Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Gość XYZ
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Która z bohaterek?

Wiesława Barczak,ta która w początkowych odcinkach cięła gąbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

853 odcinki obejrzane.Mulakowie próbowali wziąć fikcyjny rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Są już odcinki do 885, okazało się,że Halinka nie jest córką babci Józi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Są odcinki do 915, Halinka wyjechała do Australii i pojawiła się nowa bohaterka-Nata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Małgorzata  Teodorska (  Irka)  ma  synka,  to  drugie  dziecko,  córka  studiuje  za  granicą,  aktorka  mieszkała  w  Dubaju,  jest  mężatką,  jest  szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Pojawiły się odcinki do 952.Policjantka walczy z duchami,zmiana wystroju gospody i ksiądz murzyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

983 odcinki obejrzane, Tracz miał dać pieniądze na chore dziecko w zamian za przekonanie przez proboszcza ludzi do powstania ośrodka dla uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam  Wietnamkę  i  księdza(  Krystian  Wieczorek)    ,  który  chciał  jej  pomóc,  dziewczyna  ukrywała  się  w  domu  Józi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

W jednym z odcinków Grzybowa wspomniała o dr Lubiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz jestem na etapie odcinków z Mulakami i Kurkami i całej tej farsy zwanej gwałtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.08.2019 o 15:50, Gość Gość napisał:

Teraz jestem na etapie odcinków z Mulakami i Kurkami i całej tej farsy zwanej gwałtem.

to już daleko dopłynąłeś, dopłynęłaś. U mnie sprawa wygląda tak: odcinki od 1 do 1450 chyba, obejrzane, potem luka którą kiedyś nadrobię, a od jakiegoś czasu oglądam od powrotu matki Tracza do Polski z USA do ostatniego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dobry był odcinek jak Maliszewski,Nowacki i Machejko w gospodzie wspominali Ojca świętego Jana Pawła II, albo jak Maliszewski Nowacki, Machejko i Mulak wspominali prl 1 maja w gospodzie,a Nowacki miał czerwoną flagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Trudny wątek był z tym chłopcem niepełnosprawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oglądam teraz ocinki 1600 i dalej, a Wy? szkoda że na stopklatce po 300którymś przestali nadawać plebanie tzn. nie kontynuowali tylko puścili jeszcze raz od 1 odcinka. no ileż mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Wychodzi na to,że jednak Wala nie była rodziną Józefiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Zadna ANIA i zaden KRAKOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalowska

Ja jestem na odcinku 1690 i to jest racja plebanii w hrubielowie jest o wiele gorsza niz ta w tulczynie brakuje tamtego klimatu i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

gdzie to oglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Kaya napisał:

to jeszcze w ogole leci?

Powtórki na Stopklatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miss Capricorn napisał:

CZY JANUSZ TRACZ JESZCZE ŻYJE?!

No przecież ten serial już prawie 10 lat nie jest emitowany. Teraz to by był problem ,bo musieliby uśmiercić jedną z ważniejszych postaci, czyli babcię Józię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marta1990 napisał:

No przecież ten serial już prawie 10 lat nie jest emitowany. Teraz to by był problem ,bo musieliby uśmiercić jedną z ważniejszych postaci, czyli babcię Józię.

Ja to nie wiem, poza meczykiem od czasu do czasu gdzieś w internecie nie oglądałam telewizji z 15 lat już. Ale Janusza to pamiętam. 

No i babcię Józię-Katarzynę też pamiętam. Przykre, ale sprawiedliwe przedstawienie, i każdy z nas będzie miał swoją rolę i kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 23:42, Gość rolla napisał:

Miejmy nadzieję, że "Plebania" nie zniknie z ekranów, bo pokazuje Kościół taki jaki powinien być, a niestety nie jest. Ja sama chciałabym mieć takich księży w swojej parafii. Mój mąż był niedawno kilka dni w szpitalu i przychodzili do niego do pokoju stare dziadki z sąsiednich pokojów, bo u męża był telewizor, a u nich nie. I wszyscy mówili, że gdyby taki ksiądz był w parafii, to wszystko byłoby inaczej. Więc może taki serial zmienia trochę myślenie nawet starszych osób, które są uważane za "moherowe berety", bo nikt wcześniej nie pokazał im, że w kościele może być inaczej. A poza tym grają tam świetni aktorzy i nie wszystko jest takie słodkie i politycznie poprawne jak w "Klanie" 🙂

Nie do końca, bo było pokazane, że ksiądz może zrzucić sutannę i mieć kobietę, ksiądz murzyn miał dziecko, o którym nie wiedział, potem okazało się, że ksiądz Kuba też miał dziecko. Poza tym w rozmowie Józefiny z proboszczem jest wprost wymienione nazwisko Łukaszenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2019 o 14:46, Gość gosc napisał:

podobnie jak ktoś wcześniej zauważył, mam wrażenie ze jeśli chodzi o scenariusz to pałeczkę przekazano od drugiego sezonu komuś innemu a od roku bodajże 2007 jest jeszcze inny ten serial. zmieniał się, wiadomo.. bo to że sposób reżyserowania jest inny to widać. "Plebania" dla mnie się wyróżnia. tylko ten serial trawię przez tyle sezonów, inne seriale w stylu Klan, M jak miłość czy Na dobre i na złe nudziły mi się jakoś po 3-4 latach od pierwszego odcinka i już w ogóle mnie to nie kręciło...a Plebania jest nie do zastąpienia 🙂

Nie powinno się zmieniać scenarzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×