Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Poczatkujeca

GITARA AKUSTYCZNA - jaka cena?

Polecane posty

Gość Poczatkujeca

Witam. :) Planuję zakupić gitarę akustyczna, ale nie orientuję się, ile takie coś może kosztować. Wie ktoś? Jakie ceny są w sklepach muzycznych? Mam do wydania ok 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkujeca
Tak, widziałam te tanie hiszpańskie gitary "made in China". :classic_cool: Wiem, że za 400 zł nie kupię gitary wyśmienitej jakości, ale zależy mi tylko, żeby względnie ładne dźwięki wydawała i nie rozstrajała się zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratisssssss
Długo się trzeba uczyć żeby przynajmniej w miarę dobrze grać ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkujeca
Też się nad tym zastanawiam. :) Podobno najtrudniejsze są początki - bolą strasznie paluszki i to może zniechęcić. Ale ja się tak łatwo nie poddam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisssssssssssssssssssssss
Mam bardzo fajną gitarę akustyczną - jest wyprodukowana w Indonezji i wybierał ją dla mnie znajomy muzyk- także brzmienie ma bardzo ładne , nie wiem czy można tu się tak ogłaszać ale od pewnego czasu jest wystawiona na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratisssssss
Hmmm...a uczyłyście nie wiem w jakiejś szkole muzycznej gry na takiej gitarze czy może na jakiś innych lekcjach i ile to kosztuje miesięcznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisssssssssssssssssssssss
Njataniej jest przy szkołach muzycznych w tzw. ogniskach . To koszt ok.100-160 zł / mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratisssssss
najtaniej....160 zł miesięcznie....o kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
nie kupuj tylko gitary z allegro, ja bym nigdy nie kupiła gitary, na której nie mogłabym pograć przez moment aby sprawdzic jej brzmienie. no, chyba, ze byłaby to gitara zamawiana zza granicy, renomowanej firmy- wtedy mozna kupic w ciemno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratisssssss
A elektryczna :D ??Ja bym wolała elektryczną :) ale do tej to pewnie trzeba kupić jakieś głośniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długą gwarancję na używane instrumenty i akcesoria daje Music House (http://musichouse.pl/). Tutaj można na używany sprzęt dostać rok gwarancji i faktycznie jak do tej pory wszystko co u nich zamówiłem działa, gra i buczy. Najbardziej sobie chwalę kolumnę gitarową Marshall 1960...niby używana ale brzmi jak nówka sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup akustyczną używaną (yamaha, tanglewood, takamine) i oddaj do lutnika, aby Ci ją ustawił. Na źle ustawionej gitarze kiepsko się gra, a nowej nie opłaca się kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia

Błagam Cię, wszystko tylko nie allegro. Nie kupuj od niesprawdzonych sprzedawców.  W tej kwocie spokojnie znajdziesz coś w porządnych sklepach,  np. w Riff. Ja tam kupiłam gitarę i akcesoria dla siebie, z przesyłką nigdy nie było problemów, o jakości nie wspominając. Wszystko tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Różne są ceny, chociaż na początek to ja bym poszedł do np. salonu Riff i tam poprosił ,żeby Ci coś dobrali. Tam zawsze potrafią dobrze doradzić.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja też mogę polecić Riff, zawsze doradzają, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kar

Nawet za 5 stówek coś kupisz w Riffie. Chociaż sugeruję Ci, żeby tam pojechać i po prostu sprawdzić co Ci pasuje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Riffie znajdziesz coś około tego budżetu, a przynajmniej będziesz miał pewność, że nie kupisz instrumentu ze sklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, można i wywalić parę tysięcy, ale z początku nie ma co szaleć. Ja wydałem chyba 500 albo 600 zł w sklepie Riff i gitara naprawdę super jakościowo.          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Riffie to za parę stówek dostaniesz fajny sprzęt. Spojrzyj w internecie jak to wygląda na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Ja w Riffie płaciłam 450 zł chyba i jak najbardziej jest ok. Nie trzeba wydawać jakiś kwot rzędu 2-3 tys. bo to bez sensu. Gitara to pasja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie. Pamiętaj żeby to była dobra gitara a nie jakaś lipa. Idź do jakiegoś Riffa tak ja ktutaj piszą żeby nie było siary 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.musicaudio.pl/gitary-elektryczne/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego sklepu muzycznego Music Audio. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×