Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w przeszłości

Czy nie mieliście kiedyś tak że ...

Polecane posty

Gość w przeszłości

poznaliście kogoś wyjątkowego kto wyraźnie coś do was miał i coś się unosiło w powietrzu, ale w efekcie nic z tego nie wynikło i w sumie to nie wiadomo dlaczego ? Nie zastanawialiście się potem dlaczego nic z tego nie wynikło ? Bo ja nieraz rozpamiętuję to czy tamto co kiedyś mogło byc i się zastanawiam czy to nie z mojej winy było że do niczego nie doszło. Że może byłam zbyt pewna siebie i zraziło to tego kogoś albo odwrotnie może byłam zbyt zamknięta w sobie. A moze to nie była moja wina. Może po prostu temu komuś za mało jednak zależało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo................
oj bardrdzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak. nie raz. ale nie rozpamiętuję tego w kategoriach swojej winy. takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijany powietrzem
Brak odwagi, brak zdecydowania, to najwięksi wrogowie miłości. Trzeba dać sobie szansę, bo w przyszłości, jak widać co po niektórych, będziemy żałować, że być może przeszła nam koło nosa największa miłość naszego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację pijany powietrzem. Ale sądzę, ze te kilka szans które przeszły nam koło nosa ma nas nauczyć, zeby tej jednej jedynej jednak nie zaprzepaścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak....brak odwagi z obu stron . Nigdy wiecej już nie popełniłam tego akurat błedu (co nie oznacza, że nie popełniłam innych :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo................
takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×