Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jożin z bażin

adecco poland - wasze opinie o tej firmie rekrutującej

Polecane posty

Gość Archont
Adecco Łódz - nie polecam. Jest tam parę spoko osób, ale niestety ja podlegałem pod taką, która nic nie potrafiła załatwić. Ja i parę innych osób czekaliśmy miesiąc na głupi aneks do umowy - a ta Pani ciągle mówiła ze o niczym nie wie!(sic) Kontakt z nią to też żenada. Inna sytuacja - kazała przyjechać po dokumenty do podpisu i okazało się - ze nawet ich nie przygotowała( a już jej nie było w pracy) A teraz dochodzi jeszcze brak znajomości przepisów prawa - każą czekać na pieniądze z ekwiwalentu miesiąc, mimo ze według przepisów powinni wypłacić od razu po wygaśnięciu umowy, a za nieterminowość naliczać odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.igortreneronline.pl. Za własną przemianę można wygrać dziesięć tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM Adecco w Łodzi. Pracują tam osoby bardzo niesłowne, jak przychodzi co do czego to nawet nie można liczyć na telefon zwrotny albo odpisanie na maila... Żenująca jest taka ignorancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele nie pochlebnych opinii... Polecam dodać je również w innych serwisach jak np. https://fachowe-forum.pl gdzie nie dosyć że można ostawić opinie o tej firmie to i o każdej innej z która mieliśmy do czynienia w życiu no i dział reklamowy też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćExEM
Polecam jeden z moich najlepszych pośredników !!! Wypłacalni wgl z kasą nie dymają , miłe panie 10/10 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące czekałem na wypłatę... dymają z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adecco praca w Reykaviku jako malarz itp .stawki zawyżone , godzin bardzo dużo , nie adekwatne . W Europie można mieć pracę za te same pieniądze . Nie jest się ubezpieczonym przez pół roku . Pracowałem 3 miesiące . Nie polecam . Same problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon Grf
To jak szybko znajdziecie pracę i na jakich warunkach, to zależy już od wykształcenia i doświadczenia. W każdym razie Rzeszów rozwija się i dla chcącego ofert nie zabraknie. na tym blogu https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered jest sporo interesujących ogłoszeń o pracę i porad dla osób które chciałyby otworzyć własną działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek 70
witam.....zauważyłem, że moja opinia jest znacznie spóźniona, patrząc na daty, ale....pomimo wszystko chciałbym jednak dodać swoją opinię. Firma, o której piszę ma swoją siedzibę w Berlinie na Alexanderplatz. Rekrutacjami zajmują się pracujący tam Polacy. Chodzi mi tu o panią Joannę G. i Tomasza I. W czassie rekrutacji są osobami bardzo miłymi ale wszystko wychodzi z czasem. Po pierwsze traktują wszystkich z góry i bez szacunku, nie zważając na wiek czy osobowość. Była sytuacja gdzie mała grupa wypiła sobie alkohol. Pracownicy hotelu będąc sami pod wpływem alkoholu wezwali policję. Ta po przyjeździe na miejsce nikogo nie zatrzymała gdyż nikt oprócz picia alkoholu niczego złego nie zrobił. Pani Joanna G. przyjechała po kilku dniach z panem Tomaszem I. i zrobiła zebranie. Oczywiście naubliżała wszystkim bo nie wiedziała kogo ten temat dotyczył więc potraktowała wszystkich jednakowo. Mało tego to zabroniła, tak: ZABRONIŁA, spożywani alkoholu na terenie hoteli. Trzeba tu dodać, że w naszej licznej grupie byli również Niemcy, którzy mieszkali w tych samych hotelach. Oni jednak mogli spożywać alkohol. Ponadto bez przyczyny zostaliśmy zwolnieni całym niemalże teamem, który liczył 9 osób a zwolniono 6 bez żadnego uzasadnienia. A do tego pozostawiając nas w zachodnio-północnych niemczech bez żadnej pomocy i zainteresowania w jaki sposób wrócimy do kraju. Było to po około 1,5 miesiąca pracy. Wtedy też dopiero zwolniono dwie osoby, które pierwszego dnia spożywały alkohol. Również trzeba tu dodać, że ten alkohol spożywało więcej osób. Na domiar tego wszystkiego nie zostały mi wypłacone pieniądze za bycie kierowcą busa za cały miesiąc. Moje email-e do pani Joanny G. i Tomasza I. nie przynosiły żadnych rezultatów. Więc moja opinia wygląda tak. Są oszustami, a mówię tu o pani Joannie G. i Toamszu I., którzy może nawet nie informują swoich mocodawców o zaistniałych sytuacjach. Wygląda na to, że oszukują ludzi, bo po zwolnieniu żaden z kierowców nie otrzymał wypłaty za kierowanie autem, gdzie było to wpisane w umowę. Pieniądze, które pozostają pewnie biorą do swojej kieszeni a w przypadku nas trzech kierowców to jest kwota około 1.000 Euro. Za taki zastrzyk widocznie warto oszukiwać ludzi!!!!!!!! Dlatego też ostrzegam przed pracą w tej Berlińskiej firmie, a zwłaszcza jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzam kontakt z tą firmą. Piszę, aby przestrzec przyszłych potencjalnych pracownikow. Zupełnie niepoważne podejście do ludzi. Po przejściu 3 długich etapów rekrutacji, konkretnych rozmowach co do zatrudnienia i umówieniu sie na rozpoczecie pracy za miesiąc, brak jakiegokolwiek kontaktu. Po wielu próbach kontaktu z mojej strony, otrzymałam informacje, że stanowisko zostało wstrzymane i na razie nie potrzebują na nie pracownika, o czym nikt mnie nie poinformował. W związku z powyższym nie polecam, bo szkoda czasu i energii na tak niepoważną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Adeco w Opolu Bardzo sprawnie wam idzie oszukiwanie ludzi !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opo
Oszuści legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicio
Legnica adecco kłamcy i naciągacze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adecco w Legnicy to kompletna pomyłka. Pani Marta Kolano jest nieodpowiedzialna i niekompetentna. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adecco w Legnicy to porażka. Pani Marta jest niekompetentną osobą na tym stanowisku. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adecco Bydgoszcz nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Adecco Koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ograjcy

Facet pod tytułem Adrian Kowalski jako przedstawiciel tej firmy rozmontował rodzinę chcąc siie przespać z moją żoną podając fałszywy numer telefonu, jako pan psycholog po WSPS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ograjcy

mam nadzieję że jeszcze ktoś się zgłosi bo to nie pierwszy przypadek, rekrutacja z portali randkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×