Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola22

Kości policzkowe podbródek

Polecane posty

Gość Ola22

Cześć dziewczyny! Bardzo mi zależy na operacji kości policzkowych i podbródka, żeby uzyskać mniej więcej taki efekt, jak uroda Haifa. Dziękuję za wszelkie opinie. Pozdrawiam i dużo buziaków przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oli 22
Ale co to jest Haifa? Nie rozumiem jaka uroda Haifa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22
Haifa Wehbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pazdzierniku robie policzki
to ci napisze..ja mam zupelnie plaska meska twarz i musze to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22
Tak bardzo mi zależy właśnie na operacji kości policzkowych, bardzo bym chciała mieć je wydatniejsze, i tu pytanie, jak je się robi? przy pomocy implantów? bo na tym mi najbardziej by zależało. Ile trwa taki zabieg i kiedy po zabiegu można wrócić do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! a czy faktycznie jest tak tragicznie???czy warto sie potem cale zycie przejmowac tym, ze jest sie sztucznym?Ja tez mam kompleks malych kosci...:(szczegolnie doskwiera mi profil, bo w sumie en face to jakos wyglada, szczegolnie jak sie usmiechac...a u was jak?Ja nie chce operacji:(najchetniej to bym chciala nowe geny, czy wam tez sie wydaje, ze wygladacie na zmeczone bez tych kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja nie mam plaskich policzkow, raczej okragle, meska twarz to raczej nie,,,raaczej dziecieca:(no i brak kosci z profilu szczegolnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianne_77
poczytaj o metodzie Serdeva. To nie jest operacja a jedynie delikatny zabieg. I mozna ta metoda uwydatnic kosci policzkowe. Nie wiem jaki chcesz osciagnac efekt, ale jak sama czytalam przed swoim zabiegiem ta metoda to widzialam ze nadaje sie do uwydatnienie kosci policzkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaWSprawie
Jak już rozmawiamy o policzkach, to nie są to kości policzkowe, bo takie nie istnieją, tylko Kości Jarzmowe. Nic je tak nie uwydatni na stałe i z gracją jak zabieg chirurgii plastycznej, a dokładniej przeszczep tkanki kostnej w okolicy kości jarzmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Change Your Mind
???nikt nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAgrons
to zalezy co jest problemem, jak drugi podbrodek to moze lipoliza u dr Markowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uwydatnienia kości policzkowych i poprawy podbródka właściwie nie jest potrzebny zabieg skalpelem, wystarczy konsultacja z lekarzem i okazuje sie, ze przez wstrzyknięcie odpowiednich preparatów, można upragniony efekt osiągnąć. Ciekawe informacje na temat zabiegów umieszczone sa na stronie IQ Medica - dość dobra warszawska klinika. Jak ktoś rozważa taki zabieg, to warto sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda613

Kosci policzkowe można sobie uwydatnić mało inwazyjnym zabiegiem Acculift, robią to na przykład w Klinice Melitus. Jako mloda osoba miałam pięknie zarysowane kosci policzkowe, ale z wiekiem tłuszcz zaczal się trochę przemieszczać, policzki opadly, kosci nie były już tak widoczne, zrobily mi się tzw. chomiki. Ten zabieg doradzila mi pani doktor w klinice i uznałam, ze będzie ok 🙂 przez jakiś czas skora była trochę obrzeknieta, taki ostateczny wygląd twarz nabrala po jakichś dwóch tygodniach. Policzki pięknie podniesione, od razu kosci sa ladnie zarysowane, już nie musze kombinować z konturowaniem i innymi sztuczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skalpel nie jest potrzebny. Wystarczą preparaty na bazie kwasu hialuronowego, Saypha np. Znajdź klinikę w okolicy. Renomowane mają je w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kemii

Najlepiej idź na konsultację do chirurga plastycznego, może połączy kilka metod i efekt będzie lepszy. Polecam dr Dominika Boligłowę, robiłam u niego wypełnianie własną tkanką tłuszczową, może to Cię zainteresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Gdybyś rozważała implanty albo coś równie poważnego sprawdź dokładnie co to za lekarz i klinikę. Ja miałam sporo szczęścia bo zgłosiłam do Pabiańczyka właściwie bez jakiejkolwiek wiedzy o nim, ale że przyjmuje w Krakowie to poszłam na konsultację. Miałam korektę przegrody i nie mogę narzekać bo nos wygląda dokładnie tak jak chciałam, ale to bardzo poważna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×