Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jożin z bażin

adecco poland - wasze opinie o tej firmie rekrutującej

Polecane posty

Gość gość
addecco? to jakaś kpina chyba po 2 miesiącach dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny ... to istny cyrk. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozpatywalem gwarancje i ogolnie na agencje nie moge narzekac. godziny pracy byly nieregularne, ale bylem tego swiadomy od samego poczatku. sama praca spoko, mozna sie troche nauczyc co do obslugi klienta, wiec moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastro
Pracuje na produkcji w Chrzanowie i nie narzekam, cały etat, co prawda 3 zmiany, ale da sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarekkkk
W Polsce mają nawet fajne oferty pracy. To agencja pracy tymczasowej wiec wiadomo, ze umowy sa tymczasowe. Ja przeszedlem rekrutacje w miare sprawnie, ale nie odrazu dostałem prace, bo czekalem jakies 2 tygodnie, ale pozniej juz bylo okej. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedrzyn
Trzeba iść samemu i się przekonać, bo widzę że opinie są różne. Ja osobiście trafiłem bardzo dobrze, pracowałem w Holandii jako order picker, pokój miałem dwuosobowy to z kumplem, bo wyjechaliśmy razem, stawki były dobre, weekendy z reguły wolne chyba, że ktoś chciał zarobić dodatkowy hajs to czasem pojawiały się oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzol
Kilka agencji już zaliczyłem i adecco jest zdecydowanie najlepsze. Jak wysyla zagranice to nie pozostawia człowieka samego sobie w obcym kraju. Prace maja rozne, stawki tez, ale mozna naprawde dobrze trafic, zreszta przed wyjazdem jest sie informowanym co, gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galwaro
Kilka agencji już zaliczyłem i adecco jest zdecydowanie najlepsze. Jak wysyla zagranice to nie pozostawia człowieka samego sobie w obcym kraju. Prace maja rozne, stawki tez, ale mozna naprawde dobrze trafic, zreszta przed wyjazdem jest sie informowanym co, gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vamos32658
praca zaganica nie jest latwa i usłana różami i z tego kazdy powinien sobie zdawać sprawe. Natomiast można dobrze trafic i byc zadowolonym. Ja przez adecoo bylem kilka miesiecy zagranica i mialem zapewnioną ciagłosc pracy i udało mi się nawet sporo przywieżc do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksaaaaaa
spoko agencja, bo mają oferty pracy i tymczasowej i stałej. CO prawda korzystałam tylko z ofert tymczasowych, ale byłam zadowolona. W czasie studiów to dobra opcja żeby dorobić, miałam rózne zlecenia za różne stawki, ale zawsze wypłacone w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watson
Ja korzystałem z usług adecco w Katowicach i ten oddział jest bardzo przyjemny, miłe Panie w biurze - wszystko wytłumaczyly żeby nie było nie jasnosci, po 2 tygodniach dostałem oferte pracy w Holandii i przepracowałem tam pól roku. Wszystko zgodnie z umowa - wypłaty, stawki, wakacyjne, urlopowe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujący
umowa tymczasowa, ale w końcu to agencja pracy min. tymczasowej to nikt nie powinien być zaskoczony :D :D w Polsce to moze tak średnio łapać prace przez pośrednika, ale zagranicę polecam ich bardzo. wszystko załatwią, ulokują, troche inicjatywy i mozna fajnie pracować zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisti123
ja tam polecam, idźcie i się sami przekonajcie, bo co człowiek to opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam aplikowac
Adecco sosnowiec porazka!!! Pomimo duzego doswiadczenia moje aplikacja sa bez odezwu.potem zostaje wyslany na rozmowe z innej agencji przechodze testy najlepiej a z adecco przysylaja jakis oszolomow ktorzy odpadaja ma rozmowie w firmie.Znam wiele osob ktore maja podobne doswiadczenie z nimi.siedza w tych biurach i pierdza w stolki.kordynatorka biura to juz sie w fotelu nie miesci.klamia w rozmowach i oszukuja w zywe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes2366
polecam wyjazd z nimi do Holandii albo Niemiec, byłem i tu i tu i wszystko grało. Kasa na czas, koordynatorzy ogarniali sytuację, zawsze można było do nich podbić po pomoc,. Praca przy zamówieniach, nawet spoko, na 3 zmiany, wiec trzeba sie przyzwyczaic jak ktos tak nigdy nie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guesson
ogólnie oferty pracy zagranicą mają fajne, a są jeszcze lepsze jak czlowiek ogarnia trochę język obcy, dlatego uczcie się: angielski, niemiecki, holenderski, norweski -> wszystkie są w cenie. Wtedy popracujesz trochę przez agencję i mozesz na własną rękę coś łapać. Polecam start z adecoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
nie ma co narzekac na addeco. jak ktoś sumiennie, uczciwie pracuje i nie szuka tylko powodów żeby nic nie robić i nie chodzi na ziki co chwile to nie ma żadnych problemów z tą firmą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekkkkkkkk
dobra agencja pracy, polecam zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xSeba
Wypłaty i salarisy na czas ;) Na święta nawet dostaliśmy upominki od firmy :D tak się postarali :D Ja miałem z kumplami taką ala kawalerkę z aneksem kuchennym na 3 osoby. Warunki w środku naprawdę dobre (mam porównanie z innymi lokacjami). Jedny minus, że jak się coś gotowało to wszystko w mieszkanku przesiąkało :D ale nie ma co wymagać :) kasa się zgadzała i to najważniejze, bo po to tam każdy jedzie :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka12323654
nie ma co dramatyzować, nie jest źle. wiadomo, że jadąc zagranice nie będziecie mieć rodzinnej atmosfery , kawy i ciastka z rana przed pracą, tylko raczej szybkie ruchy Wam wyrobią, bo to o to chodzi. Ale kasa jest spoko, do tempa da się przyzwyczaić, myślicie, że praca na produkcji w PL wygląda inaczej? Jedynie pod względem kasy :D więc ja polecam, tylko trzeba realnie podejść do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksonld23
rzeczywiście jak ktoś chce leżeć to będzie narzekał, ale jak ktoś jedzie uczciwie i sumiennie pracowac to będzie zadowolony z adecoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałem i zagranicą i w PL przez adecoo no i standardy agencja ma podobne, ogólnie wszystko okej i bez zarzutu. kontakt z biurem okej, kasa na czas, jednak wiadomo, ze w PL stawki typowo nasze, więc bardziej się opłaca jechać zagranicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispin
Wy chyba jeszcze złej agencji nie widzieliście. Adecco daje godziny i kase na czas, a to najwazniejsze w pracy zagranica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quasi
wszyscy roszczeniowi, a robić nie ma komu. Księżniczkami nie jestescie żeby na was dmuchać i chuchać. Prawda jest taka że zagrniacą TRZEBA PRACOWAĆ i jak ktoś uczciwie robi to nawet zagraniczni kierownicy to zauważają i chcą mieć Cie na firmie i wtedy nie jestes rzucany to tu to tam. A jak sie nie chce robić, tylko obijać to jesteś codziennie na innej firmie, bo nigdzie Cie nie chca :) przykro mi tak, ale taka jest prawda. Ja adecoo polecam, wyjeżdżałem z nimi kilka razy i byłem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Monika W
nie rozumiem tego całego hejtu na adecco, bo ja akurat dobrze trafiłam :) i każdemu mogę polecić, dobra agencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaaaaaa
Ja byłam zadowolona z mojej współpracy z adecco, była to krótka przygoda, bo tylko w trakcie wakacji, ale było okej, przywiozłam trochę kasy do PL, wiec łatwiej się żyło potem na studiach, kontakt z biurem dobry, a sam wyjazd szybko zorganizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuss
byłem z nimi i w niemczech i holandii i oba wyjazdy były okej, chociaz w niemczech miałem lepszą stawkę, bo tam nie ma wiekówki, ale jadąc do holandii bylem tego swiadomy. Ogolnie nie mialem zadnych wiekszych problemow, jak pojawil sie jakis zgrzyt z wspolokatorami to koorydnator rozwiazal sprawe ;p kase wyplacali w terminie, nadgodziny tez zawsze doliczone ;)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkens1
dużo ofert pracy na produkcji albo magazynie (mówię tutaj o Polsce). ja zacząłem przez nich pracę i potem udało mi się wkręcić do firmy na stałe z normalną umową, więc chyba dobry deal zrobilem. ja polecam takie rozwiazanie kazdemu kto ma problem ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabi456854
każda agencja ma inne praktyki. ja mogę porównac tylko 2 i adecco wypada zdecydowanie lepiej. lepiej dba o człowieka, którego wysyła zagranice, stawki podobne, ale koordynatorzy i lokacje lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fine1234
w moim odczuciu Adecco dobra agencja, stawki są dobre, jest praca i przede wszystkim godziny. Po odliczeniu wszystkie i tak sporo zostaje. Da się i fajnie żyć i coś odłożyć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petriczka
Jak ktoś chce pracować i stara się, to źle mieć nie będzie. Na plus są również stawki i wolne weekendy (oczywiście często pojawiła się opcja pracy w weekendy dla chętnych, którzy chcieli jeszcze dorobić). Ja miałam też takie szczęście, że atmosfera i ludzie w pracy byli mega fajni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×