Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wilijeczka18

Jest już ktoś na 2010 rok???....Piszcie proosze

Polecane posty

Chcielibysmy wziasc wesele za dwa lata w przyszlym napewno nie i tak sie zastanawiam czy juz zaczac szukac i rezerwowac kamerzyste,zespol i sale czy poczekac jeszcze z rok?? a jak wy robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jeszcze nikogo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniiMarta
wilijeczka18 - czy ty jestes normalna!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wesele 2020 i tak sie zastanawiam czy mam juz szukać salę, bo oczywiście sukienke slubną już mam. Teraz do 2020 muszę trzymać linię, żebym tylko nie przytyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja mam lat 16-cie i tak się zastanawiam z moim najmilszym,czy aby już nie zaczynać przygotowań związanych z weselem,bo widzę jak straszne problemy występują z wynajęciem sali,zespołu weselnego...Z opowiadań mojego dziadzia wiem,że on w wieku lat 30-tu,wykupił miejsce wiecznego pochówku w miejscu zacnym i znamienitym,bo jak mówi,kto wie...może miejsca braknąć i co wtedy,tylko siąść i płakać:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo... chcialibyscie wziasc wesele?! chyba raczej slub, eh... ;/ co do tematu - oczywiscie, ze NIE powinnas teraz rezerwowac sali, a co gorsza terminu w Kosciele (nawet nie maja kalendarza jeszcze:D ), bo najzwyczajniej w swiecie ludzie z branz weselnych Cie wysmieja, ze na glowe upadlas. Wiesz kiedy jest 2010 rok? Za dobre 700 dni, wiesz ile to czasu? Nie martw sie - zdazysz wszystko pozalatwiac, ale nie musisz zaczynac przygotowan juz teraz.... Ja mam biore slub i mam wesele za 519 dni, czyli za prawie 1,5 roku. Poki co mam zerezerwowana sale, Kosciol, fotografa i prawie kamerzyste. I tyle, niczym sie wiecej nie przejmuje, bo nie ma sensu :) od przyszlego lutego, marca ruszamy z porzadnymi przygotowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałam ze chce już kupić suknie tort ciasta i wodke........NIE!!!!!!!!!! Mnie chodziło tylko i wyłącznie o SALE oraz ewentualnie o zespół-bo ten który chce wziaść ma zarezerwowany cały rok 2009-oczywiście pierwsze rezerwowanie sli miałam namyśli we wrześniu lub najpóźniej w listopadzie.......:/...wiec śmiać sie nie macie z czego tylko raczej ja z was bo nie doinformowane a śmiać sie potrafią.......... wiec darujcie sobie glupia gatke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-------
WSPOLCZUJE lUKASZKOWI,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka..nie mam slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja co prawda mam slub w tym roku , ale powiem wam ze to wcale nie jest głupi pomysł zeby wczesniej rezerwowac sale wczesniej my swoja znalezlismy poltora roku wczesniej i juz nie było tego terminu co chcielismy :( wiec zmienilismy date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreanna
No wlasnie ja tez podpisuje sie pod wypowiedzia wyzej;) Nie jest Łatwo znalesc sale ta sala ktora ja chcialam na 2009 oraz kapele maja WSZYSTKO juz zarezerwowane........szok normalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co
mówiły znajome męzatki, to TRZEBa rezerwowoać salę 1,5 roku wcześniej. Sama się tego śmiałam kiedyś, ale jak przyszło mi samej szukać sali, to miałam wielki problem(a zaczęłam ok 9 mieięcy przed ślubem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
nie przejmuj się wypowiedziami. Ja też planuję ślub w 2010 roku i mam zamiar szukać sali pod koniec tego roku. Wiem, że można zorganizować ślub i wesele nawet w 3 miesiące(mój brat tak zrobił), ale ja wolę wszystko zrobić na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoko spoko
Ale teraz powiedzcie mi planujecie za 2lata a skad wiecie ze nie wpadniecie (ciąze mam namyśli) za np. 6miesiacy............:/ ?? I co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wcale nie
a skad wiadomo czy sie nie rozejda...:D " 2 lata to duuzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echadora
ale wy jestescie zryzliwi ;/ ja jestem na 15.05 2010.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a dlaczego mają wpaść za 6 miesięcy? chyba wiedzą co to antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoko spoko
Wiadomo antykoncepcja jest no ale jak zawiedzie nie ma przeciez 100%..............Nie bojicie sie tego?? I co wtedy ślub przelozycie na wcześniej ale juz przeciez nie bedziecie miec takiego weselajak chcecie bo jak rezerwujecie sale juz to pewnie ze na wczesniej nie ma co marzyc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeelka
po co myslec o tym co moze sie zdazyc wpadna to wpadna to wtedy bedzie sie myslało co zrobic a nie teraz beznadziejnymi rzeczami zaprzatac sobie głowe, ja tez mysle o slubie w 2010 ale sali i reszty zaczne szukac pod koniec tego roku teraz chyba jeszcze nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazŁa sie uczona
uwielbiam takie babki puste i krytyczne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_takaJa_aaa
ja również mam zamiar wyjść za mąż w 2010. My przygotowania zaczniemy na początku przyszłego roku, czyli jakieś 1,5 roku przed ślubem. I wcale nie uważam że planowanie już ślubu na rok 2010 jest czymś głupim. Wrecz przeciwnie. Przynajmiej na spokojnie i bez pośpiechu można się do tego przygotować i będzie to można zorganizować ślub w wymarzonym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×