Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

Gość Sami idioci
Sami idioci w zawodzie nauczyciela to juz są od mniej więcej 20 lat Co z tego że będziemy im więcej płacić? Jeśli jak dotąd nie wypracowano sensownej weryfikacji ich umiejętności... Zatrudnienie w tym zawodzie to przede wszystkim znajomości i wieloletnie powiązania rodzinne i kumoterskie :-( Nepotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxccxzzxccxz
no tu to sobie jaja robisz... do tego trzeba studia konczyc... wiesz co to takiego ? a jak ci nie pasuje to nic z tym nie rob - jestem w takiej sytlacji ze moge spokojnie uczyc poza publiczna oswiata wiec czy twoje dzieci sie czegos naucza i osiagna sukces w zyciu czy nic nic mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
ja mogę na przykładzie przedszkola powiedziec, bo moje dzioecko chodziło do prywatnego, ale musielismy się przeprowadzić- i widze dużą róznice w ilosci pracy jaką tam wkładali nauczyciele, więc nie żałuje im kasy, którą tam zarabiali.... a koszta dla nas suma sumarum i tak były podobne, bo w państwowym wszystkie dodatkowe zajęcia są płatne. -w prywatntnym, wszystko było w cenie i rytmika i angielski i zajęcia z gliną, a nawet basen! co tydzień dostawalismy raport z opisem postepów dziecka, problemami i sukcesami- na maila, nauczyciele byli zainteresowani, chetnie nawiązywali kontakt, pomagali. -w państwowym- wygląda, to tak, ze nalezy dziecko zapisać na jak najwieksza ilość zajęć dodatkowych - tym są zainteresowane nauczycielki oraz tym aby dziecko jak najszybciej odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami idioci
"... do tego trzeba studia konczyc..." ---->>> w dzisiejszych czasach co drugi to student :-D jakość taka sama jak i nauczycieli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nauczyciel nie zarabia
2,5 tys na 100%, chyba ze po h ma korki i rypie do 22. a wy sami pracujcie w szkolach jak wam tak latwo oceniac nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyciele to głupie hooje, juz dano to stwierdziłam. nie mam nerwow na nich!!! niech sie w leb głupi pukną zamiast żadac czegos co im sie nie nalezy ;/ wolnego wiecej jak ktokolwiek inny, platne wakacje, urlopki sropki ;/ i wyzywanie sie i pastwienie nad dziecmi. a praca hohoho ...tak sie zmecza przychodzac na 3 lekcje do szkoly ze szok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co looora
żenująca i głupia jesteś :O Więcej nie napiszę, bo mi szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie te dwa miesiace
lezenia do gory dupą są baaarrrrdzo meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "wiesz co looora " ja tylko mowie prawde. nauczyciele to grupaludzi ktora mnie wkur... najbardziej;/ i nie tylko mnie. pzepraszam,bomoze sa wsrod nich jacys normalni nauczyciele ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pały
to oni was uczą fakt ze nie wszyscy są dobrzy ale coś im sie należy i tak mało zarabiają ale to nie tylko oto chodzi tusk wraz ze swoją ekipą zamieżają zlikwidowac im karty nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny krokus
lora, to prawda - szkoda z toba dyskutowac, bo kmiot z ciebie pastwia sie nad dziecmi.....ooooooooooo, tak, takie biedne aniołki - co czwarty ma prokuratora na karku, co trzeci konflikt z prawem; mamuńcie i tatusiowie chuchają na nich i dmuchają, słowa nie mozna powiedzieć, jedna wielka rozpierducha, a jak nauczyciel zrobi jakikolwiek krok, to wielki płacz i biedne dzieciątka Był taki przypadek u znajomej, bachory zdemolowały jej samochód podczas szkolnej zabawy. Ona zgłosiła to na policję i ustalono sprawcę i pomagierów. No i wtedy mamulka - której zwykle wołami by do szkoly nie zatargał - przyszła w try miga i zaczęła babce płakac w rękaw, zeby ta odwołała swoje oswiadczenie złozone na policji. no i ona juz sie wahała, dobrze, ze policjant jej przemówił do rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal czytać
Ja wam powiem tylko jedno - ja w pracy nie mogę siedzieć w nercie, bo nie ma takiej mozliwości. Wy, taaakie zapracowane, spędzające w pracy 12 godzin, piszecie radosnie na forum. Przyznajcie się mróweczki zakłamane ile z tych 10 czy 12 godzin NAPRAWDĘ pracujecie? Nauczyciel nawet jeśli ma 4-5 lekcji dziennie, to musi przez ten czas pracować. Ne da rady popijać kawki jak panie w biurze (na to mamy 10 minut przerwy, jesli oczywiście nie stoimy na dyżurze na korytarzu) czy prowadzić w necie dyskusję na temat tego, jak to nie-nauczyciele cięzko pracują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxccxzzxccxz
tak.. pewnie juz w trzeciej klasie szkoly podst. okazalo sie ze wiecej cie nie moga nauczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech strajkują :D moze wywalcza wyzsze pensje a nauczyciele za jakies 7 lat ( czyli moze ja i moi znajomi z kierunku) bedziemy mieli lepiej :D (argument przytoczony dzis przez kolezanke:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety wiekszosc nauczycieli
zamiast cyt. lezez dupa do góry przez 2 miesiące, musi dorabiać na koloniach lub przy zbiorze owoców. A powyższe wypowiedzi są naszych uczniów, wiadomo których...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJ TOPIK OD POCZĄTKU
od rana to się dowiesz co społeczeństwo o was myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najłatwiej osądzać innych a
nie siebie. wiem co mysli o nauczycielach, lekarzach, górnikach itd... A co myslisz o sobie? skoro od rana siedzisz na necie tzn, że albo jesteś bezrobotny, ale masz beznadziejna pracę, w któej możesz się obijać, albo masz robotę, która załatwił ci tatuś...:P Inteligentnych ludzi nie zraża fałszywa opinia... tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nauczyciele... wszyscy wiedza ze siedzicie na dupie i nie robicie nic. ja nie jestem zadnym waszym uczniem -wypraszam sobie 🌼. ale od zawsze pamietam... wizerunek nauczyciela siedzacego na dupie i pijacego kawki herbatki.... podyktowal pare pytan na kartkowce i siedzial jak swieta krowa!! a klasa rozrabiala i nauczyciel to w dupie mial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam wszystkich nauczyc
ieli, to ja pisałem pod kilkoma nikami:( Wstyd mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam wszystkich nauczyc
ja Loora jestm nieuk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny krokus
loora , u mnie w szkole na sprawdzianach była cisza i spokój widac, w jakiej szkole sie uczyłas - nauczyciele potracili już wszelkie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pseudonauczyciele
"Najłatwiej osądzać innych a " ---->> nawet ci się nie chce przeczytać topiku, w którym się próbujesz udzielać :-( Nie chce mi się z wami gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
Loora - faktycznie do klasy debili chodziłaś. Jak nauczyciel dyktuje pytania na kartkówce i resztę ma w dupie, to wtedy się ściąga, a nie rozrabia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo nie mam czasu na bzdury
jestem nauczyciuelem i musze przygotowac sie do pracy na jutro, wypisac swiadectwa, a potem lezec do gory dupa przez 2 miechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastaaa
Jak dla mnie to jedno wielkie niepozrozumienie... 1. Moj tata pracuje w piekani w temperaturach w lecie dochodzących do nawet 55 stopni!. 2. Wszyskie okna są pootwierane, aby bylo chociaż troszkę chłodniej i może kogoś przewiać... 3. Do tego szkodliwe pyłki np. mąki, 4. praca w godzinach nocnych 5.6,7 i to codziennnie - 9 godzin, w większe święta 13-14, a przed Tłustym czwartkiem 16-18 non stop! 8. tata zarabia 1200zł miesięcznie.... to są kpiny, ale więcej jego pracodawca nie chce dać, albo mu wystarczy, albo musi odejść... 9. Duże obciążenie dla zdrowia - noszenie ciężkich worków z mąką, praca w pozycjach szkodzących kręgosłupowi, np. długotrwałe pochylanie sie, dźwiganie itp... 10. Jest jeszze wiele innych niedogodniej, o których nie będę się tutaj rozpisywać, bo nawet szkoda pisac... A nauczyciele - 1. Wqkacje wolne, oczywiście płatne 2. wszytkie niedziele, soboty i święta też i też platne 3. Przerwy w pracy, herbatka, kawka i te sprawy 4. Gdy ktoś się źle zachowuje to wstawią uwagę, ucznia wyprowadza itp. i ma po kłopocie 5. Mogą siedzieć, stać, chocdzić po klasie - praca w pozycji jaka tlyko im się pdooba 6. Nie muszą nosić mundurków, buierają się jak chcą, niekótre nauczycielki to nawet w mini chodzą.... (żal) 7. I mnóstwo innyc powodów, których nie będę teraz wymieniać bo by strony brraklo!!!! . i moja nauczycielka w gimnazjum od WoSu zradziła nam kiedyś, ze zarabia 1100zł. Po żmudnych oblicznienaich wychodzi, że zarabia na godzinę pracy zarabia 69zł, a mój tata w tak ciężkich warunkach 34zł dziennie... nauczyciele chcą podwyżek???? I to jest fair??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia19 D
Pasttaaa - jeśli rzeczywioście tak jest jak piszesz to nauczyciele to lomy i wyzyskiwacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny krokus
tak, oczywiscie wstawia uwage , wyprowadza i po kłopocie idź, koleżanko, do dzisiejszej szkoły i spróbuj uporac sie z dzisiejszymi bachorami - które znaja wszystkie swoje prawa, ale zadnych obowiazków Twój ojciec na pewno pracuje cieżej, ale wszędzie jest tak, ze praca fizyczna jest gorzej płatna. Dlaczego baba z banku zarabia więcej niż facet na budowie ? Tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzechwa
dobrze płacą przy rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale w banku nie
mamy ferii, dwumiesiecznych wakacji, zaiwaniamy po 8 godzin lub wiecej na pelnych obrotach , krokusku moj drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×