Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Ina dziękuję ślicznie!!! :) Super wyglądasz! Figurka modelki! Suknia też bardzo ładna! :) Wiecie co, od czasu do czasu łapie mnie lekki stresik :P Szczerze to już bym chciała być po wszystkim i lecieć w tą podróż! ( mimo, że lot samolotem mnie przeraża ;)) Miłego dzionka dziewczynki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Ja też chciałam mieć wiązankę z frezji, ale we wszystkich kwiaciarniach (a jest ich 4) powiedzieli mi, że z frezji może nie być. I co ja mam teraz o tym myśleć? W końcu będą czy nie będą?!?!?! Ręce opadają. Na solarium nigdy wcześniej nie chodziłam. Zaczęłam dopiero teraz. Już widać efekty. Jeszcze pójdę parę razy i starczy. Też nie mam ochoty wyglądać w białej sukni jak murzynka. :) Zaczyna mi się coraz bardziej podobać pomysł z wachlarzem. :) Może się na niego skuszę. :P Jak wpadnie mi w oko jakaś niedroga parasolka to może też ją kupię. :) Zobaczymy. Fryzury też nie mam jeszcze wybranej. Chyba zmienię też fryzjera. Słyszałam ostatnio, że moja fryzjerka ostatnio czesała pannę młodą i całą fryzurę szlak trafił. Nic się nie chciało trzymać. :( A moje włosy nie są podatne na układania i nie są za długie, więc nie mam ochoty wyglądać jak półtorej nieszczęścia na własnym ślubie. Pójdę zapytać do innego salonu czy mają jeszcze wolne miejsca. Mam nadzieję, że mają. :) Nad makijażystką też się muszę jeszcze zastanowić. Ale chyba też zmienię. Makijaż robi wszystkim \"na jedno kopyto\". No to dziś sobie troszkę pobiegam. :) Mój Ł to też beztalencie taneczne. :) Ja tańczę może troszkę lepiej jak mnie partner dobrze prowadzi i jak znam kroki. :P Ciekawe jak nam wyjdzie pierwszy taniec. Mam układ, który trzeba troszkę zmodyfikować, bo niektórych rzeczy nie da się zrobić ze względu na różnicę we wzroście. Ogólnie nie jest trudny, ale trzeba poćwiczyć, bo już mało czasu zostało. :) Dziewczyny polećcie mi jakieś dobre biura podróży. Trzeba się do nich zgłosić osobiście czy przez neta da radę to załatwić? Czekam na wasze opinie, bo urlopik się zbliża i w podróż poślubną chciała bym się gdzieś wyrwać za granicę na tydzień. O większym urlopie nie mam co marzyć. :( Wiem Kitek, że jesteś w tym opcykana. Poradż coś, proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja polecam Triadę. Na pewno z niej pojedziemy. Można zamawiać przez neta lub telefonicznie. Aga bardzo droga wycieczka. Nasza Grecja na 2 tygodnie z 2 posiłkami kosztuje ok 2500zł od osoby (nie mówię o hotelu 5* tylko ok 3*.Nam to wystarczy.Mam nadzieję,że jak po ślubie pójdziemy rezerwować,bo jeszcze coś będzie. Z tym,że nam data jest obojętna,bo Piotrek może wziąć urlop kiedy zechce,a ja póki co nie pracuję. Najprawdopodobniej pojedziemy początkiem września,a może się uda 31 sierpnia. Chcieliśmy wcześniej,ale idziemy na wesele 22.08. :( Mam nadzieję,że Tobie się ramki spodobają, Uciekam bo na 10 idę po suknię :):):) oby już wszystko pasowało i będę mogła ją zabrać do domku :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NELKA26 Z triady jestem b. zadowolona, teraz w Bułgarii byliśmy z alfastar (załatwialiśmy wszystko przez internet) wszystko OK, ale nie byłam zadowolona z rezydentów. A jak już jesteśmy przy wczasach, to chyba pojedziemy tydzień wcześniej niż planowaliśmy, koło 20.08. Trochę mi nie pasuje ten 28.08 bo pod koniec wczasów bym miała okres, a z tydzień przed to mam brzuch jak balon, więc przez pół wczasów bym się męczyła tylko. Możemy też pojechać po 11.09 (po okresie). Ja bym chciała jechać 20.08, ale zaś mój M. 11.09. Zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki pomocy czy któraś z Was licytowała coś na allegro i wygrała. Wczoraj wygrałam licytację biustonosza do sukienki i dałam cenę 151zł a licytacja skończyła się na mniejszej i którą ja cenę mam zapłacić? Zapomniałam Wam wczoraj napisać że załatwiliśmy poradnie w Radomiu w godzinę 3 spotkania :-) Ja też przeglądałam wycieczki i narazie ceny są spore więc poczekam i tydzień przed ślubem pójdziemy coś na początek września poszukać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba jednak na wczasy pojedziemy w 2 połowie września, a po ślubie gdzieś na weekend się wybierzemy (żeby odpocząć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agusia też właśnie miałam pisać do was o tych wczasach ....... To jakaś masakra :( Albo bardzo drogie albo nie ma ....... Chyba dużo ludzi wybiera się na wczasy w sierpniu ..... a pewnie 70% z nich to sierpniaczki :P My mamy slub 09.08.09 w niedziele wiec 2 dni okolicznościowego bierzemy przed czyli czwartek i piatek 6 i 7 sierpnia a potem mamy 3 tygodnie wypoczynkowego :) :P i 1 dzień za 15 sierpnia bo wtedy wypada swieto :) wiec do pracy ostatni raz idziemy 5 sierpnia a wracamy 1 września :D :D I w tym okresie musimy wybrac podróż ........ Najgorsze jest to że ja mam dostać okres 8 sierpnia :( :( dzień przed ślubem to dopiero będzie masakra .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka pewnie już po domku w sukni biega :) :P Daj znać jak tam? Kitek ---> i jak zdecydowałaś się na trwałą ? Bardzo chętnie zobaczyłabym jakies foteczki z toba w roli głównej :) Dobrze że buciki przyszły i jesteście zadowoleni :) My mieliśmy trochę problemów z butami dla W. on ma rozmiar 45 ale mamy i to najważniejsze :) Są śliczne i o dziwo wygodne ---> przynajmniej tak twierdzi W :P Ciekawie co powie po slubie, jak się w nich nachodzi cały dzień :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowałam się na tą trwała, na wtorek się umówiłam. Ale zdjątka mnie z trwałą to dopiero będą ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki właśnie wróciłam z Rzeszowa,gdzie byłam po dyplom i byliśmy w makro na zakupach.500zł poszło się paść :( ale kupiliśmy brakujący alkohol,i jakieś tam jeszcze pierdółki. Po suknię nie byłam,przełożyłam to na jutro,bo dziś chcieliśmy szybciej pojechać do Rzeszowa.także jutro zdam relację co i jak. BUZIAKI uciekam wrzucić coś na ząb hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Właśnie wróciłam od kosmetyczki z tipsami na łapach.... są piękne, ale tka się dziko czuje, że masakra :D ciągle się boję, że mi się zaraz wezmą połamią :D na klawiaturze dziko się pisze, ale o komórce to nawet nie wspominam.... smsów przez dwa miesiące nie będę pisać ;) Wy też tak miałyście??? :P bo to mój pierwszy raz z tipsami... a teraz zmykam coś zjeść, bo jestem okropnie głodna... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ja tak miałam za pierwszym razem,czyli 2 lata temu jak robiłam na ślub siostry,ale mi się strasznie spodobały i uzupełniałam przed kilka miesięcy. Teraz tydzień temu zrobiłam po 2-letniej przerwie i już mi nie jest tak ciężko jak wtedy,choć na klawiaturze ciągle mi nie idzie. Smsy piszę bokiem palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam komórkę z klapką i cholernie ciężko się pisze, nawet bokiem.. hahha ale może znajdę jakiś sposób ;) jej boję się cokolwiek w nich robić :P mam nadzieję, że mi to minie... a długie masz tipsy Joostynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina zaraz zrobię fotkę i wstawię na fotosika,to zobaczysz ;) póki co walczę z ugryzieniami komarów,bo mam ich ok 15 i swędzi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to czekam :) Oj biedna... ja jestem uczulona na komary :/ jak mnie skubaniec ugryzie to puchnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka moje są tej samej długości :) Postaram sie później wysłać zdjęcie moich, jeśli czas mi na to pozwoli :) Bardzo ładne masz swoje tipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podróż zaklepana!!! :> Stwierdziliśmy, że jak to ma być podróż poślubna to możemy zaszaleć ;) U mnie w pracy szykuje się dodatkowy zastrzyk gotówki więc akurat będzie na wyjazd :) Niestety ceny wycieczek w lipcu i sierpniu są naprawdę wysokie.. Byliśmy dziś w Mc Donaldzie, nie ukrywam ze bardzo lubimy tam jeść :P I najlepsze jest to, że za każdym razem jak stamtąd wychodzimy to obiecujemy sobie, że więcej tam nie pójdziemy...ale cóż siła wyższa ;))) Marcia płacisz tą cenę, którą wylicytowałaś + koszt przesyłki :) Ja tam tipsów nie będę miała ;) Justynka fajne te Twoje tipsy :) W takiej kolorystyce będziesz miała na ślub?? Jejku już bym chciała piątek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na ślub to oczywiście jakiś frencz z zatopionymi kryształkami,jeszcze dokładnie nie wiem,ale coś w tym stylu. A wiesz przyszły mi dziś ramki do dyplomów dla świadków,te dyplomy na allegro kupiłam za 4zł i są prześliczne,do tego kupiłam rameczki a4 i za 15zł mam jeden dyplom,żałuję,że dla mamy takich samych podziękowań nie kupiłam. A propos podziękowań,to w niedziele nas to czeka!! robimy grilla na działce i damy mamuśkom prezenty i kwiaty. Moja już płacze na samą myśl :D jutro uderzam po suknię,trzymajcie kciuki! buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
nelka...bylami dzis mama zaklepac wiazanke slubna...ja miedzy bialymi frezjami mam paczki nie wykwitniete(zielone)i mama to podkreslila,ze maja byc takie....i nie bylo problemu.to ja juz niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOSTYNKA Też jutro idę po suknię (i garnitur też jutro do odebrania). Ale mnie przed chwilą wnerwił gościu z allegro. 2 tygodnie temu kupowałam u niego łopatkę do tortu, kasę posłałam zaraz na drugi dzień, a on do mnei dziś dzwoni z dziką awanturą, że kasy nie dostał itd. itp. Ja wszystko rozumiem, ale można kulturalnie się dopytać co i jak, a nie zaraz jazda. Powiedziałam mu kilka słów też niefajnych, ale i tak ciśnienie mi podniósł, że hej. A jeszcze wcześniej taka dziewczyna też mnei wnerwiła, bo ni zna sytuacji, a do mnie że jak ja gości usadzam, że tak ma nie być it. itp. I prawie się z nią pokłóciłam. Eh! Przyszły mi dziś balony z marketu weselnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ---> gratuluję podróży :) Też chciałabym mieć to już z głowy..... No ale szukamy nadal...... Joostynka ---> świetne tipsy :) Zresztą zazdroszczę wam wszystkim... Ja odkąd się urodziłam wkładałam paluchy do buzi ..... i do dziś obgryzam paznokcie............... Aż wstyd się przyznać :( .... Przed slubem obiecałam sobie walczyć z tym ale jest cięzko..... tyle już razy próbowalam że szkoda gadac a tym bardziej pisać o tym....... Kitek ---> szkoda że musze tyle czekać aby ciebie zobaczyć ale OK będę cierpliwa :) A tymi z allegro się nie przejmuj..... czasami tak jest ............trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć..... Mi dziś przyszedł zegarek z allegro który zamówiłam mojemu W. w prezencie ślubnym :) jest śliczny :P :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka rzeczywiście ceny tych ramek są trochę przegięte..ale cóż...mądry Polak po szkodzie... Ja już widzę jak to będzie u nas z tymi podziękowaniami...moja mamuśka będzie płakać...a ja z nią itd itd ;/ Asiu na pewno coś znajdziecie! Może tylko ten nasz termin jest aż tak oblegany ;) Apropo allegro to ja czekam dalej na etykiety na ciasto. Koleś powoli zaczyna mnie osłabiać...jeszcze poczekam do końca tygodnia...Kasę wysłałam mu w zeszłym tygodniu :( Moje pazurki będą żelowe. Też będzie to mój pierwszy raz :P Eureka! Nareszcie znalazłam bukiety, które mi się bardzo spodobały :) Co o nich sądzicie? http://www.bridaldreamhawaii.com/flowers/callarose.jpg http://www.weselinka.pl/zdjecie/kantadeski-z-rozami-frezjami-i-daliami-w-bukiecie-slubnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki poradnia zaliczona....:):) Spotkanko było bardzo nice:) Zresztą z inna babeczką prowadzone jak poprzednie....Podbiła nam pieczątki juz za kolejne spotkanko którego nie będzie.... Czyli teraz spowiedź... No i kolejne 2 osoby nam odmówiły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Aga dokładnie takie bukiety mi się podobają!! jutro idę do kwiaciarni,która mi ubiera kościół i może będzie w katalogach coś podobnego. A jak nie to będę szukać gdzie indziej,bo muszę mieć to,co mi się podoba :) dziewczynki jestem cała opuchnięta od tych ugryzień komarowych :( z pewnością też mam uczulenie jak Ina :( no nic,zmykam się szykować i uderzam do salonu ślubnego :) później zdam relację :) a i dziękuję za komentarz do fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :-) Nelka, Agnieszka dzięki a już się przestraszyłam że tyle ile licytowałam to zapłacę. To mój biustonosz: http://www.allegro.pl/item682496873_biustonosz_fantasie_allure_strapless_30ff_65ff.html Nie wiem czy góry nie będę musiała w nim trochę skrócić. Z tym co łaska to prawda ale wydrukuję te kanony prawne i powiem księdzu że mnie nie stać dać więcej albo zrobimy jak brat Piotrka w poniedziałek dali 300zł łącznie z kościelnym. Agnieszka ładne tipsy. Ja nie miałam jeszcze tipsów i się zastanawiam czy robić bo ciężko jest mi zapuścić zaraz obrywam :-( Co do wiązanek to ta pierwsza jest ładna. Dzisiaj chyba pochodzę za butami. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Agusia ---> śliczne bukiety :) Bo są w nich śliczne cantadeski :P Jak dla mnie to nr 1 bo ja wolę pastelowe delikatne kolory ale oczywiście to twój wybór :) Marcia ---> fajny cycnik :P Ja bałabym się kupiwać przez allegro bo ja jakaś niewymiarowa babka :) Zawsze muszę mierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×