Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Gość xxqqxsdsdsds
mi sie ostatnio plebania podoba , naprawde sie wciagnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cghcgh
Jolka dawała radę wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wciągnęłam!
Jakoś mam wrażenie, że się Plebania wyrobiła, nawet się ostatnio wciągnęłam. Ale przez chwilę nie oglądałam - jak się rozwija wątek żony Osy, byłej policjantki i jej prześladowcą? Pracuje obok niej, czy coś się ostatnio wydarzyło? Nieźle wczoraj dziewczyny sobie polewały - w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaa
Lubię "Plebanię", ale patrzeć nie mogę na "detektywa" Joasię z wiecznym wytrzeszczem oczu i szczękościskiem. A tak poza tym - świetny serial, o wiele lepszy niż badziewne " M jak miłość" czy "Klan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85serial
Wątek Irki i adwokata bardzo fajny. Pomysłową gierke prowadzą. A wczoraj gdy barmanka udawała rosyjanke poplakalam sie Ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanja z Irkucka
Witia! Witia! bo deportują!! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam+u
Jedyny polski serial, który z odcinka na odcinek jest coraz lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial85
Jak myślicie bedzie cos między Seba a panią defektyw. Jutro bedzie niezłą akcja z łapaniem oszusta u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial85
Jak myślicie bedzie cos między Seba a panią defektyw. Jutro bedzie niezłą akcja z łapaniem oszusta u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna_87
Ten Seba w sumie fajny facet. Tylko Osy żal. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę dzisiaj jak Seba dostał w szczękę i leciała mu krew, przytulił się do babci (rewelacyjna Alina Janowska!), a na jej włosach nie została ani jedna kropelka krwi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna_87
Ta dziewczyna z zespołem fajnie śpiewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Seba bedzie mial kłopoty. Ale ta gowniara z Kasi klasy perfidna. Jeszcze ten tekst do krysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pke
Pamiętam w tamtym roku odcinek z wielkiego piątku, był świetny. Droga krzyżowa w kościele (chociaż jestem ateistką sama bym na taką poszła), a z drugiej strony pokazany pijany hazardzista przeżywający swoją ''drogę krzyżową'' i pomagająca mu żona analogicznie do Weroniki i ksiądz jak Szymon Cyrenejczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna.opinia
Bardzo wiele osób ogląda z przyjemnością ten serial. Aż dziwne, że nigdy nie był nominowany do telekamer ani w ogóle nie jest "dopieszczany" reklamą tak jak klan czy inne rancha. Fajne watki, ważne sprawy, porusza nieraz tematy tabu, świetni aktorzy, charakterystyczne postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie zeszłoroczny odcinek w wielki piatek byl naprawde wyjątkowy. Również z chęcią wybrałabym sie na taka droge krzyżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanola
Nika, siostra Iwony. Gra ją Marika Tomczyk. Talentu aktorskiego może wielkiego nie ma, ale śpiewa bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkhhhhffff
Nie wiem, czy czytają to forum twórcy "Plebanii", pewnie nie, ale mimo to dziękuję za dzisiejszy odcinek. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chufer
Ja tez lubie oglądac plebanię, o wiele bardziej niz Klan. Plebania jest bardziej życiowa i w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol=
Żal mi Seby, mam przeczucie, że zginie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel pikiel
Nie zginie,będzie musiał wyjechać z Hrubielowa i pewnie na tym się jego wątek skończy.Osa się dowie o tym zdjęciu na którym jest Seba z Joaśką i będzie chciał ją zostawić,Tracz będzie go do tego namawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol=
dzięki za info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec plebanii
To już koniec ''Plebanii''? Nadawany w Programie 1 Telewizji Polskiej serial "Plebania" najprawdopodobniej pokazywany będzie jeszcze tylko do końca br. To fatalna wiadomość dla fanów religijnej serii. Dlaczego stacja nie chce już emitować tej produkcji? Plebania jest emitowana od 2000 roku, obecnie - od poniedziałku do piątku o 17.25, po Teleexpressie. Od początku roku przyciąga średnio 3,2 mln osób. Dla Telewizji Polskiej taki wynik jest jednak niewystarczający. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w przyszłym roku Plebanię ma zastąpić nowy serial. Ma to być Galeria (poprzedni tytuł roboczy: Pasaż). To produkcja obyczajowa z wątkami kryminalnymi, przedstawiająca perypetie właściciela galerii handlowej, jego rodziny i klientów. Stanisław Krzemiński z zarządu produkującej "Plebanię" firmy Besta Film pytany o zakończenie emisji serialu, stwierdza tylko: - Zobaczymy. Na razie kręcimy odcinki na wrzesień Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o serialowym romansie w "Plenbanii". O szczegółach tej miłosnej historii możecie poczytać tutaj. Czy związek Karoliny Nolbrzak i Włodzimierza Matuszaka, których dzieli 30 lat różnicy, zaszkodził serialowi? Czy proboszcz stał się mniej wiarygodny? Trudno ocenić, czy miało to bezpośredni wpływ na spadek oglądalności. Jeśli serial rzeczywiście zejdzie z anteny, wielu fanom "Plebanii" będzie go bardzo brakować. A pamiętacie, jak to wszystko się zaczęło? "Plebania" najprawdopodobniej pokazywany będzie jeszcze tylko do końca br. Zniknie z anteny po 11 latach. Będzie Wam brakowało tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdffg
szkoda... plebania wbrew pozorom jest dużo fajniejsza od tych nowych polskich seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_chna
NIE! tylko nie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu seba odszedł... Polubiłam go. Ale swoja droga ladnie sie zachował wobec tej co pracuje u grzybowej no i wobec Asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol+
Kurde, nie oglądałam. Jak to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×