Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

Gość M.K
26 minut temu, Gość gość napisał:

pis nadrukowało kasy na 5 kaczyńskiego to niech drukują i dla nauczycieli

jak wyłożysz sztabki złota ze swojego sejfu na pokrycie to nadrukują 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi nauczycielu
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Popieram nauczycieli jak każdy normalny człowiek, tylko patologia, nieuki bez inteligencji maja zdanie przeciwne😁

Popieraj ...za rok beda trzy roczniki jak sie nie dogadaja z maturami ...od wrzesnia ciekawe jak sie pomieszcza w szkolach ...a i nie bedzie rekrutacji na studia ...ciekawe ile i jak wtedy bedziesz pracowal Drogi Nauczycielu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest czysto polityczny strajk. dobrze zaplanowany i przemyślany. Dziwię się tylko nauczycielom że dali się omamić temu idiocie Broniarzowi i tym złodziejom i kłamcom z koalicji Europejskiej. po prostu nie mogą przeboleć że stracili władze i nie mają jak kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Adamek napisał:

To jest czysto polityczny strajk. dobrze zaplanowany i przemyślany. Dziwię się tylko nauczycielom że dali się omamić temu idiocie Broniarzowi i tym złodziejom i kłamcom z koalicji Europejskiej. po prostu nie mogą przeboleć że stracili władze i nie mają jak kraść.

Co Koalicja Europejska ukradła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnazmiana
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Co Koalicja Europejska ukradła?

Moze czego nie kradla bedzie mniej do wyliczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Nocnazmiana napisał:

Moze czego nie kradla bedzie mniej do wyliczania

To napisz najpierw co ukradła a następnie czego nie ukradła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnazmiana
19 minut temu, Gość Gość napisał:

To napisz najpierw co ukradła a następnie czego nie ukradła?

Poczawszy od vat przez prywatyzacje kamienic itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Nocnazmiana napisał:

Poczawszy od vat przez prywatyzacje kamienic itd ...

Pisiory od czterech lat zapowiadają aresztowanie PO i co i gguuwno, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Nocnazmiana napisał:

Poczawszy od vat przez prywatyzacje kamienic itd ...

Gdyby któryś z PO był zamieszany w te afery to dawno by został aresztowany i to w świetle kamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resigne

Bardzo mnie zainteresował tekst, że pozostałe gałęzie budżetówki zostały dosycone. Ciekawe. Ja pracuję w budżetówce, dostałam w tym roku 170zł podwyżki, dodam, że po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy bo generalnie od roku 2005 mam zamrożoną pensję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość resigne napisał:

Bardzo mnie zainteresował tekst, że pozostałe gałęzie budżetówki zostały dosycone. Ciekawe. Ja pracuję w budżetówce, dostałam w tym roku 170zł podwyżki, dodam, że po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy bo generalnie od roku 2005 mam zamrożoną pensję. 

Budżetówki zawsze źle zarabiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pisiory od czterech lat zapowiadają aresztowanie PO i co i gguuwno, 

Oj PO nikomu nic nie dalo tylko pod siebie zgarniali i Wam sie to podoba ,ale 500 plus przytulacie,oddaj jak PIS taki zly niedobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Co Koalicja Europejska ukradła?

Shatyn weź idz wypierdaIaj z tym swoim ...nym pytaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Co Koalicja Europejska ukradła?

Shatyn weź idz wypierdaIaj z tym swoim debiInym pytaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Shatyn weź idz wypierdaIaj z tym swoim debiInym pytaniem. 

Sorry ale nie jestem ani Shatyn ani mężczyzną, a ty widocznie masz obsesję na jego punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnazmiana
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdyby któryś z PO był zamieszany w te afery to dawno by został aresztowany i to w świetle kamer

Pozyjemy zobaczymy ...pani z POnie jest wiinna  pan z POtez nie a wchodza ciahle nowe afery z nimi w tle,kwestia czasu az w koncu znajda sie tam gdzie powinni.Nie robili nic gdy rzadzili ,a nie robili-nabijali sobie sakwy ,teraz nauczycielom podwyzszaja powoli ale pensja idzie w gore ,gdy i nauczyciel dostaje 500 plus  to tez zle ....ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry ale nie jestem ani Shatyn ani mężczyzną, a ty widocznie masz obsesję na jego punkcie

Tak tak dziadygo. Ale masz racje dziadu. Mężczyzną nie jesteś. Jesteś żywym gownem Darek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak tak dziadygo. Ale masz racje dziadu. Mężczyzną nie jesteś. Jesteś żywym gownem Darek. 

Pedale nie wiesz że istnieją kobiety, bo dla ciebie to tylko męski oodbyt się  liczy pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE BĘDĘ STRAJKOWAŁ!

Od 1999 jestem wykładowcą i nauczycielem... i nie będę strajkował!

1. Warunki.
- Po pierwsze mamy ponad 90 dni pełnopłatnego wolnego (kto inny ma taki przywilej?).
- Po drugie pensum to 25 h tygodniowo (powszechnie 40 h tygodniowo).
- Po trzecie gdyby to przeliczyć na stawkę godzinową i pomorzyć do wysokości pełnego etatu pensja wynosiłaby jakieś 5 500 na rękę.
- Po czwarte na żądanie możemy wziąć roczny, pełnopłatny urlop (zazdro?).

reszta

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213667299221854&set=a.1479949683805&type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pedale nie wiesz że istnieją kobiety, bo dla ciebie to tylko męski oodbyt się  liczy pedale

troszkę kultury....temat nie dotyczy lbgt , alkoholików czy albinosów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Chodzę do liceum i przez te lata nauki uwazam że sie im nie należy. Sama w domu się wiecej nauczyłam niż na lekcji. Niestety uczniów olewaja doświadczyłam tego w gimnazjum i liceum. Znam nauczycieli którzy wyrzywaja sie na uczniach specjalnie. I ja sie pytam za co im się należy? Owszem garstce tak bo potrafią uczyc i robią to z pasją. Po szkołach powinna chodzic komisja bez zapowiedzi i obserwować co się dzieje. Bo to co sie dzieję w polskich szkołach to tragedia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogala Krystyna

Nauczyciel -to grupa ludzi która  ma bardzo dobrze -18-godz. tygodniowo, w tym jeden dzień  w tygodniu wolny, roczny urlop płatny tzw. zdrowotny -mogą brać trzy razy,  przyjmując się do pracy dostają zasiłek na zagospodarowanie 5000zł. za studia  mają zwracane . dostają obligatoryjnie wczasy pod gruszą ok.1200zł.   i drugie świadczenie na wniosek .DLACZEGO O TYM SIĘ NIE MÓWI .Połowa nauczycieli  do zwolnienia. Dzieci muszą chodzić na korki bo tak uczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super gość

Moim skromnym zdaniem problem nie jest taki jasny jak by się wydawało, czy się należy nauczyciela czy nie. Każdy nauczyciel powinien zarabiać więcej owszem, to są śmieszne pieniądze za uczenie i wychowywanie wasze dzieci do życia, jednak problem leży w tym że na miejscu nauczycieli w większości przypadków jest banda nierobów która skończyła jakieś prywatne płatne uczelnie która przepuszcza wszystkich jak leci bo to dla nich dodatkowy zastrzyk gotówki, a nauczyciele którzy wiedzą co robić i jakich mechanizmów używać mają gdzieś siedzieć za 1500zl miesiąc i idą pracować gdzie indziej i zarabiać większe pieniądze. Żeby takich sytuacji uniknąć nauczyciele powinni zarabiać znacznie więcej, ale też powinny być instytucje które bez zapowiedzenia powinny wchodzić do szkoły, na lekcje, sprawdzać i oceniać nauczycieli i dopiero na tej podstawie ocen regulować zarobek nie zależnie od stażu pracy. Dodatkowo powinni zmienić system 18h dla nauczyciela na system 40h w szkole by taki nie musiał zabierać pracy do domu bo potem są sytuacje że nauczyciel który stara się i robi wszystko tak jak powinno siedzi po nocach pracując tygodniowo po 60godzin i więcej za co jest potem i tak niedoceniany, a doceniani są tylko ci co robią e-dziennik i tylko na tym się skupiają a potem nie wyrabiają się z programem i zadają dzieciaka nauki do domu. Na koniec chciałbym zakomunikować rodzica co się burza że nauczyciela się nie należy, że przykro mi że trafili właśnie na tą bandę o której na początku wspominałem, i żeby najpierw przemyśleli zanim zaczną krytykować dlaczego właśnie tak to wygląda jak wygląda, i uświadomili sobie że w dużej mierze właśnie od nauczycieli zależy w dużej mierze ich przyszłość bo to dzieciaki których uczą nauczyciele będą zarabiać na ich przyszłość . Możecie teraz zacząć wylewać na mnie fale hejty pozdrawiam 😝😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni40

Powinni zlikwidować nauczycielom roczny urlop dla poratowania zdrowia i zwiększyć długość pracy z 18 do 40 godzin tygodniowo i do 67 lat zgodnie z programem politycznym PO/PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
4 godziny temu, Gość Super gość napisał:

Moim skromnym zdaniem problem nie jest taki jasny jak by się wydawało, czy się należy nauczyciela czy nie. Każdy nauczyciel powinien zarabiać więcej owszem, to są śmieszne pieniądze za uczenie i wychowywanie wasze dzieci do życia, jednak problem leży w tym że na miejscu nauczycieli w większości przypadków jest banda nierobów która skończyła jakieś prywatne płatne uczelnie która przepuszcza wszystkich jak leci bo to dla nich dodatkowy zastrzyk gotówki, a nauczyciele którzy wiedzą co robić i jakich mechanizmów używać mają gdzieś siedzieć za 1500zl miesiąc i idą pracować gdzie indziej i zarabiać większe pieniądze. Żeby takich sytuacji uniknąć nauczyciele powinni zarabiać znacznie więcej, ale też powinny być instytucje które bez zapowiedzenia powinny wchodzić do szkoły, na lekcje, sprawdzać i oceniać nauczycieli i dopiero na tej podstawie ocen regulować zarobek nie zależnie od stażu pracy. Dodatkowo powinni zmienić system 18h dla nauczyciela na system 40h w szkole by taki nie musiał zabierać pracy do domu bo potem są sytuacje że nauczyciel który stara się i robi wszystko tak jak powinno siedzi po nocach pracując tygodniowo po 60godzin i więcej za co jest potem i tak niedoceniany, a doceniani są tylko ci co robią e-dziennik i tylko na tym się skupiają a potem nie wyrabiają się z programem i zadają dzieciaka nauki do domu. Na koniec chciałbym zakomunikować rodzica co się burza że nauczyciela się nie należy, że przykro mi że trafili właśnie na tą bandę o której na początku wspominałem, i żeby najpierw przemyśleli zanim zaczną krytykować dlaczego właśnie tak to wygląda jak wygląda, i uświadomili sobie że w dużej mierze właśnie od nauczycieli zależy w dużej mierze ich przyszłość bo to dzieciaki których uczą nauczyciele będą zarabiać na ich przyszłość . Możecie teraz zacząć wylewać na mnie fale hejty pozdrawiam 😝😜

nie jesteś na czasie...1500zł to się już od 2 lat nie zarabia najniższa krajowa jest 1630 a nauczyciel na start zarabia od 2tyś i potem stopniowo to wzrasta aż do nauczyciela dyplomowanego , dalej są dodatki 13 pensja itd...masa udogodnień których ja im nie żałuje w koncu kształcili się nie po to żeby zasuwać z łopatą....problem leży w ogólnych zarobkach i o to jest wojna Polsko-Polska wszyscy chcą żyć lepiej natomiast sprawa kto jak wykonuje swoje zajęcie i czy się nadaje to już osobny temat ale blisko prawdy jesteś  , pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr

STRAJKUJĄCY NAUCZYCIELU ZAPRASZAM NA WOLNY RYNEK PRACY! dzieci powinien uczyć przede wszystkim nauczyciel a nie korepetytor, zacznijcie zwalnianie z pracy złych i niedouczonych nauczycieli - to konieczność, podwyżki tylko za jakość i wyniki nauczania dla nauczycieli z misją…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie dowiedziałem   ze nauczyciele dostana  zapomogę   bezzwrotna  około 1 tys za ten strajk  w mojej szkole  pracuje  w szkole  sprzatam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
18 minut temu, merkaba napisał:

dzisiaj sie dowiedziałem   ze nauczyciele dostana  zapomogę   bezzwrotna  około 1 tys za ten strajk  w mojej szkole  pracuje  w szkole  sprzatam 

w szkole mojej córki jutro organizują manifestację pod ratuszem, dziecko powiedziało że nie pójdzie bo nie popiera strajku chce poprawić oceny a nie może... teraz tak ,jak nie pójdzie to będzie potem miała problemy a tam TFN już czeka na frekwencje żeby się pochwalić jakie to wielkie poparcie jest  dla nauczycieli, pewnie wszyscy rodzice mają ten dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co nic nie robi

Poczatkujacy nauczyciel zarabia niecale 1800zl.netto.W dniach od 22.06 do 31.08 pracuje nie w szkole...bo tak mu daja umowe...zeby "zyl z ekwiwalentu". Jak ma farta, to dostanie dodatek motywacyjny "co laska"i umowe od wrzesnia, ewentualnie wychowawstwo. Pracuje takze na przerwach a jego praca polega na uzeraniu sie,zeby mogl nauczyc oraz pilnowaniu na przerwach w ogluszajacym jazgocie,zeby dzieci nie pozabijaly sie nawzajem. Standardowe wyposazenie kazdego mauczyciela powinno obejmowac zatyczki do uszu lub nauszniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 godziny temu, Gość Ta co nic nie robi napisał:

Poczatkujacy nauczyciel zarabia niecale 1800zl.netto.W dniach od 22.06 do 31.08 pracuje nie w szkole...bo tak mu daja umowe...zeby "zyl z ekwiwalentu". Jak ma farta, to dostanie dodatek motywacyjny "co laska"i umowe od wrzesnia, ewentualnie wychowawstwo. Pracuje takze na przerwach a jego praca polega na uzeraniu sie,zeby mogl nauczyc oraz pilnowaniu na przerwach w ogluszajacym jazgocie,zeby dzieci nie pozabijaly sie nawzajem. Standardowe wyposazenie kazdego mauczyciela powinno obejmowac zatyczki do uszu lub nauszniki.

szanowna pani 🙂  z tego co pani pisze wychodzi na to że wszystkie inne zawody na start dostają po 4 tyś tylko nauczyciele są poszkodowani, to tak nie działa wszyscy którzy nie mają pleców zaczynają od tej pensyjki ,,głodowej" dopiero z czasem zaczynamy odbijać się od dna.... i to funkcjonuje wszędzie tak samo, proszę mi wierzyć  nawet  ci co wyjechali też zaczynali od śmieciowej wypłaty oczywiście ona i tak była wyższa nisz nasze dochody, mało tego w branży prywatnej jak zakładamy biznes to też pierwszy rok jak wyjdzie na zero czyli nic nie zarobimy ani złotówki to też jest pewien sukces bo w kolejnych latach dopiero zaczynamy zdobywać kontakty co za tym idzie klientów itd.... to jest kapitalizm jeśli ktoś marzy o szacunku pensji lepszej od sprzątaczki to może wyjechać do Rosji-to oczywiście żart...a co do samej pracy czyli w tym ,,jazgocie" to w pani czasach  w szkołe nie było ,,jazgotu" czyli mam rozumieć że jest to wielkim zaskoczeniem.. no górnik też pewnie nie wiedział że będzie pracował pod ziemią 🙂 wyobrażam sobie jego minę jak go do windy zaprowadzili pewnie liczył na to że na Marsa poleci a tu taki zdziwienie noooo…… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×