Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Uciekł bo go chcieli dorwać i nie miał wyjścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia pije, takiej nie widziałam jej takiej rozbawionej w towarzystwie mężczyzny, co się z nią stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma problemy z alkoholem, chyba
jest alkoholiczką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije , bo jest samotna, dużo w życiu przeszła Pojawi się matka Tracza , w tej roli wystąpi Krystyna Tkacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak nakreślą jej postać :) mam nadzieję będize jak zwykle przebojowa i taka " znajaca sie najlepiej " na wszystkim :) i naprawdę szkoda by bylo jakby Plebania miała zniknąć z ekranu . Jak mi sie podoba kuchnia na tej nowej plebani ...Piękna :D i zauważyłam ,zę ta duża deska do krojenia z Ikei też im sietak odkształca jak mnie , czyli to nie jest moja wina ,ze źle ja zaimpregnowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliooooo
ostatnio pisali w teletygodniu, że wprowadzają nowe wątki i plebania nie zniknie z ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
okaże się, że kiedyś Jagna była striptizerką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolla
Miejmy nadzieję, że "Plebania" nie zniknie z ekranów, bo pokazuje Kościół taki jaki powinien być, a niestety nie jest. Ja sama chciałabym mieć takich księży w swojej parafii. Mój mąż był niedawno kilka dni w szpitalu i przychodzili do niego do pokoju stare dziadki z sąsiednich pokojów, bo u męża był telewizor, a u nich nie. I wszyscy mówili, że gdyby taki ksiądz był w parafii, to wszystko byłoby inaczej. Więc może taki serial zmienia trochę myślenie nawet starszych osób, które są uważane za "moherowe berety", bo nikt wcześniej nie pokazał im, że w kościele może być inaczej. A poza tym grają tam świetni aktorzy i nie wszystko jest takie słodkie i politycznie poprawne jak w "Klanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wątek z tą mamuska tracza. ale wpieniony że zaprowadziła jego syna do kościoła :) a jak wczoraj mały mówił mu Aniele Boży to myślałam że tracz wybuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iopioioio
ale co do poglądów to zgadzam się w 100% z Traczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Bardzo polubiłam postać burmistrza Śliwińskiego graną przez Adama Baumana, ale rany, niech nie robią z niego smętnego, zakochanego trubadura wzdychającego do Jagny jakby to była opera mydlana!Bardzo dobrze nie powie "tak"przed ołtarzem!Mam nadzieję,że po wakacjach nie będzie nadal ckliwym panem Burmistrzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaaaa
Jagna tak jak Ewelina zPierwszej miłości mogłaby grać Maryje w jasełkach,taka niedokopsana,smętna mimoza,bez żadnego życia.Świętoszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Natalaaa, w zupełności się z tobą zgadzam! Jagienka jak ... "szkoda gadać".Wątek romansowy Karola i Jagny za bardzo przesłodzony i rozciągnięty przez co też serial "Plebania" traci oglądalność!A może reżyserzy pomyślą żeby burmistrza związać na dobre z inną kobietą?Ciekawe? Ale jak przystało na sentymentalną "operę mydlaną" Karol i Jagna wrócą do siebie, ze 100 razy w 5-ciu odcinkach powiedzą sobie: "komcham cię!" i będą żyć dluuuuugo i szczęśliwie a Tracz poniesie sromotną klęskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgg
Śliwińskiego mogliby połączyć z Krysią, wtedy dopiero Tracza by szlag trafił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z niedoszłym ślubem wiele razy był już w innych serialach Pierwsza miłość Egzamin z życia Samo życie M jak miłość Klan Barwy szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to będzie z tą Plebanią?? Skończą czy nie? Bo zaczęłam się wkręcać, a to chyba dziś byłby ostatni odcinek przed wakacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Jak podają gazety popularność "Plebanii" zaczęła mocno spadać, więc zaczeli się zastanawiać czy serialu nie zdjąć z anteny!Ale chodzi też o to, żeby aktorzy nie pozostali bez pracy!W prasie pidają, że do końca tego roku serial będzie, są do końca nakręcone odcinki! A co dalej narazie nie wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Wcześniej w "Plebanii" była jakaś akcja, która nawiązywała do realnej rzeczywistości!Mam na myśli całą kampanię serialowgo wyboru na burmistrza lub sprzedaży domu dla powodzian.Potem pojawiły się wątki romansowo-miłosne,irka z mecenasem, no i zbyt przesłodzony, przerysowany związek Jagny i Karola!To powoduje spoadek popularności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie,jak to sie skończyło z tą zdradą Jurka?Irka mi wybaczyła?To jedyny wątek jaki mnie tam zainteresował po miłości ksiedza Artura :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna_87
Natalia Lesz ma w tym serialu fatalne, naprawdę okropne włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Z tego co pamiętam, to Irka i Jurek "zawiesili broń", tzn. po ich rozwodzie Jurek zamieszkał u Edyty,wspólnie chodzą na USG i patrzą na zdjęcie z tego USG ich dziecka. A Irka zaczęła spotykać się z młodym, przystojnym mecenasem, który prowadził ich sprawę rozwodową.No i właśnie tu zaczęły się kolacyjki przy winie i świecach Irki i Pana mecenasa. Jurek widać było trochę zazdrosny, ale oboje widać mają inne już chyba życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Kachna_87, Natalia Leszcz jest wogóle taka plastikowa, sztuczna!Dziwię się,że robi taką karierę w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno po ślubie
zauważyłam, że w tym serialu nie rodzą się dzieci - w końcu i Irka z tym swoim i ta policjantka z Osą - dwie pary młodych ludzi po ślubie, na wsi, w kościelnym serialu i tyle czasu po ślubie nie mają dzieci! Dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
za to Jurkowi sie urodzi,chociaz nie z Irka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliby uśmiercić
kochankę Jurka, Irka adoptowałaby dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna_87
W czasie wakacji nie będzie powtórek "Plebanii"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Powtórki "Plebanii" są od 14.06,od poniadziałku do piątku, od odcinka 1667, na "Jedynce"(TVP1) o godz. 15.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha72
Czy są gdzieś w necie "przecieki" odnośnie nieemitowanych odcinków "Plebanii"?Może są gdzieś jakieś streszczenie tych najnowszych odcinków lub fotki? Bardzo ciekawa jestem jak "pociągną" ten wontek z niedoszłym ślubem Śliwińskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×