Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa

a w ogóle to faceci lubią jak kobieta im liże odbyt????

Polecane posty

Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa

bo ja nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaaaa
to podstawowa sztuczka, która utrzyma faceta przy Tobie niczym psa przy misce ja mojemu liżę od lat przynajmniej raz na dwa dni i jest za każdym razem wniebowzięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa
naprawdę?? mój szczerze mówiąc mi kiedyś powiedział, że co? on niby gej jest! więc stwierdziłam,że chyba nie. ale jak tak mówisz, to może mnie oszukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak to zrobić, jak on pupy nie wypina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera ktora z was wyjdzie
za mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa lala
lizanko jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no ale jak mam to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h8y89gu
moj tez lubi:) czasem ja mu lize jezyczkiem a on sobie wali konia i ma podobno super odlot. albo czasem jak on sobie walikonia to ja go tam dotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce taka
zone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci lubią to bardzo, albo nie wiedzą że lubią;) z gejami ma to tyle wspólnego co mineta z lesbijkami, ale lęk przed posądzeniem o bycie gejem jest tak silne że wielu facetów rezygnuje z przyjemnych pieszczot. Ja tam wiem że jestem hetero, nie mam ciągot gejowskich i wiem że pieszczoty tej najintymniejszej ze sfer erogennych są niezwykle przyjemne, ważne tylko żeby dbać o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiąc minetę też można narazić się na kontakt z niezwykle grożnymi bakteriami, a pocałunek z języczkiem toż to wymiana całych kolekcji szczepów bakterii... istnieje coś takiego jak system immunologiczny. doprawdy nie wiem skąd miały by się wziąć bakterie na zewnątrz zaraz po kąpieli?? z mydła?? z wody?? Zaś co do reszty to o gustach się nie dyskutuje- jednym to odpowiada innym co innego. Grunt żeby nikt nikogo do niczego nie zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h8y89gu
tak, moj goli wiec lizankojest przyjemnoscia. on tez mi lubi lizac ale niezbyt to lubie bo mam jakies opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawski facecik
ani woda ani mysło nie zabija bakterii, najwyżej je zmywa, w niewielkiej ilości. Jeżeli znasz jakiegoś lekarza lub pielęgniarkę, zapytaj skąd się pobiera materiał do wymazu z odbytu. Dokładnie stamtąd, gdzie chcesz, żeby cię lizać:) Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to oznacza że nie wolno lizać skóry mojej ukochanej (kark piersi, brzuszek uda), bo są tam także bakterie?? mineta także stanowi zagrożenie bakteriologiczne, przecież woda ani mydło nie zabijają bakterii, najwyżej je zmywa w niewielkiej ilości... wymazy robi się z podniebienia i języka, czy mam od dziś ograniczyć się do zdawkowych pocałunków "bez języczka"?? przecież jama ustna to wylęgarnia bakterii, mimo mycia zębów 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to oznacza że skóry mojej ukochanej nie powinienem całować i lizać?? skoro woda i mydło nie zabija bakterii tylko je zmywa w niewielkiej ilości, to szyja, kark piersi brzuszek i uda są potencjalnym zagrożeniem, o minecie nie wspomnę. Wymazy pobiera się z języka, policzków i podniebienia- czy to znaczy że pocałunki mają być zdawkowe, bez języczka?? w końcu mimo 2x dziennego mycia zębów usta to wylęgarnia bakterii. Nie chcę ale regularnie bywam lizany, oraz rozpieszczam moją partnerkę w ten sam sposób. Nie namawiam nikogo do tego. Wasz wybór, my wybraliśmy tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to oznacza że skóry mojej ukochanej nie powinienem całować i lizać?? skoro woda i mydło nie zabija bakterii tylko je zmywa w niewielkiej ilości, to szyja, kark piersi brzuszek i uda są potencjalnym zagrożeniem, o minecie nie wspomnę. Wymazy pobiera się z języka, policzków i podniebienia- czy to znaczy że pocałunki mają być zdawkowe, bez języczka?? w końcu mimo 2x dziennego mycia zębów usta to wylęgarnia bakterii. Nie chcę ale regularnie bywam lizany, oraz rozpieszczam moją partnerkę w ten sam sposób. Nie namawiam nikogo do tego. Wasz wybór, my wybraliśmy tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ani woda ani mysło nie zabija bakterii, najwyżej je zmywa, w niewielkiej ilości. Jeżeli znasz jakiegoś lekarza lub pielęgniarkę, zapytaj skąd się pobiera materiał do wymazu z odbytu. Dokładnie stamtąd, gdzie chcesz, żeby cię lizać " skoro tak to nie powinienem całować i lizać ciała mojej ukochanej- jeśli jest tak jak mówisz to skóra szyi, karku, piersi, brzucha czy ud także stanowi niebezpieczenstwo infekcji. O minecie nie wspomnę!! a wymazy robi się z języka, policzków czy podniebienia- czy to znaczy że pocałunek z języczkiem jest niebezpieczny dla zdrowia- przecież mimo 2x dziennego mycia zębów jama ustna to wylęgarnia bakterii. nie tylko chcę, ale regularnie jestem lizany, a także odwzajemniam takie pieszczoty mojej ukochanej. Nikogo nie namawiam- wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli dla ciecie nie ma
różnicy między dupą a gębą twojej dziewczyny to tylko współczuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ciekawski facecik! bardzo dziękuje za Twoje wypowiedzi! bardzo cenne, spróbuję i ja kiedyś mojemu facetowi w taki sposób dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka znachorka
->Sandrunia25 a pozwoliłabyś facetowi" przejęzyczyć się" podczas minety o jedną dziurkę dalej??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaa
mój facet to robi. fakt, niezrecznie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa jak dupa
mozna wylizac ale najbardziej podnieca masowac i lizac prostate wtedy jest odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka znachorka
lizać prostatę?? no to niezły masz język- podcinałeś/aś wiązadełka że sięgasz do prostaty??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest roznica miedzy lizaniem
odbytu (czyli miejsca najbardziej zanieczyszczonego wszelkiego rodzaju bakteriami), a innych czesci cialla, nawet pochwy. Taz nawet jak sie kobiety podcieraja to W KIERUNKU odbytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powróćmy do podstaw- skóra, niezależnie czy na plecach czy nogach czy okolicach odbytu, po kąpieli z mydlem jest skórą czystą- bakterie zmywają się i spływają. Wszelkie opory mają swoje żródło w psychice a nie w racjonalnej wiedzy medycznej. Nie oceniam czy to dobrze czy żle- po prostu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta zzz olsztyna
a ja jak raz lizałam dupe mojemu facetowi to puścił mi bąka w psyk :O zdarzyło się to wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
pewnei że faceci lubią, nie licze tych którzy mają jakiś problem ze sobą i panicznie boją sie wszystkiego co gejowskie, ale tych homofobów nie należy tam lizać bo pewnie oni dupy nie myją.. no bo jak?! dupe? ręką dotykać? przeciez to gejowskie ;) a normalnie faceci lubią, niektózy bardziej inni mniej tak sam o jak kobiety jedne lubią a inne nie. Ja oczywiscie włosów w dupie nie nosze no bo po co, więc można mnie lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×