Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
biedrona32

Kto stosował diete 10-DNIOWA??????!!!!

Polecane posty

Gość kkarolciaa
hej dziewczyny! Ja w końcu dzisiaj DZIEŃ 10 :) rano cos mnie na wymioty bralo ale nawet niemam co z siebie wyrzucic i tak sie troche dlawilam ale juz jest OK! wlasnie spijam kawke i wkoncu pozwolilam ja sobie troche zabielic :) odrazu inaczej smakuje! Niewiem jeszcze ile schudlam bo niemam wagi ale jak tylko bedzie okazja to sie zwaze i napisze! Ja kontrolowalam spadek wagi mierząc sie w udach, pasie, biodrach, pod biustem i biust. i powiem Wam ze wszedzie mi spadło po 2-4cm!!! najwiecej z ud i bioder 4cm!!! a to wlasnie byl moj najwiekszy cel!!! najtrudniej z talii bo tylko 2cm...no a najgorsze ze biust mi tez troche zmalal o 2cm :( no ale zauwazylam ze jak pilam duzo maślanki i jadlam tyle tego bialka to w pierwsze 3 dni w sumie mialam ladniejszy i jędrniejszy. Ktos ma jakis pomysl co by tu sobie dzis zrobic w ten warzywny dzień?? co jadłyscie dziewczyny?

Gość celticgirl
Cześć dziewczyny, ja zaczynam od jutra. obawiam się tylko czy dam radę. Mam teraz sesje więc to taki element niesprzyjający! Chciałabym zrzucić tak ok. 5-8kg. Popieram diety proteinowe, może ta to dobry początek do mojej wymarzonej wagi:)

Gość białko
witajcie, nie pisałam wcześniej bo nie wiedzoiałam czy dam radę. Dzisiaj jestem na pierwszym dniu serowym i wiem,że wytrzymamdo końca. Ser ulepszyłam bazylią i ziołami prowansalskimi oraz maleńką cebulką. Piję kawę ,wodę ulepszam żelazem i od czasu do czasu herbatę, Dzisiaj rano po dniach kefirowych miałam prawie dwa kg mniej ale prawdopodobnie zeszło ze mnie to co siedziało w jelitach.Nie jest łatwo ale znowu bez przesady damy radę. Lepiej już dzisiaj przemyśleć strategię jak nie wpaść w jo-jo. Witajcie i otwórzmy dyskusję co dalej? Startuję z 71kg ,rano miałam 6,9. Nie wytrzymam nie ważyć się aż do końca diety, dlatego każdego ranka wskakuję na wagę.

Witam! Oswiadczam wszem i wobec, ze drugi dzien kefirowy z sukcesem zakonczylam. Teraz bede pic tylko wode, a od jutra twarog. Jestem nie tyle glodna, co mam apetyt na slodkie. Bo to w koncu moja zmora. :) Poza tym dzis moj syn jadl pyszny obiad, a ja siedzialam i patrzylam. Ale wytrzymalam. I dalej wytrzymam. Mam nadzieje, ze ladnie zlece z paru kilogramow. Pozdrawiam wszystkie dietowiczki! 🌼

Kurna a ja już byłam z siebie taka zadowolona @ kefirki plus kawa i chyba z 4 litry wody Ale po 18 zjadłam kanapkeę plus do tego kawę w CH :( Wiec jutro wskoczę rano na wagę i będzie dzień kefirowy, a dziś zaliczę jako przygotowanie Zaraz porobię trochę brzuszków, bo fujjj Ale fajne jest to że nie chce mi się jeść :D Wściekła na siebie jestem za to CH, ale kupela mnie wyciągnęła i.....ze to były jej urodziny....kurna muszę być bardziej asertywna, ale nie od jutra od teraz A jak tam u was dziewczynki :) ?

Gość noemi555
Witajcie🖐️ Wczoraj niestety troszkę zgrzeszyłam...:( wiem, że nie ma sie czym chwalić no ale cóż, pokusa była ode mnie silniejsza tym bardziej, że wczoraj w 2-gim dniu jajecznym słabo sie czułam ponieważ zbyt mało zjadłam jajek których niestety sobie nie dokupiłam ;/ Jednak rozpaczać nie będę dziś biorę się za mięsko :P i tak mam zamiar dobrnąć do końca. Trzymajcie się dzielnie i piszcie co u Was :D

Gość parekilozaduzo
hej dziewczynki,ja zakończyłam dietę kopenhaską zaczynałam od 75 kg teraz mam 71 chcę koniecznie schudnąc jakieś 5 kg to na początek bo w ogóle moja wymarzona waga to 58 (tyle było kiedyś:( jak rzuciłam palenie tak zaczęłam powoli się zaokrąglac ale teraz mam motywację idę na wesele w lipcu (25) i do tego momentu chciałabym warzyc jakieś 64-65 kg. Zaczynam od jutra więc jak nie macie nic przeciwko to się przyłączę

A ja dzis pierwszy dzien twarogowy. Pije wode od rana a twarogu nawet nie sprobowalam jeszcze, ale bede musiala, bo juz odczuwam glod. Juz zauwazylam, ze oponka na brzuchu juz mi sie zmniejszyla. Oby tak dalej. Wagi nie mam, wiec nie wiem czy kilogramy zlatuja. Usciski dla wszystkich! :)

dzisiaj mój pierwszy dzień twarogowy ,jeszcze dzisiaj nic nie jadłam , wypiłam tylko kawe , wiec zaraz pójdę zjeść serek :) w końcu coś innego niż kefir :P ,ide poćwiczyc :) 3mam kciuki dziewczyny!! aha a co do wagi to mam zamiar zważyć się dopiero w 5dni , wiec wam napisze :)

mam pytanie , jakie serki tak naprawde mozna jesc ? tylko zwykły twaróg , czy może jakies inne ? zastanawiałam sie nad twarożkiem ziarnistym ?

Ja nie jestem expertem w tej diecie, bo dzis moj drugi dzień, ale z tego co się orientuję, to twarożek ziarnisty typu light zawiera 3% tluszczu :( Czyli pewnie lepiej go nie jeść Wczoraj wytrwałam :D Zjadłam 2 kefiry naturalne po 400 ml plus kefir truskawkowy 400 ml plus maślankę truskawkową 400 ml wszystko oczywiście (za wyjątkiem maślanki :/) 0% waga 19.06-->71,4 Jeśli w poniedziałek albo niedziele zobaczę z przodu 6, to chyba oszaleję, ze szczęścia :D Wiem że początkowy spadek kg to utrata wody, ale kolejne, to już utrata tłuszczu, mam nadzieje ;) Trzymajcie się dziewuszki

Gość noemi555
werka171 Przeczytałam twoj post i chciałam sie podzielić swoją uwagą odnośnie tego co wczoraj zjadłas. W tej diecie powinno sie ściśle trzymać reguł tak więc: kefir truskawkowy, czy maślanka truskawkowa mimo iż niewiele mają kalorii nie powinnaś pić. Jednakże mimo wszystko i tak ubytek wagi będzie, ale kto wie, czy nie byłby lepszy bez tych dodatków. U mnie też różnie bywa czasem do białego sera dokładałam troszkę szczypiorku i rzodkiewkę by był bardziej zjadliwy :P Dziś mój 8-my dzień czyli drugi mięsny :) Troszkę sie martwię, czy jeszcze trochę kilo mi ubędzie bo jestem tuż przed....a także 1 dzień zawaliłam i waga coś stoi w miejscu :(:( No, ale walczymy do końca. Grunt to nie poddawać się :D Trzymajcie sie dziewczyny 🖐️

Dzięki noemi555 za informacje.Szkoda, że nie zerknelam wczesniej na pos, bo juz wypiłam dzis 2 jagodowe kefiry 0% :( I teraz nie wiem co robić, czy jeszcze przez weekend pociągnąc same kefiry naturalne, czy przejść do sera jutro ? A następnym razem( bo jak beda efekty to nastepny raz bedzie ) tylko naturalny kefir przez dwa dni Co proponujecie laski noemi555 ile udało Ci się schudnąć przez te 7 dni i z jakiej wagi Trzymajcie sie :)

Witam Was serdecznie, ja też postanowiłam dołaczyć się do dietkowania. Zacznę od poniedziałku (jakoś lżej) i mam pytanie związane z gorszymi efektami kolejnego odchudzania tą dietą. Czy któraś z Was przedłużała tą dietę? Zamiast 10 dni np 15? Zamiast zaczynać na nowo przeciągnąć kilka dni. Mało to zdrowe ale pomyslę nad tym..

hejo! dzisiaj moj drugi dzien twarogowy i zgrzeszyłam :( zjadłam kilka truskawek! tak ładnie wyglądały i pachniały:( .. ale diete 3mam do końca , jestem na siebie zła , zła!

Gość parekilozaduzo
hej trini80 ja wczoraj zapowiedziałam że od dzisiaj zaczynam ale to bardzo kiepski pomysł żeby zaczynac na weekend (mąż ma urodziny) pewnie cos bym zeżarła i szkoda tych dwóch dni tak więc zacznę tak jak ty w poniedziałek dzisiaj liczę kalorie i przygotowuję grunt pod dietkę. pozdrawiam

Postanowiłam wreszcie się skusić na dietę bo mam kilka kg do schudnięcia. A wiadomo na wakacje trzeba jakoś wyglądać. Także od jutra zaczynam. W końcu 10 dni to nie tak długo:)

Gość parekilozaduzo
witaj paulinam zacznij ze mną i z trini80 w poniedziałek będzie nam raźniej może ktoś jeszcze dołączy???:)

Parekilozaduzo, to zaczynamy od poniedziałku! Ja mam bardzo dużo do zrzucenia i pomyślałam, że zacznę ok 10-12 dni na tej diecie, potem zobaczę. Upasłam się jak prosiak więc czas brać się za siebie.

Gość parekilozaduzo
trini80 to samo mogę powiedziec o sobie mam teraz 71 na kopenhaskiej schudłam jakieś 4-5 kg, chcę przejśc tą dietkę 10 dniową a potem kapuścianka, którą już kiedyś przebyłam mogę mówic o sobie weteran kapuścianki byłam na niej 14 dni i schudłam chyba z 8 kg i było super ale nie cierpię tej zupy

W sumie mogę poczekać do poniedziałku z dietą. Wtedy mam ostatni egzamin więc pewnie przez weekend nic by mi nie wyszło z tej diety bo będę potrzebować duże ilości kawy a nie kefirów:) To zaczynamy od poniedziałku:)

Gość parekilozaduzo
super to jest nas trzy fajnie tak z grupą wsparcia - powodzenia na egzaminach paulinam i w ogóle miłego weekendu laski

Gość karolikow
Witajcie ja jestem pierwszy dzień na jajach :) Jest nieźle ale najgorsze że myślałam że spadnie mi troche więcej po pierwszych 2 dniach kefirowych spadło 1,5 kilo a po serowych ani gram.... Ciekawe jak jutro bedzie po jajach. Tez tak miałyście

Witam! Ja wlasnie zakonczylam drugi dzien twarogowy. Ile zjadlam tego sera? Moze z 2 lyzki. :D Zygac mi sie chcialo od niego, ale glod byl silny. Ale pije wode. A od jutra jajca. :( :o Fuj! Nienawidze ich, ale dam rade. Juz nie moge sie doczekac dni miesnych i warzywnych. :) Zauwazylam, ze zmienilam sie. Chyba schudlam. Nadal nie mam wagi, wiec nie wiem ile, ale widze, ze w pasie jestem szczuplejsza, oponka na brzuchu sie zmniejszyla... Mam nadzieje, ze do konca jeszcze wiecej sie zmieni. :) Pozdrawiam i wytrwalosci zycze![🌼

W końcu można coś gryźć Dziś pierwszy dzień serowy 20.06--> 71 waga spada powolutku :( ale pewnie to przez te maślanki :/ Dziewczyny macie tak ze jak po przebudzeniu stajecie na wagę to ważycie więcej niż np. za godzine Bo ja jak wstałam to ważyłam 71, 4 a jak się trochę rozruszałam, to już 71 :D Idę jeść ser Piszcie jak tam u Was

Zastanawiam się trochę nad składnikami tej diety, tzn nad wartościami białka. Wydawało mi się, że zasada jest podobna jak w diecie Dukana, dużo białka, mało tłuszczu i węgli. No i patrzę sobie do tabelki, a kefir to tylko 3,3 g białka, podobnie maślanka. Ser biały-zgoda-19,8 g, chociaż nie wyobrażam sobie całego dnia na białym serze... Pomyślałam, że zrobię na sobie eksperyment. Po kefirze przez 2 dni zamiast sera będę jadła wędzonego dorsza (22,1 g białka, 0,5 tł, 0 w), potem jajka chociaż duzo tłuszczu w żółtku, a potem mięsko, warzywa i jeszcze 2 dni z tuńczykiem z wody (21 g białka, 1,2 tł, 0 w) i jak dam radę to na koniec biały ser. Wyjdzie mi 14 dni, albo schudnę albo umrę ;)

Gość noemi555
werka171🌼 Pytałaś mnie ile schudłam po 7 dniach diety...Ja odchudzałam sie z 58,9 kg i po tych dniach ubyło mi 3,8 kg z tym, że odchudzam sie w bliskim odstępie czasu drugi raz tą dietą (2 tygodnie odstępu) No ale cóż waga już wolniej chyba spada :( a na dodatek teraz stoi w miejscu :(:( Dziś mój 9-=ty dzień, dam znać jaki będzie efekt końcowy. Powodzonka Ci życzę :D Witam także nowe koleżanki🖐️ Macie rację dziewczyny, że w grupie dużo lepiej sie odchudza. Wspólne wsparcie jest bardzo ważne :) Trzymam za Was kciuki i wierzę, że i Wam sie uda ładnie gubić kilogramy:D

Gość parekilozaduzo
werka 171 ja mam na odwrót jak rano wstaję to zawsze ważę się po kawie o stałej porze gdybym zważyła się po np. 2 godzinach to na wadze było by więcej. zazdroszczę wam dziewczyny wy już macie serki i jajeczka a przede mna 2 okrutne dni z kefirem (też go lubię ale nie solo)pewnie będzie mnie gryzło w żołądku ale czego to się nie robi żeby się pokazac wspaniałej rodzince

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować