Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość join

mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość join

czy warto isc na prostytutki by w przyszlosci miec odwage poderwac jakas dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mają prostytutki do posiadania dziewczyny??? Może najpierw zajmij się własną psychiką i samym sobą... Postaraj się trochę... Zacznij coś ze sobą robić... I najważniejsza kwestia... Nie napisałeś dlaczego nie miałeś dziewczyny. A więc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie przegrancow bracie :o mam 21 lat i mam tak samo i niesttey nie widac jakichkolwiek szans na zmiane tego stanu :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
tak oryginalny topik nie może upaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej idź na jakąś imprezę i wyrwij normalną laske a nie jakąś prostytutkę ,jeszcze się zarazisz jakimś syfem i co wtedy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesli spotykam sie z laska powiedzmy od 2 tygodni a jescze nie uprawialismy seksu to czy to moja dziewczyna ?? bo ja mialem jelsi o sex chodzi 1 panne :/;/ a teraz co mam dziewczyne czy nie..sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 25,5 i czuje bezsens życia.. zresztą mając 20 też go czułam i mając 15 a mając 10 jeszcze nie myślałam o sensie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 29 lat i nie mam u żadnej szans. W dodatku już chyba nie potrzebuje dziewczyny, jakoś ułożyłem sobie życie i i nie lubię radykalnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podobnie myślę.. wzasadzie to nie chce juz nic zmieniać dobrze mi tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojza
ludzie luzu na pewno poznacie wasze polowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że nie dla wszystkich to jest jedyna egzywstencjonalna powinność znaleść połówki wziąć ślub spłodzić dzieci i umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy wolą żyć dla siebie, niepatrzeć na innych być indywidualistą i mieć wszystko w d :D a potem umrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieć wszystko w d... a potem umrzeć Ciekawa filozofia życiowa, całkiem podobno do mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemniej tutaj z taką filozofią Cię nikt nie zrozumie.. no może prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka do dobry pomysł
nabierzesz ogłady z kobietami a później poszukasz sobie porządnej kobiety do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×