Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia7444

kiedy przezyliście i jak wyglądał wasz pierwszy pocałunek?

Polecane posty

Gość kicia7444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia7444
co,nikt nie powspomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaht
mój był okropny, na 18-stce kolezanki, gryzłam faceta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to temat
a ja stara d.. byłam - 19 lat - już na studiach :O ;) no i zaczęłam z takim jednym do kina chodzić i raz mnie pocałował w jadalni w akademiku :) i tak sie całowaliśmy 4 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego wspominac :/ po 2 piwach ( pierwszych w zyciu- wiec juz bylam pijana) ze znajomym ktory na 10 losowo wybranych dziewczyn w mojej okolicy calował sie z 6 :o a brzydki jak ja pieerdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jaże
17 lat na wakacjach z moim pierwszym chłopakiem, malo sie nie udusilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, przyznam się, choć jest mi ciut wstyd :O Wydarzyło się to, jak miałam jakieś 14 lat. Byłam na dyskotece z koleżanką, troszke wypiłam za duzo i mi coś strzeliło, że chce sie wkoncu pocalowac, bo nigdy tego nie robiłam No i stało się (niestety :O ) Obiekt: mezczyzna, lat około 25-30, znaki szczegolne: duzy pieprzyk na policzku, szorski język, spory ślinotok. Czas trwania pocałunku: jakieś 40 sekund. Oderwałam sie od jego namietnych ust i uciekłam do toalety przemyć buzie wodą :O Ehhh...ale kiedy to bylo, wieki temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd ale takie zycie
moj na ognisku z kuzynem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze mojego
jeszcze nie bylo,chociaz nie mam sie czego wstydzic,a jak juz do niego dojdzie to na pewno nie z przypadkowa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze mojego
Chociaz z drugiej strony sama nie wiem czy lepiej zalowac czy byl choojowy czy tez ze go wcale nie bylo,bo i tak sie moze zdarzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam 16 lat i całowałam sie z obłędnym 21 latkiem;] gdzieś na jakimś festynie.. czy czymś.. żałuje że dokładnie tego nie pamiętam, bo byłam kompletnie pijana..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 21 i jeszcze
nigdy z zyciu sie nei calowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jeszcze nigdy
haha. ja szybko zaczelam. mialam jakies 8 lat i moja mama zabierala mnie ze soba, kiedy odwiedzala swoja kolezanke. ta miala syna w moim wieku, wiec bawilismy sie razem w zamknietym pokoju. pewnego dnia kamil, bo tak mial na imie, wpadl na pomysl nowej zabawy. polegala ona na "kreceniu mlynka" jezykami. wtedy nie mialam pojecia, ze to moze byc pocalunek. uwazajcie na dzieciaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga kicia
ja przezyłam w wieku 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odlecialam, bylo wspaniale. Z poczatku nie wiedzialam co sie dzieje, ale dopasowalam sie do partnera i bylo bosko, a nastepnym razem jeszcze lepiej. Za pierwszym razem calowalam sie z jezyczkiem. Mnie pocalunki bardzo podniecaja i uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest tu ktoś kto się nigdy jeszcze nie całował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
26 lat zero pocałunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
ja ma 28 i nawet już nie wierzę że to się kiedyś zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 15 lat. Na sylwestrze w domu upiłam kolege brata, który był ode mnie pewnie z 7 lat starszy. Później się całowaliśmy. Rano, oczywiście,nawet na mnie nie spojrzał, ale i tak nie żałuję. Chciałam się dowiedzieć jakie to uczucie. Do dzisiaj staram się chociaż raz w roku się całować, bardzo to lubię, ale nie mam praktycznie żadnej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz. 00.04 - ile masz dziś lat i skąd jesteś? Może mógłbym pomóc? - dojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30. I nie, raczej nie mógłbyś. Teraz już nie całuje się z byle kim, byleby był. Nie ten wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×