Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość STYLLLE

DOMY DREWNIANE- czyli styl kanadyjski

Polecane posty

Gość STYLLLE

Kto buduje taki właśnie dom? Bo ja mam dylemat z mężem. Domek drewniany też jest ładny i praktycznie nie różni sie od zwykłego z wyglądu, jest duuużo tańszy, ale czy opłaca się taki dom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLLLE
www.domtani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
Dom kanadyjski u nas w Polsce to tylko jest z nazwy , raczej nigdzie nie kupisz takich materiałow budowlanych jakie używają kanadyjczycy , impregnacja drewna to raczej we własnym zakresie ale fakt, można wybudować nawet w ciagu pół roku taki dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLLLE
Oj jak nie wybuduje się w polsce??? ty masz o tym pojęcie? Nawet w moim mieście jest taka firma, więc jak nie masz żadnej wiedzy na ten temat to nie udzielaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLLLE
Nikt takowego nie buduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
Pochwal się w jaki sposób ta Twoja firma buduje te domy i jaką technologię stosuje ? Zrobić to można wszystko i u mojej znajomej nawet kuchnię gazową podłączyli w kuchni ale nagle w pewnym momencie się okazalo, że gazu zabrakło i kobieta nie mogła nawet wody zagotować , więc wezwala gazowników , okazało się że w piwnicy 'pseudofachowcy' butlę gazową zakopali i był gaz i nagle się skończył , tak samo z Tobą może być, gdy zaufasz pseudofachowcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLLLE
podałam linka jak sie te domy buduje to sobie zobacz mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce cięzko jest budowac w takiej technologii z uwagi na wiele problemów począwszy od odpowiedniego drewna na materiałach obróbkowych kończąc no i z powodu braku fachowców którzy umieją składąc tubajfory i tubajsixy w szkielet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kebec
Domy kanadyjskie sa przyszloscia. Domy sprowadzane z Kanady beda dostepne w Polsce w 2009 roku. Jesli chcecie prosze obejrzec strone www.candom.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka****
ja w takim mieszkam - w Kanadzie. Osobiscie wole murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×