Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nash20

kolezanki podrywają mojego chłopaka!!!

Polecane posty

Może zacznę od tego, że mam cudownego chłopaka jesteśmy razem od 4 lat i zawsze układało nam się dobrze. Prawie się nie kłócimy, rozumiemy się, spędzamy ze sobą dużo czasu (bo lubimy!), często razem wyjeżdzamy itp...(długo by wymieniac) Dodam, ze on jest bardzo przystojny i nie ukrywam ze podoba sie dziewczynom...Często slyszę komentarze w stylu : o\\\"o rany jaki on jest super tak o ciebie dba i kocha, a jaki on jest przystojny\\\" itp....Jezeli chodzi o mnie....niestety nie wygladam jak super laska, jestem przy kosci ale uwazam ze nie jestem brzydka i dbam o siebie. Lecz niestety dosyc juz mam oglądania sytuacji w których moje wlasne koleżanki robią do niego słodkie oczka, albo to niby \\\"podziiwiają jego mięśnie\\\"....wydaje mi sie ze to tylko pretekst zeby go dotknąc.... Nie jestem zazdrosna....ale przez takie sytacje czuje sie zagrozona, ze kiedys ulegnie urokowi ktorejs z nich...... Czy któras z was ma podobna sytuacje? Czy w ogóle cos z tym robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmgrtr
A jak on na takie sutuacje reaguje?? imponuje mu to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie przecież on kocha Ciebie. Nie martw sie na zapas. Bądx taka jak jesteś. Bo dla Niego Ty jestes najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie czerwony jak burak, i zawsze sie potem pyta czy jestem zła na niego...przynajmniej tyle dobrze...to jest super facet wiem ze byle jaka mu nie zakręci w głowie ale same dobrze wiemy jakie sa kobiety...maja swoje sztuczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że te twoje koleżanki to najlepiej spytać wprost w momencie, w którym to robią : czy mi się zdaję czy robisz słodkie minki do ...., albo widze że lubisz dotykać ...Pawła a napisalaś podanie o pozwolenie ...coś w tym stylu. nie udawaj że nie widzisz co robią tylko wpraw je w zaklopotanie co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
i ty jeszcze nazywasz je koleżankami?...współczuję ci takich ''kolezanek''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
takie koleżanki to się wymienia na nowe, normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez ma racje...skomentuj od razu takie zachowanie to moze sie im chociaz glupio zrobi i sie opamietaja....nie siedz cichutko i nie pozwalaj sobie...niech sobie znajda obiekt do "macania" a nie chlopaka kolezanki...Powiedz zeby ruszyly tylki i sobie kogos znalazly a nie obmacywaly twojego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz tak mówiłam.....one dobrze wiedza ze ja to widzę...a największą satysfakcje to mają jak idziemy np na basen..(przypominam ja-przy kosci, one-wszystkie zgrabne i sczupłe)....czuje sie wtedy jak słoń;( Wydaje mi sie ze lubia tez przy nim wytykac mi moje słabosci i wady zeby mu uświadomic ze moze miec lepsza dziewczyne....ostatnio nawet usłyszałam rozmowe kolezanek (nie wiedziały ze słysze) "nie rozumiem dlaczego on z nią jest...przeciez stac go na wiecej".... Jestem załamana nie moge przez nie patrzec w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki oczywiscie nie wszystkie tak robia;) a co ciekawe nigdy nie zawiodłam sie własnie na tych kolezankach które mają facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa kolezanki tylko podle zmije :-0 A musza ci cholernie zazdroscic bo ty pewnie masz cos czego one nie maja i to je tak boli.....Gdyby byly takie piekne,cudowne i wspaniale to by Ci nie zazdroscily tego faceta bo same by mialy jakies "ciacho" do podotykania.....taka prawda....Moze zacznij troszke cwiczyc zeby nabrac pewnosci siebie i zrob to tylko dla siebie...zeby nie czuc sie gorsza..Np kilka min dziennie pobiegaj sobie.I postaraj sie nabrac takiej pewnosci siebie zebys to ty miala nad nimi przewage nie one nad toba.....Reaguj za kazdym razem.Bo inaczej ty popadniesz w kompleksy,zaczniesz miewac humory i bedziesz rozdrazniona co nie bedzie sprzyjalo ani tobie ani zwiazkowi ...a te pseudo-kolezanki beda truiumfowac...a chyba nie o to chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nash20 Czy naprawde jestes aż tak przy kości,że się bardzo czujesz źle. Może popracujesz troszke nad sobą. Lepiej bys się czuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja zawsze dobrze sie czułam z własnym ciałem, ruszam się (tu rower tu spacer- zawsze coś robię), tylko gubi mnie piwko, fast foody, często coś sobie gotujemy bo lubimy razem jeśc Mozna powiedziec ze ciągle wygladam tak samo bo bilans wychodzi na 0 (ale z tym juz na diety przejde:D) Zawsze mi daje do zrozumienia ze mu sie podobam, w sytacjach sam na sam jest zachwycony np moją skórą, pupą, biustem. Czułam sie dobrze! a teraz...sama nie wiem nie mam juz siły patrzec jak kolezanki i nawet obce kobiety sie do niego przymilają....(przepraszam za błędy ale pisze na kolanach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze mam 1 w skali 10...:) po prostu nie jestem szczupła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a ja myslałam ze to do mnie....jestem juz przewrazliwiona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_Miiii
Mój facet jest znanym poetą w naszym regionie i ma full jakby to nazwać.. "fanek"? nie wiem czy to odpowiednie słowo tak lgną do niego jak wyjdziemy do knajpy, obserwują, zachwycają się, podchodzą niby to po ogień itp a najbardziej to zagadują przez maila itp eh, baby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam podobny problem ale sobie z nim szybko poradziłam . Po prostu powiedziałam prosto z mostu że takie zachowanie dobrej koleżanki jest dla mnie nie na miejscu a gdy do 1 z nich to nie dotarlo zaczęłam robić to samo do jej faceta - bardzo szybko dała sobie spokój . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie buziaczek dla Ciebie :-) No wiesz autorko masz ten skarb i niestety skarb ten jest w dzisiejszych czasach towarem deficytowym więc juz będziesz musiała to znosic bo nawet jak wyeliminujesz jedna koleżanki na ich miejsce znajda się inne.Uszy do góry. Nie masz się czym martwic bo on kocha Ciebie. Nie pokazuj ,że się czyms przejmujesz i bądź z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro coś ci jednak zaczyna przeszkadzać to może spóbuj to jednak zmienić.nikt nie mówi o drakońskiej diecie ale może odstaw hamburgry na rzecz warzywek , a rowerek tj. zabwienny dla figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najważniejsze jest tu to abyś sama z sobą się dobrze czuła w przeciwnym razie zawsze będziesz czuła się gorsza od innych ( nawet jeśli jest inaczej ) . Ja nie czułam się gorsza od swoich koleżanek może dlatego z łatwościa poradziłam sobie z tą sytuacją . Życzę powodzenia i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To schudnij młoda
dziewczyna powinna byc szczupła. chwalisz sie ze jestes przy kosci i jeszcze sie z tym czujesz super? masz nadwage wiec walcz z tym i nie żlop piwska i olej fastfoofy po których pewnie masz gazy i smierdzący oddech, wrzuc na luz, jedz zdrowo i schudnij 5 kg, to tak wiele? odejdzie ci wiecej kłopotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się wciągnąć w te ich gierki, bo jeżeli zaczniesz się tym przejmować i być zazdrosna to facet odczuje zmianę i może rzeczywiście uciec w ramiona innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak mam to zrobic zeby zwracac im uwage a z drugiej strony pokazac ze mnie to nie rusza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To schudnij młoda
olej kolezanki i schudnij, to tak cięzko? po co chodzisz z nimi na basen? pewnie widzisz ze mają ładnijesze figury bo są szczuplejsze co? bo taka prawda i twój chłopak tez to widzi. a ze tobie mówi ze jestes suepr i sie zachwyca a co ma mówi? schudnij? Boże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To schudnij młoda
schudnij 5 kg, pokaż mu a im niech zrzędna miny! to dla twojego zdrowia i dorbego samopoczucia, młodosć to nie czas na zbędne kg! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×