Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
biedrona32

Kto stosował diete 10-DNIOWA??????!!!!

Polecane posty

Gość natea
a ja rano zrobilam sobie jajecznice z 3 jajek na lyzeczce masla,na obiad trzy jajka sadzone tez na masle,czuje sie duzo lepiej,ciekawa jestem czy w ten sposob cos schudne,najlepiej bylo po kefirze,warto nawet po diecie zrobic sobie takie dwa dni

a ja dzisiaj dzien 1 :) , wlasnie pije drugi kefir - 500ml :) (podchodze 3 raz pod diete wiec mam nadzieje ze tym razem sie uda :D)

Hejka!!! Mam za sobą juz wypite ponad 1,5 litra kefirku ;) .Ogólnie czuję się okey,poza zgagą,ale z tą walczę już od dwóch dni.Nie obraźcie się,ale wydaje mi się,że nie powinnyście ważyć się codziennie!!!Myślę,że jak byście zważyły się co trzeci dzień i tylko rano po wypróżnieniu,waga by była bardziej satysfakcjonująca.Ja kiedyś odchudzałam się na samych owocach i warzywach,dużo ćwiczyłam i z rozmiaru 44 weszłam na 38.Trwałam w tej diecie ponad miesiąc,ale zaznaczam,że ćwiczyłam po 2 godziny dziennie.Teraz mam po latach znów rozmiar 44 i pora znów coś z tym zrobić.Mój mąż pracuje narazie w innym mieście,dlatego nic mu nawet nie powiem o odchudzaniu ;) chcę mu zrobić niespodziankę :) Idę zaraz zmierzyć się centymetrem,bo uwielbiam patrzeć jak obwody się zmniejszają.Mój cel to przynajmniej rozmiar \'\'40\'\' i będę super szczęśliwa ;) Pozdrawiam!!!

Gość natea
u mnie super,wazylam sie przed chwila i pol kil mniej jak wczoraj wieczorem,nie jadlam jajek gotowanych,rano jajecznica na masle,obiad jajka sadzone a na kolacje cos ala omlet tez z odrobina masla,no i pol ogorka zielonego,jutro miesko,ugotuje sobie poledwiczke i piers z kurczaka,jakos da sie wytrzymac:) pozdrawiam wszystkie dietujace i te ktore doszly,razem damy rade:)

U mnie po 7dniach diety 5kg mniej:), jeszcze 3dni przede mną;)

ja już skończyłam dietę pare dni temu, ale nadal mam ochotę na kefir i codziennie go piję :) spadek wagi może nie jest zbyt satysfakcjonujący, bo to tylko 2.2 kg albo aż 2.2 kg, bo wróciła znajoma z pracy z urlopu i mówi matko ale ty schudłaś :D więc efekty jakieś są i z tego się bardzo cieszę :) pozdrawiam

Gość ewik69
Cześć dziewczyny:) Właśnie zastanawiam się czy nie zacząć tej dietki od jutra. W piątek skończyłam norweską i tak się zastanawiam czy będą jakieś efekty. Poradzi mi ktoś? Pozdrowienia:)

Ja narazie 5kg w 7dni:) a powiedz ewik jak na norweskiej i ile ci się udało schudnac, bo się nad nia zastanawiam?

Gość ewik69
Pegi ja na norweskej schudłam jakieś 4,5kg, ale zastanawiam się czy teraz na 10 dniowej będą mi szły kg (organizm ponoć się broni)

Gość ewik69
oj przepraszam oczywiście Pebi:D

Gość natea
dziewczyny ja polegalam:(rano mialam pol kilo mniej,czyli w sumie 4,5 kg,no i skusilam sie na ryby w pomidorach i bulke z serem...martwi mnie mega zatwardzenie,nawet lewatywa nie pomogla...chyba teraz na kapusciana przejde...pozdrowionka

Gość ewik69
dziewczyny a ten kefir to jaki ma być, odtłuszczony czy może taki naturalny??? Jaki pijecie?

Ja tez będę na kapuscianej jak skocze ta:) jeszcze tylko dwa dni warzywne:)

Jak tak patrzę na wasze wyniki to i ja się przyłączam 170 wzrostu 66, 7 kg jeśli dojdę do 62 to będzie super a jeśli 59 to radość bez granic :)

Gość natea
no i klapa,po wczorajszych odstepstwach prawie dwa kilo do gory,do kitu te wszystkie diety,nawet sie nie obzeralam,rano piersi z kurczaka jeszcze wedlug diety az do 17,pozniej bulka i na kolacje dwie kromki chleba z serem i pomidorem,i dwa jablka,chyba warto sie zastanowic na zmiana odzywiania na stale,bo te wszystkie diety to gwarantuja nam tylko jojo jak berlin:(

Ja miałam w niedzielę dzien odstępstw i waga mi nie skoczyła do góry, więc mi już spada tłuszcz nie woda:P A ja 9dzien dietki, z jednym dniem przerwy:P Właśnie gotuje fasolkę szparagowa na śniadanko, a na obiad bedzie kalafiorek:)

Gość ewik69
dziewczyny ponawiam pytanie:Jaki ma być ten kefir zwykły i czy odtłuszczony?

Ja jadłam zwykły:) chcialam 0% ale baba u nas w sklepie zapomniała zamówić

Gość ewik69
Aha, dzięki Pebi:) No to dziś 1 dzień, mam nadzieję, że coś schudnę;)

Gość khsdvjhcv
działa ta dieta 10 dniowa na was? wiem ze napewno jest to tu napisane ale nie mam czasu i nie moge dokladnie poczytac ile schudlyscie warto ja stosowac?

Ja pisze po raz setny że przez 8dni schudłam 5kg;)

Ja jestem trzeci dzień na kefirku,bo pierwszy miałam niepełny.Wczoraj rano się zważyłam 44,6 ,dzisiaj 43,5 .Wczoraj miałam pokusę na makaron,który uwielbiam,ale się nie złamałam :) Dzisiaj dietkę znoszę o niebo lepiej,ale cieszę się,że jutro twarożek,bo mam trochę dosyć kefirku.PEBI-czy wcześniej stosowałaś jakieś inne diety???ile czasu się już odchudzasz???a propo to gratuluję wyników,oby tak dalej ;) Natea - nie poddawaj się tak szybko ;)

ewik69 ja też mam dziś pierwszy dzień. Pije same kefirki plus jedna activia ze śliwkami. Zobaczymy ile jutro bedzie na wadze

Gość ewik69
tuyaszka - no to widzę, że mam kompankę:) Oj fajnie by było zobaczyć jutro na wadze mniej:D Pozdrowienia:)

ewik69 tez się ciesze w kupie raźniej ;) Już nie mogę się doczekać żeby jutro na wagę wskoczyć, mam nadzieje, że będzie powód do radości Idę spać bo zaczynam głodna się robić. Ja tak zawsze mam na noc :(

Tontina, ja już byłam na kilku dietach:P a ile ty masz wzrostu, bo bardzo chudziutka według mnie jestes, ja to 2razy ty:(

Powiem szczerze, że spodziewałam się lepszego efektu niż 0,3 kg na minusie. Dziewczyny traciły po 1 kg na dniu kefirowy, a ja tak malutko może to wina tej activi ? Dziś same kefirki więc A jak tam u Was kg spadają ?

Może dlatego, że inne startowały z wyższej wagi:P A u mnie po 9dniach waga w miejscu, więc czas zmienić dietę:P żegnam się z wami dziewczynki🖐️🌻

Gość ewik69
tuyaszka - może to rzeczywiście wina tej activii, ale czy jeden jogurcik mógł zaszkodzić - nie sądzę. Dzisiaj postaraj się pić sam kefirek a napewno jutro waga poleci;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować