Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Henis

Plebania

Polecane posty

Gość gość
Dołączam się do osoby powyżej. Kiedy serial leciał na jedynce od 2000 roku, wydawało mi się to koszmarnie nudnym serialem, właśnie z babcią i starszą ciocią mi się kojarzyło, zdecydowanie rzucałam się na Klan. Kiedy miałam 26 lat, czyli ponad dwa lata temu, jakoś w internecie trafiłam na pierwszy odcinek plebanii i tak jakoś mnie wciągnęło, że dziś już oglądam 1370ty. Wspaniały serial, mądrzejszy i dużo bardziej wartościowy od tyhc innych g...fien w tv. P.S. nie jest prawdą, że nie można obejrzeć odcinków poniżej 1000. Można, do marca leciały powtórki przez dwa lata na tvp3, obecnie leciało 60pare na kanale Stopklatka, a jak nie, to zostaje pewien bardzo znany polski portal do ściągania filmów ze zwierzątkiem w awatarze. Polecam Plebanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga żona Tośka była z wykształcenia pielęgniarką,czyli trochę to nawiązywało do serialu "Matki , żony i kochanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebania była realistycznym serialem, a nie jak Klan, w którym wszyscy żyją ponad stan i mają pieniądze na wszystko, co tylko zamarzą, ale nie stać ich na remont domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Klan, Plebanii nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie gość dziś A konkretnie z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klanie studentów I roku, którzy nie pracują było stać na wycieczkę dookoła świata i już wybierają się na drugą. W Plebanii nawet Tracz się w taką podróż nie wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracz miał piękny dom, pieniądze, babcia Józia była w Rzymie z narzeczonym, ale charakterek miała, została sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było wyjaśnienia na co zmarła Zofia Tośkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarła na raka, chodziła do znachora , który ją oszukał, najlepszy był Romek z serialu, dobry i wrażliwy chłopak, był inny, miał kochającą mamę, aktor umarł na serce młodo, taki szczupły, jasnowłosy, zastąpili go rudym, którego uśmiercili i zamknęli historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że na raka to wiem ale nie wiadomo konkretnie,nie było wprowadzenia w wątku, była w szpitalu więc nie leczyła się tylko u znachora. Wątek Romusia powinien być od razu zakończony bez wprowadzenia innego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a Wy tez macie takie odczucia, że to bardzo źle, że przenieśli w przedostatniej bodajże serii akcję z Tulczyna do Hrubielowa? Ja się zawsze zastanawiam, po co producenci robią takie rzeczy??? Po co ruszać coś, co było dobre i to psuć?? Przecież Plebanii oraz ranczu nie leciała oglądalność w dół, żeby tak cudowac z fabułą. Plebania BARDZO sie popusła, od kiedy przestali pokazywać Tulczyn i te wszystkie postacie, które ktoś wyżej wymienił. Serial z odcinka na odcinek stawał się coraz bardziej wycudowany i jak nie Plebania. Kiedyś myślałam, że dooglądam do konca, ale już widzę, że odcinek 1450któryśtam to będzie chyba mój ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I może to moje zboczenie swego rodzaju, ale kocham ten serial, to jest moja ukochana polska produkcja i ubolewam strasznie, że producenci tak zessssrali mi odbiór tego serialu i zostawili straszny niesmak, żeby nie powiedzieć smród, tymi ostatnimi dwoma seriami. One są ODERWANE od realiów dotychczasowej Plebanii. Nie podobają mi się. Nie wyjaśniono nawet kto teraz prowadzi karczmę w Tulczynie, dlaczego nie ma już wątku Machejków. Ogolnie widać było że już od 2006 roku serial był modernizowany, juz były pierwsze cudowanka typu wątek jakiejś młodej z Matczy, ale ogólnie jeszcze źle nie bylo. Plebania chyba najfajniejsza była tak jakoś do 800 odcinka, no w każdym razie do 1000 tak jakoś. Póxniej to już się takie wtórne robiło, ale kto kochał ten serial ten nadal odnajdował w nim radość. Natomiast ta zmiana na Hrubielów, a wraz z nią porzucenie wątków większości postaci to dla mnie masakra jakaś. Zesrac takie dobre dzieło...niewybaczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybowa była najlepsza:), pamiętam jej syna księdza, któremu uchyliłaby nieba, żeby nie żył jak pustelnik w zimnej celi, wyprawiła mu taką uroczystość, scena z przystrojoną łódką wspaniała. Tracz do końca nic nie zmienił się, zrobił kiedyś piosenkarce brzydki żart, przysłał jej krasnale z penisami, biedaczka czuła się upokorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie są już odcinki do 285.W scenach castingu na żonę Józka policjanta jedną z kandydatek grała aktorka ,która potem grała Izę od Walencika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w serialach oprócz aktorów zmieniają się rezyserzy i scenarzyści. ci nowi nie są zainteresowani dawnymi scenami tylko realizują nowe, swoje własne. dlatego tak bardzo różnią się tematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamcia Józka niezła była.Teraz już są w internecie odcinki do 337.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są już odcinki do 370. Na pomniku Zofii Tośkowej było napisane żyła lat 37, czyli musiała mieć 17 lat kiedy urodziła Hankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek
Dnia 10.11.2018 o 19:53, Gość gość napisał:

W internecie są już odcinki do 285.W scenach castingu na żonę Józka policjanta jedną z kandydatek grała aktorka ,która potem grała Izę od Walencika.

wydaje mi się że mylisz aktorki. Chodzi Ci pewnie o tę w okularach, taką feministkę. To nie ta sama. Fajnie, że babka Kiepska zagrała w paru odcinkach, pamietam ten jej tekst: "Kto jak kto ale ja najlepiej wiem jaka powinna byc idealna kandydatka na żonę dla Paciorka" :D

A kto był Waszą ulubioną postacią> ? mi ciężko wskazać, wszyscy super. Zauwazyliscie ze tam nie ma ani jednej postaci ktora nie daje sie lubic? Kazdy w koncu pokazywany jest tak ze ma tez ludzką twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek
Dnia 1.12.2018 o 15:40, Gość gość napisał:

Są już odcinki do 370. Na pomniku Zofii Tośkowej było napisane żyła lat 37, czyli musiała mieć 17 lat kiedy urodziła Hankę.

wydaje mi sie, że się palnęli. Nawet tak aktorka nie wyglądała na 37. A nie 47 czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
5 godzin temu, Gość aniolek napisał:

wydaje mi się że mylisz aktorki. Chodzi Ci pewnie o tę w okularach, taką feministkę. To nie ta sama. Fajnie, że babka Kiepska zagrała w paru odcinkach, pamiętam ten jej tekst: "Kto jak kto ale ja najlepiej wiem jaka powinna byc idealna kandydatka na żonę dla Paciorka" 😄

A kto był Waszą ulubioną postacią> ? mi ciężko wskazać, wszyscy super. Zauważyliście ze tam nie ma ani jednej postaci która nie daje się lubić? Każdy w końcu pokazywany jest tak ze ma tez ludzką twarz

W obsadzie tego odcinka było napisane kandydatka na żonę Józka  Hanna Kochańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Są już odcinki do 420.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Tpo

A na jakim kanale emitują Plebanię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
Dnia 16.12.2018 o 20:48, Gość Gość Tpo napisał:

A na jakim kanale emitują Plebanię??

Już nie emitują,najpierw był na TVP1,potem na TVP Regionalnej i trochę na Stopklatce.Teraz do 439 odcinka są na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
19 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Już nie emitują,najpierw był na TVP1,potem na TVP Regionalnej i trochę na Stopklatce.Teraz do 442 odcinka są na youtube.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Pojawiły się odcinki do 450, 452 odcinek będzie ostatnim z Pawłem Gędłkiem w roli Romusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Są już odcinki do 498 m.in wątek z niepełnosprawną umysłowo dziewczynką trzymaną na łańcuchu, przyjazd rodziny babci Józi z Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Pojawiły się odcinki do 510,wątek dziewczyny molestowanej przez pracodawce,oraz Romuś i Osa robiący za "niewidzialne serce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Są już odcinki do 538,odcinek 532 jest w całości poświęcony papieżowi po jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaNieTracz

Kanał Stopklatka wznowił emisję serialu. Niestety wcześnie, bo o 7:20 i 7:50 od pon. do pt., dziś leciały chyba odcinki 33 i 34. Kocham ten serial. Na yt dobrej jakosci są odcinki wrzucane przez użytkownika trynia13, bo uzytkownik CarlZ to juz takiej grafiki nie zapodaje, tylko bardziej zamazane, bo ściągał z chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×