Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jożin z bażin

adecco poland - wasze opinie o tej firmie rekrutującej

Polecane posty

Gość niekompetencja na całej linii
Adecco Kraków: mało rozgarnięte gwiazdy, które nic nie wiedzą albo im się zdaje. Miałam robić, co innego, okazalo sie, ze robie cos od czego zawsze się odżegnywałam. Odeszłam i to szybko. Z pensja tez sa jakies jaja, bo o złotówke za godzine mnie oszukali- chcę wyjaśnien. NIE POLECAM! BANDA OSZUSTÓW, NACIĄGACZY, KTÓRZY NIE WIEDZĄ, CO ZATRUDNIANA PRZEZ NICH OSOBA BĘDZIE DOKŁADNIE ROBIŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty_adecco
Witam Tez miałem niemiła przyjemność być rekrutowanym przez ta firme. Telefony od nich cały czas wszystko podane mieli jak na tacy, wszystkie procesy rekrutacjii przeszedłem zakwalifikowałem sie do pracy zostało tylko szkolenie. Juz kazali sie pakowac kupic bilety na samolot. Wiec tak zrobiłem zwolniłem sie tez z pracy tu w Polsce juz obiecuja ze napewno jade to jade. I co sie okazalo dzien przed wyjazdem na szkolenie dzwonia ze jednak pracodawca zrezygnowal z mojej kandydatury. Rozmawialem z radca prawnym i mowil zebym zalozyl im sprawe w sadzie byc moze mam szanse na odszkodowanie. W jednym slowie ujme firmie i ich podejscie do kandydatów OSZUSCI. Pozdrawiam i nie dajcie sie im w mailny wpusci jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttyska
aa 100 etapów a na koniec 1600 brutto a rekrutacja jak na dyrektora jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitaf
Witam wszystkich, czytam i się zastanawiam.... :/ dużo negatywnych opini, a mógłby mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak wygląda rozmowa ? dotyczy pracy zagranicą. o co pytają ? czy są jakieś testy ? z góry dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz pracy:)
Witam, chciałabym podzielić się opinią na temat adecco, poszukuję pracy od 2 miesięcy, ponad polowe ogloszen na portalach dają agencje, przez ten czas odwiedziłam w sumie 4 żadna nie zaoferowała ciekawej pracy, zastanawia mnie dlaczego pracodawcy szukaja przez agencje bo zauważyłam, że oferty dotyczą sytuacji gdy pali sie grunt a zatrudnienie od 2 tygodni do 2-3 miesiecy przez ten czas mozna co najwyzej zorientować się w topografii biurowca a nie efektywnie pracować. Ale wracając do Adecco ogłoszenie nie informuje na jaki czas jest praca i wprowadza w bład pisząc o bieżacym prowadzeniu księgowości a na miejscu okazuje się ze chodzi o najwiekszy szmatex jaki w zyciu widziłam, który wchodząc na rynek polski od 2 lat! nie prowadzi księgowości, dopiero na miesiac przed terminem zlozenia sprawozdania budzą sie z reka w nocniku i szukaja murzynów, którzy to nadrobią, gdy zrezygnowałam pani specjalista od rekrutacji, że stażem pracy 3 m-ce:) nie ukrywała zaskoczenia że odrzucam tak intratną propozycję... Na szczęście rekrutują tez bezpośrednio pracodacy a agencje, które liczą tylko na prowizję którym opłaca sie zapłacić ci niewygórowana pensje i wyjsc na swoje omijajcie szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam przez adecco
co prawda na produkcji ale się wypowiem :) Umowę miałam przedłużaną co miesiąc przez półtora roku tak pracowałam i to był jedyny minus tego, ponieważ nigdy nie wiadomo czy w przyszłym miesiącu będę miała pracę, poza tym o kredytach czy kupnie czegoś na raty można zapomnieć... Co do zarobków to byłam zadowolona, zarabiałam więcej pracując przez adecco niż pracownicy przyjęci pod firmę ale nie należały mi się żadne bony na święta czy paczki dla dzieci na mikołaja itp więc znowu minus ale ogólnie polecam, nie miałam z tą agencją żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbg
Witam, dostałem ofertę pracy w Belgii przez adecco poland z Kielc. Nie wiem co robić oferta wygląda ciekawie kurcze tylko mam stałą prace tu w Polsce, ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedat
ja tez dostałem propozycje wyjazdu do norwegi jako ciesla,kursy tez mam odbyc ,nie wiem co dalej jechac czy nie jechac jak to szusci sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praconik adecco w nowym dworze
Firma oferuje niskie stawki 8,02 zł brutto. 2 dni w miesiącu, które jest cięzko dostać. Co miesiąc walka o kasę. O swoją w dodatku. Oszukiwanie na godzinach, nie wypłacane ekwiwalenty za urlopy. Jak już im udowodnisz że masz rację to znowu musisz z nimi walczyć żeby ci oddali to co wywalczyłeś. Bardzo często odwołują z pracy nie przed wyjazdem z domu, ale już na miejscu w pracy. Wszystko po to, żeby nie mieć nadgodzin. Praca spoko, ale nie przez firmę adecco. Polecam o staranie się o posadę bezpośrednio w fimie. Nie przez adecco poland. Bynajmniej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praconik adecco w nowym dworze
Firma oferuje niskie stawki 8,02 zł brutto. 2 dni urlopu w miesiącu, które jest cięzko dostać. Co miesiąc walka o kasę. O swoją w dodatku. Oszukiwanie na godzinach, nie wypłacane ekwiwalenty za urlopy. Jak już im udowodnisz że masz rację to znowu musisz z nimi walczyć żeby ci oddali to co wywalczyłeś. Bardzo często odwołują z pracy nie przed wyjazdem z domu, ale już na miejscu w pracy. Wszystko po to, żeby nie mieć nadgodzin. Praca spoko, ale nie przez firmę adecco. Polecam o staranie się o posadę bezpośrednio w fimie. Nie przez adecco poland. Bynajmniej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonita
Zdecydowanie nie polecam! Amotorska rozmowa kwalifikacyjna- szkoda czasu. Brak odpowiedzi po spotkaniu rekrutacyjnym, mimo zapewnień rekruterki Joanny K., że taką odpowiedź w ciągu tygodnia się otrzyma niezależnie od wyniku. Jednym słowem chałupnictwo, szkoda czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darson
a słyszałaś o telefonach komórkowych ? są takie urządzenia, które pozwalają zadzwonić z każdego miejsca i zapytać ,co się stało, że bus nie przyjechał a nie jeździć tam i z powrotem 100km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
PRAWDZIWA OPINIA NA TEMAT ADECCO POLAND: NARZECZONY PRACOWAŁ DŁUUUUUUGO ZANIM NIE PRZEJEŁA GO FIRMA DLA KTÓREJ PRACOWAŁ PRZEZ ADECCO. PRZY !!!K A Ż D E J!!! WYPŁACIE, GDY MIAŁ TZW. SETKI, URLOP LUB PREMIE DOSTAWAŁ !!!T Y L K O!!! PODSTAWE ZA TAMTYMI PIĘNIĘDZMI TRZEBA BYŁO DZWONIĆ I CZEKAĆ CZASAMI MIESIĄC NA !!!S W O J E!!!! PIENIĄDZE!!!!! Czy to nie żenujące? Musiał prosić się o własne ciężk zariobione pieniadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darson
hej. własnie pracuję dla Adecco w Norwegii. za jakiś czas się wypowiem na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElsaAndersson
Tragedia- ta firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElsaAndersson
Dostaliście kiedys pracę, której tak naprawde nie dostaliście- jak sie potem okazało? Ja miałam to nieszczęście- "dostać" w taki sposób prace przez Adecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo59
A ja mam pytanie czy ktoś wyjechał z tą firmą za granice jak to wyglądało ja mam taką propozycje do pracy w Belgi ale czytając te opinie mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofffik
Wypowiem się o tej firmie, bo znam ją bardzo dobrze, pracowałam przez wiele lat jako pracownik wewnętrzny. Firma jest uczciwa. Zapewniam na 100%. Tzn., nie oszukuje pracowników CELOWO. Natomiast prawdą jest, że na niższych szczeblach organizacji panuje często bałagan. Dziewczyny-rekruterki bądź te, które naliczają wynagrodzenia, zwykle krótko tam pracują, bo ich praca jest bardzo ciężka i słabo płatna. Mają masę klientów, setki pracowników tymczasowych do obsłużenia, słabo się je szkoli. Popełniają sporo błędów w dokumentacji kadrowej i w naliczaniu płac. Natomiast nie oszukują ludzi ze złej woli, bo nie mają w tym żadnego interesu. W interesie Adecco jest, żeby pracownik tymczasowy jak najwięcej zarobił, bo wtedy ich prowizja jest też wyższa. Jeśli macie problem z Adecco, np. jakieś niewypłacone godziny, trzeba to zgłosić w biurze. A jeśli nie pomoże- do kierownictwa Adecco. Kierownictwo jest bardzo poważne, nie zostawi takiej sprawy bez odzewu. Za niewypłacone np. nadgodziny dziewczyna obsługująca was w biurze może stracić pracę, więc musi to poważnie potraktować. I jeszcze jedna rada: pilnujcie też swoich papierów, tzn. odbierajcie umowy, podpisujcie je, przynoście na czas ewidencje czasu pracy, zwolnienia itp. Po świadectwo lepiej przyjechać osobiście. Wtedy prawdopodobnie unikniecie jakichkolwiek kłopotów z Adecco. Jak nie dostarczysz ewidencji na czas- nie dostaniesz wypłaty na czas,a to jest najważniejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made87
Ja dostałam dzisiaj telefon od faceta z tej firmy (Olsztyn). I facet był bardzo miły, wszystko mi konkretnie powiedział przez telefon czyli dokładnie dla jakiej firmy i gdzie bym pracowała, za jaką stawkę, ile godzin, jakie dni itd.. p oto, żeby potem się dowiedzieć czy wogóle chcę się spotkać z nim na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo konkretnie mi wszystko wyjaśnił. Zobaczę jak to będzie jutro na rozmowie ale z tego co tutaj czytam to akurat ludzie w oddziale w Olsztynie są OK bo już przez telefon otrzymałam mnóstwo konkretnych informacji na podstawie których mogłam wiedziec czy wogóle chcę się staram o tą prace czy nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość programista
no jak sie troche pojezdzi po firmach, bo sa ch.uje to potem firmy sie troche poprawiaja ale to nie zmienia faktu, ze degrengolada postepuje zawsze i wszedzie trzeba pilnowac wlasnej dupy i tyle a adecco kolejne oferty zamieszcza i ciagle szukaja na te same stanowiska albo zbieraja dane osobowe albo napedzaja rynek w tych kierunkach poje.by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made87
..bo jest jedna zasada gdziekolwiek by się nie szukało pracy: to Tobie zależy na pracy więc TY powinieneś dbać o swoje sprawy.. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi więc zgadzam sie z przedmówcą, który pisał, że trzeba pilnowac dokumentów, najlepiej wszystko dostarczac i przychodzić po nie osobiście, 10 razy sprawdzac wszystko i czytać bo to raczej chodzi o nasz interes, o nasze pieniądze i niewazne z jakiej firmy korzystamy. Zawsze trzeba o tym pamiętać a w każdej firmie znajda się osoby, które nie mają pojęcia o tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik NDM
Adecco NIE OSZUKUJE !!!! byłam pracownikiem i też miałam zastrzeżenia co do EKWIWALENTÓW po tym jak zrezygnowałam ekwiwalent został mi rozliczony pieniądze przesłane na konto .Wszystkie braki godzin spowodowane błednym logowaniem ,również były wypłacane ,Apropo wcześniej też była agencja MP i takie same zarzuty były . Jeśli stracę pracę napewno powróce do ADECCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki Olsztyn?
Do dziewczynki made87 ;) Adecco Olsztyn od ponad roku nie istnieje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o niewyplacone
nadgodziny, to chyba bledy zdarzaja sie kazdemu... nie bronie tej firmy ale pracujac w duzej firmie medycznej tez czasem zostaly mi niewyplacone nadgodziny, bo pracownik przeoczyl cos. a juz pracujac w firmie posredniczacej, gdzie taki payroll trzeba zrobic 500 osobom, to juz o blad bardzo latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego... " bla bla bla... a zatrudnia u siebie pracowników za 1000zł brutto miesięcznie i nie wiedzi w tym problemu ze to nawet nie najniższa krajowa... zresztą firma jest nastawiona tylko i wyłącznie na własny zysk wiec o człowieka sie nie troszczy... bardzo odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą, ktora zrobi wszystko by na tobie zarobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ale to wlsnie na takiej zasadzie dzialaja " AGENCJE POSREDNICTWA PRACY " oni za was kase biora, dlatego ta praca zawsze bedzie tymczasowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z banana
było tak zostałam wpisana do ich bazy i dałam im kilka CV, jedyna robota jaką mi oferowali to telemarketer... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×