Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jożin z bażin

adecco poland - wasze opinie o tej firmie rekrutującej

Polecane posty

Gość gość
Odradzam korzystanie z biur Adecco w PL. Najlepiej zatrudnic sie w kraju docelowym. 6 lat temu wyjechalem do NL i znalazlem prace przez Adecco. Nie moge powiedziec na nich zlego slowa. To rzetelna, wiarygodna i wyplacalna firma. Wyplata zawsze na czas, kontakt z koordynatorami bardzo mily i serdeczny. We wszystkim zawsze pomoga. Pracuje tu po dzis dzien przez oddzial Adecco w Veghel. Jedyny minus to fakt ze nikt w filiach Adecco w NL nie mowi po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma nie należy do uczciwych - opijać, a w szegulności ośrodek szkoleniowy w Szaflarach !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adecco można opijać albo zapomnieć, jedno wielkie oszustwo przeplatające się z niekompetencją. W Szaflarach brud, hałas i beznadziejne jedzenie. Obsługa arogancka - właściciele ośrodka to ludzie bez odrobiny kultury. A pobyt kosztuje słono i potrącą z tego co zarobicie. Jeśli już tam jesteście to dobrze czytajcie to co dadzą wam do podpisu !!!!!!!! Najlepiej szukajcie innej firmy !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirquador
Dno! Pieniądze nie w terminie. Kwoty się nie zgadzają. Dziewczyna odpowiedzialna za przekazywanie ewidencji przepracowanych godzin w ogóle nic nie wie. Gubi się we własnych papierach. Skreśla kogoś z pracy na dany dzień i zapomina mu powiedzieć. Każe komuś przyjść 1h wcześniej i o tej osobie zapomina. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DNO SZKODA GADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam dzis zapro na rozmowe, jako opiekun klienta. kobieta twierdzila ze dostaje umowe o prace, ze nie wydzwaniam po innych,tylko zajmuje sie konkretnym klientem ( jest to duza firma, znana w polsce) co sadzicie? warto pokladac jakies nadzieje?c zy ktos pracowal tam jako opiekun klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już kiedyś do czynienia z tą firmą i muszę powiedzieć że nie mogę zgodzić się ze wszystkimi opiniami tutaj. niektóre są wręcz wyssane z palca. polecam dodatkowe forum gdzie można poczytać wypowiedzi pracowników. uprzedzam,. nie spamuję, a chcę uczynić dyskusję bardziej konstruktywną i rzetelną http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre rekrutacje to polecam wam rejestracje na rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adecco złodzieje
Pracowałem 2 miesiące w Amazonie przez firmę adecco poznań (umowa zlecenie)o wszystko w tej śmiesznej firmie adecco musiałem się prosić a oni i tak mają człowieka głęboko w ... nosie a ostatniej wypłaty nawet mi nie wypłacili dlatego OSTRZEGAM ZASTANÓWCIE SIĘ GŁĘBOKO ZA NIM POSTANOWICIE PODPISAĆ UMOWĘ Z ADECCO POZNAŃ-dla mnie jest to firma ZŁODZIEJSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wizycie w oddziale w Lublinie poczułam się jak gorszy gatunek. Zapytałam o prace na produkcji panie z wyższością oznajmiły mi, że jest dużo chętnych i dosłownie wyprosiły, kiedy chciałam zapytać o cokolwiek zbywały mnie półsłówkami . Skoro tak traktują zainteresowanych, to współczuje pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy firma Adecco porucz miłej atmosfery, rozwoju, miłego klimatu w pracy, jeszcze coś oferuje...chodzi mi o kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAAAA
adecco ul. wólczańska- najgorsza agencja pracy jaka tylko istnieje! nie polecam nikomu! dzwonią, ściągają ludzi do swojej siedziby i dają ofertę po czym wysyłają do zakładu pracy a przy czym się okazuje że nic nikt nie wie! generalnie strata czasu i nic więcej. a wszystko to przez to że pewna "bystra" pani zapomniała przekazać informacji dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie warunki dają servsantom w hipermarketach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Aplikowałam na stanowisko kelnerki. W drugim dniu rekrutacji dowiedziałam się że mam chodzić po Krakowie i wciskać ludziom produkty firmy X. Firmy adecco nie polecam nawet największemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja,której nie polecam,oszukują na kasie,a jak mają zapłacić zaległości,to przepraszają,jak ostatnie ***** i jeszcze próbują w ramach przeprosin wciskać jakieś g*wniane upominki,NIE POLECAM,agencje są jak bezrobocie w Polsce,nie powinny istnieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia12345
Nie mogę się z wami zgodzić bo jeśli chodzi o pieniądze to jest ok . Tylko umowa jest śmieciowa robisz cały etat a robisz niby pół etatu nie liczy ci się do kuronia ani do lat przepracowanych to znaczy ile musisz pracować i to jest minus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałem przez ADECCO Kraków w Szwecji i opieka była jak u mamy.inne agencje pracy tylko mogą pozazdrościć takiej ogarniętej kadry która nas prowadziła,pozdrawiam i polecam ADECCO w Malmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma adecco to kompletne dno,byłem w norwegi w tym roku.obiecali bardzo dużo.pierwszy kontrakt miałem miec na trzy miesiace po przyjezdzie i tygodniowym oczekiwaniu na prace ktura miała być od razu dostałem umowe na dwa tyg. i powiedziane miałem ze może trzeba bedzie potem czekać na dalsza prace.pieniedzy nie dostałem do tej pory to już kilka miesiecy.pisałem ,dzwoniłem to pani mówiła ze odda sprawe do oddziału w kturym byłem i dalej czekam.nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi rozczarowania i go stać na takie.straćilem czas i pieniądze na bilety lotnicze i przejazdy do pracy za kture też nic nie dostałem.także lepiej sie głeboko zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche poczytalam sobie tutaj opinii o Adecco...moja opinia jest negatywna. Bez emocji całkiem logicznie i z kalkulatorem. Zaskakujáce jest ze zawsze zapraszaja na rozmowe i podpisanie umowy tuz przed interview co oznacza malo czasu na przeczytanie kontraktu o ile masz w ogole czas na przeczytanie. Kontraktu przed podpisaniem nie mozna zabrac z biura...mailem nie wysla bo twierdza ze to standardowa umowa i nic szczegolnego w niej nie ma...i maja racje ...same ogolniki bez szczegolow. dalej...nawet jak wyslesz z tygodniowym wyprzedzeniem request o urlop zawsze sa spoznieni do placenia za urlop. Rata za urlop jest dosc dziwnie rozliczana czytaj zawsze Cie oskubia. Na wszystko maja wyjasnienie w regulaminach ktore sa odpowiednio wykorzystywane przeciwko Tobie w zaleznosci od ich potrzeb...przepraszam ze nie na temat bo opisuje tutaj Adecco w UK, ale w odpowiedzi na moje zastrzezenia dowiedzialam sie ze to globalna firma wiec moze jednak na temat :) prosze czytac regulaminy nawet te ktore nie sa dolaczone do umowy...jak urlop chorobowe i rozliczanie nadgodzin. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamią ludzi w żywe oczy ! Ludzie na niskim poziomie kultury. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie namiary na glowna siedzibe glownie tel do kadr albo do ksiegowosci bo mam z nimi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem z Adecco Poland w Warszawie do czynienia dwa razy. Aplikowałem na stanowiska kierownicze. Pierwszy raz miła rozmowa przez telefon,rozwiązanie testu online,wstępnie umówione spotkanie z pracodawcą ale po sprawdzeniu testu. Spotkanie miało być w ciągu 24h a wyniki testu w ciągu 48h. Brak informacji od Adecco na temat rekrutacji. Kolejny raz zostałem zaproszony na rozmowę osobistą w oddziale agencji.Przyjechałem do Wawy z innego miasta ale to sama przyjemność. Rekrutacja trwała godzinę, rekruter nie miał dużego pojęcia o stanowisku tylko podpierał się notatkami od klienta. Test znajomości języka obcego,rozmowa o oczekiwaniach finansowych i kolejne zapewnienie,że Adecco odezwie się w ciągu 2 dni z informacją tak lub nie. Ładne dziewczyny pracują w tym oddziale ale 0 kompetencji i wiarygodności. Nie polecam nawiązywania współpracy z tą agencją. Zawracają tylko głowę,gdy w tym czasie można mieć spotkanie z innym pracodawcą. Brak szacunku dla kandydatów,dziś rekrutują a jutro mogą być rekrutowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktoś do pracy w Niemczech przez Adecco po kurskie językowym w Adecco Campus? Ktoś już wcześniej pracował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z najgorszych, masowy spam slabych ofert. Potrafia wrzucac 5 ogloszen tej samej oferty codziennie. Spam syfu i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie zachowuje poufności,nic nie można spytać bo lecą do pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szukać pracy w tej firmie. Najpierw dzwoni miła pani, zbiera dokładne informacje, później obiecuje podpisywanie umowy, niby wszystko pięknie. Już ma się umówić na spotkanie w celu podpisania umowy, ale najpierw nie wiadomo dla czego trzeba czekać na telefon od jakiegoś faceta. Ów facet nie dzwoni, więc oddzwaniam do kobiety z którą miałem podpisywać umowę. I tu zaczyna się ściemnianie, że niby on jest na urlopie, trzeba czekać, dzwonić następnego dnia. Tak mija kilka dni, raz ta kobieta odbiera raz nie, a facet w ogóle się nie odezwał. Na koniec okazuje się , że już kogoś wybrali na to stanowisko (oczywiście ja musiałem dzwonić żeby się o tym dowiedzieć, bo nawet nie raczyli mnie poinformować). Zwykła strata czasu, nie warto tam aplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nosiłam często CV bo było pełno ogłoszeń , obawiam się ,że to typowa agencja rekrutująca ,która prędzej zhandluje dane osobowe niż znajdzie komuś pracę albo pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam adecco wrocław, porażka pani w agencji kłamie, daje byle jaki klucz do szatni, dostałam do męskiej a jestem kobietą, omijajcie tą agencję z daleka, bo można stracić sporo nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam adecco wrocław, porażka pani w agencji kłamie, daje byle jaki klucz do szatni, dostałam do męskiej a jestem kobietą, omijajcie tą agencję z daleka, bo można stracić sporo nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×