Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megieeeeeee

Dlaczego ladne dziewczyny maja problem ze znalezieniem faceta?

Polecane posty

Gość megieeeeeee

nie mowie tutaj o jakis glupich pustych barbie tylko o ladnych porzadnych milych i sympatycznych dziewczynach ktore czesto przegrywaja z przecietnymi ...lub anwet brzydszymi nie zrozumcie mnie zle nie chodzi mi tylko o sam wyglad....ale takie dziewczyny tzn ladne wbrew pozorom maja problem ze znalezeieniem faceta porzadnego faceta czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megieeeeeee
tez sie zastanawiam dlaczego mam taki problem ja z moim biustem 90 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy kiedy
ja tez mam taki problem...faceci lataja za mna nie moge sie odpedzic a jak mi sie jeden spodobal to przegralam z "paszczurem" serio brzydka mala i wlosy jak u szopena po koncercie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie nad tym zastanawiam
i mój szwagier mi powiedzial,że to dlatego,że faceci czują się onieśmieleni przy ładnych dziewczynach i wydaje im się że nie mają u nich szans. A skoro ładna dziewczyna przegrywa z brzydką to moze ten chłopak sie bal że ta ładna nie będzie mu wierna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni mnie zablokowali
mam to samo:(:(:( P.S. To ja PONAWIACZ- tylko że mnie zablokowali:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22222
czylilepiej byc brzydka .:( przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
ze najlepiej byc ze wszystkim przecietna...a podobno bycie przecietnym to porazka :p ale taka prawda tego swiata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrrrrrka
ja tez wole brzydszych facetw bo sie boje ze ten ladny nawet jesli bedzie wierny to i tak laski go beda podrywaly, patrzyly sie mu w oczy na ulicy itd:O mialam raz ladnego i wystarczy, wole brzydszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratissssssss
:/ Ale głupoty;/ ...Może właśnie one są w czymś lepsze od ciebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni mnie zablokowali-PONAWIACZ
a wiecie co ....... MNIE się chłopacy pooprostu boją:(:( niby się na mnie cały czas gapią juk ide ulicą..ale tylko gapią... bo każdy myśli ze jak ładna to niedostępna:(:( ehh.... taki ślicxznotek los:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? to proste ...facet ktory nie wierzy w siebie wybierze przecietną bo uzna ze ta ladna moze miec kazdego i prawopodobnie po miesiacu lub dwoch rzuci go dla innego wiec nie startują ....a szkoda bo czasem warto zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pierwszy raz o czymś takim słyszę :P do megieeeeeee: To chyba masz nadwagę, jeśli obwód pod biustem u Ciebie, to 90cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
oj tak-to swieta prawa faceci to tchorze!!!!!!! jarek_84 czy zaprzeczysz???,wiec powiedz mi dlaczego ja nie moge znalezc faceta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie nad tym zastanawiam
Ja jak widzę jakiegoś przystojnego faceta to od razu jestem uprzedzona,bo większość takich jest strasznie zarozumiała i pewna siebie.Może tak samo mają faceci wobec ładnych dziewczyn,tym bardziej ze oni podobno strasznie przeżywają porazkę,a najbardziej jak dziewczyna ich wyśmieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bleleble
nle nle ble ble to nie chodzi o wyglad tylko o charakter. jak dziewczyna jest lada na i fajna to moze soebie wybierac w chlopakch a jak jest zadufana w sobie to siedzi na kefe i pisze jaka ja jestem biedna bo za ladna. hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
bo faceci to gorsi tchorze nz kobiety... wola siew zadowolic czasem brzydkim, grubym paszkwilem,a na dodatek marudnym i zazdrosnym,niz sprobowac poderwac atrakcyjna dziewczyne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
szukam i to usilnie od jakiegos czasu... a mam juz 24 i czuje ze szykuje sie staropanienstwo....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry autorko - uroda jest względna :D Ja mam tak z kumpelą. Podobają się nam kompletnie inni faceci. Ja uważam że jakiś facet jest słodki, ona że dziwnie wygląda. Ona wzdycha na widok jakiegoś lowelasa niczym z wybiegu a mój wzrok kieruje się na niepozornego chłopaka w okularach i książką. Nie można stworzyć definicji piękna... Autorko a może facet po 5 minutach rozmowy z tobą odkrywa że nie ma o czym z toba gadać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
a mnie drazni takie gadanie, ze nie szukam albo "znajdz sobie kogos" sorry kurde jak mam sobie znalesc? mam sobie na czole napisac ze szukam, czy łasic sie do facetow? no bo nie wiem na czym polega owo szukanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
to naturalna opalenizna prosto z majorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
Odpowiedź jest b. prosta 1. tzw. gogusie boją się pięknych kobiet bo one stawiają im wysokie wymagania , szare myszki tego nie robią (przeważnie). 2. Każdy facet ma stracha przed tym że jego ukochana przesiądzie się z jego fiata 126p do najnowszego modelu BMW miejscowego dealera. (co skończyć się może złamanym sercem ale i brakiem kilku zębów) 3. ładnej dziewczyny trzeba pilnować w knajpie, na dyskotece etc. 4. z brzydką nie ma takiej przyjemności ale zawsze można po ciemku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
ale jak sie bede juz ewentualnie lasic do faceta to przeciez tez nie bede wiedziala czy jest wolny czy nie :P wiekszosc facetow mysli ze jestem zajeta, a pozniej jak sie jakos przypadkiem okaze ze nie to wielkie zdziwko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
a moze to jest tak,ze atrakcyjna dziewczyna powinna wykazac troche incjatywy,zeby pokazac facetom ,ze nie jest taka nieosiagalna i dac im chociaz jakis znak ,aby ich zachecic? ale przyznam szczerze ,ze dla mnie to troche ponizajace jak musze sie starac o faceta,czesto konkurujac z ta brzydsza no i co kieruje facetami,gdy wybieraja te mniej atrakcyjne....i nie mowmy tu o wnetrzu,charakterze i etc.,bo uroda nie swiadczy o tym,ze dziewczyna jest glupsza,wredniejsza i ma gorszy charakter,a wrecz przeciwnie-te brzydsze maja kompleksy i duzo zalu do swiata,przez co czesto bywaja wredne,zazdrosne i upierdliwie! wiem po sobie ,ze niepowodzenia moga sie odbic na zachowaniu czlowieka,ja sama nie mogac znalezc faceta(ba1-milosciu)zaczynam miec w sobie duzo zalu do swiata,nienawisci i zawisci. to przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
ja tez nie potrafie podrywac facetów, nie wiem jakos nie i juz. Dla mnie to facet powinien o kobiete zabiegac. I w ogle mi sie wydaje ze jak kobieta podrywa faceta to jemu sie wydaje ze jest latwa...pewnie sie myle ale nie umiem sie pozbyc takiego uczucia. A patrzenie w oczy...probowalam ale zaraz mi sie smiac chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×