Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bonafide

mam problem ze skórą, z cerą, kto mi cos doradzi?

Polecane posty

posluchajcie, mam tlusta cere tak generalnie, ale na brwiach i w okolicach nosa, zwlaszcza u nasady, skora mi sie łuszczy. jak uzyje podkład to wyglada to jeszcze tragicznie, widac duzo bardziej ze skora mi schodzi. ale ok, moge zrezygnowac z niego, choc mi potrzebny ze wzgledu na złą cere. tylko co zrobic z tymi partiami twarzy? czy moge uzywac np masc z witamina A, ktora jest tlusta i mi te miejsca natłuszczy? boje sie bo mam tlusta cere/ moze ktos wie, co mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
przestań używać kosmetyków do cery tłustej, przestaw się na te do mieszanej albo wybieraj leciutkie żele nawilżające. moim zdaniem ewidentnie stosujesz za bardzo wysuszające kosmetyki i może się to tez tyczyć podkładu. pamiętaj tez że jeśli cera tłusta nie jest mocno nawilżana to problem łojotoku się potęguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM zarowno dermokonsultantka jak i technikiem farmacji znam sie na typach cer i widze ze tobie potrzebne sa nastepujace kosmetyki; -peeling ktory pozwoli usunac martwy naskorek -krem nawilzajacy polecam IWOSTIN z spf 20, przede wszystkim musisz nawilzac skore, nie stosuj kremow natluszczajacych - polykaj witamine a+e daje ona swietne efekty,odnawia naskorek dziala przeciw rodnikowo,skora staje sie elastyczna i jedrna, witamina a pomaga leczyc lojotok skory,tradzik pospolity oparzenia odmrozenia,brodawki skorne ,jej brak powoduje przesuszenei skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM zarowno dermokonsultantka jak i technikiem farmacji znam sie na typach cer i widze ze tobie potrzebne sa nastepujace kosmetyki; -peeling ktory pozwoli usunac martwy naskorek -krem nawilzajacy polecam IWOSTIN z spf 20, przede wszystkim musisz nawilzac skore, nie stosuj kremow natluszczajacych - polykaj witamine a+e daje ona swietne efekty,odnawia naskorek dziala przeciw rodnikowo,skora staje sie elastyczna i jedrna, witamina a pomaga leczyc lojotok skory,tradzik pospolity oparzenia odmrozenia,brodawki skorne ,jej brak powoduje przesuszenei skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam si e z magnolia
szczególnie odnośnie wit a+e, ja biorę jeszcze olifemin, ostatnio zmieniłam żel do mycia twarzy na jakis przeciwtrądzikowy i poo tygodniu miałam czerwone place na twarzy, łuszczącą się skórę, pryszcze i swędziało jak cholera, wyleczyłam ją kremem Octopirox, polecam na te miejsca łuszcz ące sie, ale ja stosuje na całą twarz, jest treściwy, ale nie zapycha porów, na dzień lekki Humektan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do mycia twarzy dla kazdej cery najlepszy jest plyn do higieny intymnej ma odpowiednie kwasne ph zblizone do naszej skory jest lagodny i napewno nie wyola podraznien,zmniejsza sklonnosc do wystepowanai infekcji,delikatnie myje i zapewnia dlugotrwale uczucie swiezosci i czytosci skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie myślę
że to łuszczenie przy brwiach to oznaka alergii na jakiś kosmetyk, cień do powiek, klakier do paznokci albo tusz do rzęs.... dziwne ze kosmetyczka-dermatolog tego nie zasugerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli do mnie ta uwaga to po primo nie jestem kosmetyczka a po 2 to alergia zaczyna sie od swedzenia szczypania i wysypce a chyba o tym nie bylo mowy jakby miala uczulenie na cienie to by jej oczy spuchly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka. dziewczyny sluchajci
sluchajcie, akurat hjam ysle ze luszczenie skory przy brwiach to mam od wyrywania :) a teraz mam z kolei po bokach nosa mnostwo pryszczy takich okropnych :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypróbowałam Incree suplement diety likwidujacy niekorzystne zmiany wyglądu skóry ,ja akurat miałam problem z przebarwieniami i pryszczykami i już po połowie kuracji efekty były pozytywne może i wam pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakims programie robili test
czy retinol (wit a) naprawde pomaga na cere i nie bylo widac zadnych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomogla dlatego ze witamina a pod wplywem swiatla sie utlenia dlatego lepiej stosowac witamine a+e doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumper
czyli jak dobrze zrozumialem to mam lykac witamine A + E zeby mi sie cera nie przetluszczala tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież są te fajne
tabletki Capivit A+E w aptece i to się łyka i działa od wewnątrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przetluszcajaca sie cere najlepsze sa witaminy b compleks a szczegolnie witamina b7,utrzymuje prawidlowy stan skory,reguluje prace gruczolow lojowych,normalizuje tlusta cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariqqa
Ja bym Ci poradziła mikrodermobrazję.Zabieg ten redukuje wydzielanie sebum.Moja skóra też się świeciła bardzo ale po tym zabiegu jest dużo lepiej.Zapisałam się nawet na kolejny.Byłam w salonie erisa,potem jeszcze dobrali mi specjalne kosmetyki firmowe prosystem home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×