mam jeszcze babcie i nie wyobrażam sobie, że mogło by jej coś się stać. Nawet nie chcę o tym myśleć. betatka no to przykra spraw z gajerem. Teraz sobie pobiegacie z nim. :( Wiem ile się mój uchodził. Masakra. Na szczęście zostały mu do kupienia już tylko buty. Ciekawe kiedy to zrobi? :) Dawaj chociaż to jedno wyrażne zdjęcie na e-mali. :) Może coś zobaczymy. :P eliana e-mali. doszedł. Zaraz cię zapisuje na naszej klasie. :) A fryzjerką się nie martw, tylko szukaj drugiej. Zostało mało czasu więc nie ma co się stresować. Trzeba wziąść się w garść i załatwiać to co zostało jeszcze do zrobienia, co się posypało. :) Będzie dobrze. :) No teraz wieści: - zaproszenia rozdane (ufff nareszcie) Wyszło jakieś (parę osób jeszcze się zastanawia) 120 -130 osób. - protokół spisany. Maiłam przeboje u księdza z imieniem mojej mamy. W urzędzie i dowodzie ma wpisane imiona R.B., a u księdza B.R. Załamka. Na szczęście okazało się, że to pomyłka u księdza w papierach, a nie w urzędzie. :P Jak pomyśle, że musiałabym poprawiać wszystkie moje dokumenty z jej imieniem, to robi mi się gorąco. :) Spadliśmy też w niedzielę z ambony i już zaczynają się żarty typu \"czy nie mam siniaków\". No bardzo zabawne. :P - załatwiłam też plener na zdjęcia. Ulżyło mi. :P Babka (dyrektorka) nie jest zbyt miła i z nią nigdy nic nie wiadomo, dlatego tak mnie to stresowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wybieram dziś do kwiaciarni wybierać bukiety... zaczęły mi się podobać kalie i chyba na nie się zdecyduję,ale najpierw chcę dokładnie obejrzeć katalogi :) w końcu ładna pogoda :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana nie doszło ;( zaraz bede dalej kombnować zeby wrzucić to moje zdjecie wczoraj odmówiły nam kolejne 2 osoby na dzisiejszy dzień 10osób nie przyjdzie, jeszcze na dodatek w nocy z sob na niedz tata był po wujka w szpitalu bo karetka go wzieła no ale stwierdzili ze nic mu nie jeste i kazali jechac do domu wrócili o 2,30 w nocy a rano ciotka znowu dzwoniła po pogotowie tez stwierdzili ze nic mu nie jest tylko jakas lekarka ju zprzed wypisem postanowiła go odesłac do innego szpitala (kardiologocznego) i okazało sie ze jak był za pierwszym razem na dyżurze to miał zawał rzobili my kolonografie czy coś takiego no to sa jaja co sie u nas w szpitalach dzieje człowiek na poczekalini zawał przechodzi a oni mówia ze nic mu si ejest i kaza do domu jechac, teraz obawiam sie ze przyjdzie tylko na slub bo ani nie zatańczy nie wypije na jedzenie pewnie tez bedzie musiał uważac i zaraz sie okaże ze od taty nikt nie przyjdzie bo ci co wczoraj dzwonili to brat babci ( tez mu sie nie dziwie bo po 70 i z drugiej strony Polski) licze przynajmniej na kuzynostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Joostys - suknia ładna,ale gdzie usmiech na twarzy ? ja jak mierzylam kiecke to sie smial od ucha do ucha...z drugiej strony,zdjecia w sukni beda dopiero po slubie ..... na zakonczenie topiku ,, kto bierze slub w sierpniu 2009?,, wkleimy swoje fotki w kieckach i zaczynamy nowy ,, młode mezatki,, :D Mariolka - Daj juz spokoj z goścmi..szkoda sobie psuc głowy... ja juz przestałam,moja mama zapytala wuja ,,S.a dlaczego wlasciwie nie przyjezdzasz do Wioli na ślub ,, wiecie co odp ?! ,,no bo wiesz troszke za pozno powiedziala,, ... hmhmh zaprszenie do niego poszlo 20 maja....sadze,ze to nie było zbyt pozno..a mieszka z jakies 20 km od mojego miasta,nocleg mialby zapewniony. Bede tanczyla walca wiedenskiego pod Wodeckiego..powod ??! ,,Wiola-K.ma poczucie rytmu,wiec sie nie boje...ale ty nie dosc,ze chcesz za niego prowadzic to rytmu u ciebie nic a nic,,-komentarz nauczyciela... Tort mam 2 poziomowy...niewiem czemu nie 3...za pozno. Szukam ładnej ksiegi gosci...nie moge znalezc... Ze strasznych rzeczy-kupilismy mieszkanko,ktore trzeba splacac,moj K.stracil prace....w grudniu kupilismy auto(ldopier je splacilismy)slub....mieszkanko....mialo byc dobrze...ale nie wzielismy wogole opcji ze K.moze nie miec pracy..... Z innej beczki....ja juz chce wrocic do Polski,ale tak naprawde....boje sie czy po 5 latach jakos sie odnajde....do pewnych rzeczy sie przyzwyczailam....ajc.... 2 noce z rzedu snilo mi sie ze K mnie zdradza... I to tyle,mam dzis dziwnie pochmurny dzien...:D cisza przed burza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuje za kolejne życzonka 👄 Jak się spotkamy a wierze w to głęboko :) stawiam każdej drinka :P Betatka i Kitek---> u mnie tez kicha ..... Już pisałam wczesniej na 110 osób będzie 73 osoby z zespołem, fotografem i kamerzystą .... Ale jak to kóras z was pisała ICH STRATA :) Będą żałować :P Bo to najlepsza impreza w mieście będzie :P Ja wybrałam cantadeski ;) Pisałyście kiedyś że to niby pogrzebowe ...... Nie zgadzam się z tą teorią :P Popieram Kitka to ślicze kwiatki i zdania nie zmienię :D Chcę takie ecri z zielonymi gałązkami, dłuższymi łodygami a nich biała kokarda ;) Joostynka powodzenia w wybieraniu :) Elianka ---> nie poddawaj się kochana :) Ja dopiero w piątek 10 lipca załatwiłam sobie fryzjera i makijażystkę :) Wiec napewno kogoś znajdziesz ...... MIŁEGO DZIONKA SIERPNIACZKI MOJE ;) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
ZDRADA : Gdy ciebie zdradzono - zakończą się twoje smutki i wszystko ułoży się dobrze uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki na szybko wysyłam mail\'e tym które w ostatnich dniach podawały adresy, te kolezanki które ominełam bardzo przepraszam podajcie adresy to obiecuje ze nadrobie zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musiałam zrobic print screen bo najwiekszy mail można u nas wysłac 2MB ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka - doszło :) Super wyglądasz. Już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała swoją. Muszę zadzwonić do mojej krawcowej i zapytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam. :) Ostatnia przymiarka w piątek lu we wtorek, a tydzień póżniej sukienka do odbioru. :) Już nie mogę się doczekać. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ---> ja też mam twojego mailika :P Ślicznie wyglądasz...... cudoooo.... A tak na marginesie to cholernie jesteś podobna do naszej Joostynki :D Może wy jakś rodzina ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet juz kiedyś śmiałam sie do Justyny ze widze w nas podobieństwo :) ja na drugie mam Justyna miało być jako pierwsze ale siostry postawiły na swoim no i obydwie mamy Piotrków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsi85
hejka wszystkim,widze ze nie jestem sama :P ktora z was bierze slub 29 sierpnia?bo ja wtedy biore i z mila checia pogadala bym o przygotowaniach i o wszystkimi z tym zwiazanymi rzeczami.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka ślicznie wyglądasz :) i faktycznie widzę podobieństwo hihi :) Asiu ja też zdecydowałam się na cantedeskii czy też kalie,ale jeszcze tam nie byłam,chyba w piątek się wybiorę i zamówię. Tylko nie mogę mieć białych,bo mi się zleją z suknią i myślę o kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka- wyglądasz świetnie! :) i faktycznie podobna jesteś do Joostynki, nawet suknia taka podobna ;) Ja wiązanke będę zamawiała chyba w weekend, jak powrócę z panieńskiego :D Będzie Świadkowa to razem dla nas wybierzemy :) Jeden bukiet mam już wybrany w sumie- połączenie róż z kaliami, ale jeszcze sie wacham nad samymi różami ( śliczne są bukiety z róż takich mocno bordowych z zielonymi listkami :) ) Na pewno mój bukiet będzie tzw. \"zwisający\", jesli wiecie o co mi chodzi :P Jeszcze godzinka i zmykam do ksometyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa kasa
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie musisz niczego sprzedawać! Nie musisz konsultować tego z przyjaciółmi, rodziną czy kimkolwiek (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie będziesz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. Ok., więc. ZACZYNAMY! NIE ważne ile masz lat. NIE potrzebujesz specjalnej wiedzy lub talentu. NIE musisz przeglądać stron internetowych, NIE musisz nigdzie dzwonić czy klikać w bandery, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku ( Internetowe, lub nie ) - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz minimum 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz To wejdź nawww.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku. A oto moje instrukcje: KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .• Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 4690 7322 2. Nr konta: 22 1140 2004 0000 3102 4776 5175 mbank 3. Nr konta: 97 1140 2004 0000 3702 5056 9547 4. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1143 4990 0016 5. Nr konta: 95 2490 0005 0000 4000 0017 1088 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych , a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW – tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały tylko 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!" Tomasz, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? - DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO - wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko ? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A wystarczy troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia! Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie < WYSOKICH ZAROBKÓW ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOSTYNKA Storczyki są b. ładne, ale nei są to kwiaty \"wytrzymałe\", jak będzie ciepło to szybko oklapną. MARSI My tu cały czas piszemy o przygotowaniach, a raczej już o ich końcóweczce:) Dodatkowa kasa Nie zaśmiecaj forum badziewną reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wredny zasmiecacz topiku! :-( Nie dosc ze wlazi ze wswoim spamem to jeszcze na domieszke kilometrowym :-( A ja nie dostalam zdjecia Beatki :-( My meilismy SUPER weekend :-D :-D W sobote kupilam rower (!!!), bo swojego starego grata nie moglam zdzierzyc. Kupilismy tez kosz na napoje (tyle ze jest ciemnobrazowy, wiec trzeba bedzie jeszcze jakies biale ozdoby do niego nabyc). Grill u tesciow byl bardzo udany :-D W niedziele machnelismy 30 km na nowym rowerze (z przerwa na przekaske w przydroznej knajpce). A potem jeszcze poltorej godzinki na jeziorze kupionym w zeszlym miesiacu nadmuchiwanym kajakiem (pogoda jak dotad byla nedzna, wiec az tyle czekal na test sprawnosci :-p ) No i wieczorkiem kolejna taneczna proba. Prawdziwy triatlon :-D Dzis dokonalam super rzeczy i zarejestrowalam sie na dance community i dostalam dzieki temu legalnie i za dramo kurs tanca na DVD z brakujacymi figurami do disco fox :-D :-D Wybralismy tez piosenke na trening. Juz sie ciesze na sama mysl :-D Szkoda tylko, ze ta radosc sie nie przeklada na jakosc naszych podrygow :-o Szukamy rez jeszcze jakiejsc stylowej muzy na podklad do uroczystej kolacji - cos w stylu francuskich chansons, bossa novy, smooth jazzu czy hiszpanskich gitara a´la flamenco. Mamy polgodzinny material i jeszcze z pol godzinki by sie przydalo. Jesli ktoras z Was zna sie na takich klimatach i ma jakis pomysl, to ja jestem bardzo otwarta :-D Nie chcielibysmy aby goscie posneli, wiec powinno to byc i stylowe i z lekkim pazurem. Pogode mamy piekna i moj mi wlasnie zapowiedzial, ze chce zdezerterowac z roboty i wyjsc na swieze powietrze... No ladnie :-o :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsi85
jak myslicie pasuje na pierwszy taniec piosenka Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing?bo moj facet taka chce a ja sie waham,moi rodzice to krytykuja wiec jestem miedzy mlotem a kowadlem.jak myslicie????? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo :-D Faktycznie uderzajace podobienstwo z Justyna :-) Ach, fajnie sie oglada takie zdjatka, od razu chce sie pojsc do oltarza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam spóżnione, jak zwykle chyba ale najszczersze życzenia urodzinowe 😘 żyj sto lat kochana!!!!!!! betatka ja też chce!!!!!!!!!monisia709@wp.pl aż ciekawa jestem i już mnie skeręca z ciekawości ;) moja sukienka się właśnie szyję! i juz bym chciała ją dotknąć, pomacać ;) włożyć :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy u mnie w kancelarii i odebraliśmy już te całe zapowiedzi:) także już mam z głowy te papierki. Jeszcze w środę przed ślubem pójdziemy do spowiedzi,i zaniesiemy wszystkie brakujące papierki księdzu i zapłacimy za ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z próbnego makijażu... wszystko bomba tylko oczy beznadziejne :/ zdecydowanie za ciemne... jeszcze w sztucznym świetle wyglądały ok, ale w naturalnym... wyglądałam jak potwór z bagien!!!! :D W środę umówię się na jeszcze jeden próbny makijaż i zrobię sobie tym razem jasne oczka ;) może będe bardziej zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×