Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balbina01

SZUKAM PRACY JAKO OPIEKUNKA DO DZIECKA!

Polecane posty

Gość balbina01

W tym roku kończę 18 lat. Chciałabym znaleźć pracę na wakacje w charakterze opiekunki. Jest to dla mnie bardzo ważne. Lubię zajmować się dziećmi. Wcześniej nie pracowałam, ale opiekowałam się młodszym bratem oraz kuzynostwem dlatego wiem jak zająć czas pociechom. Mogę zagwarantować pełną dyspozycyjność;) Jestem osobą lubiącą spędzć czas z dziećmi, uczciwą, pracowitą, bez nałogów, więc myślę, że warto mi zaufać. Kontakt ze mną: e-mail: balbinaa01@interia.pl gg: 7843511 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsik29
a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
Jestem z Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_1987
jaka jest Twoja stawka za godzinę? szukam niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
A ile jest pani w stanie zapłacić? Bardzo zależy mi żeby dorobić sobie cokolwiek we wakacje więc myślę, że jakoś dałoby się dogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_1987
Balbinki zapytałam konkretnie: ile Ty chciałabyś zarobić :) do negocjacji ew. mogłybyśmy dojść później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
4 zł, 5zł za godzinę? Sama nie wiem, przeglądałam internet, ale stawki są bardzo różne. Ile Pani proponuje? Od kiedy będzie Pani potrzebować niani i w jakich dniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
Obojętne w jakim wieku:) Przełożyłabym je przez kolano głową lekko do dołu i uderzyła w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
Czy będzie pani zainteresowana pani Marto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiazujac do pani pytania o sytuacje z dzieckiem? Mialam sytuacje z wlasnym dzieckiem Mala sie podtknelo i juz nia zlapala oddechu musialam ja po prostu reanimowac byla sina i nie oddychala. Miala wtedy 12mies. Zrobilam to instynktownie bo doswiadczenia i szkolenia w ty kierunku nie mialam To byl odruch po prostu Zdarzylo mi sie to jeszcze dwa razy w ciagu roku Mala ma juz prawie 6lat i cieszy sie zdrowiem, rozwija bardzo dobrze jest bardzo inteligentna Jestem szczesliwa ze moja kochana coreczka na tym nie ucierpiala ,dumna z siebie a bogu dziekuje ze dal mi sile zeby ja ratowac. Ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo jakżeby bez kuraiko sie
jakis temat rozwinął !!!!! malucha tez mozemy przez kolano !!!!! Jestem matką i wiem cos o tym bo juz musiałam tak robic u swojego 10-mies dziecka ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec jak nie wiesz to nie
wtryniaj wszędzie swoich trzech groszy :O :O ja tez tak zrobiłam kiedys ,swoje 15 miesięczne dziecko kładłam na brzuszku na swoich kolanach główką w dół i uderzałam w plecy ... mała wykrztusiła mały element,ktory odgryzła od zabawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wiesz od kiedy dziecko
z noworodka staje sie niemowlęciem ???!!! Boze nie rozumiesz dziewucho pusta ze zabierasz głos w sprawach,o których nie masz pojecia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia8765
Przepraszam bardzo, ale ten temat to chyba nie o tym. Była mowa o dziecku 12 miesięcznym więc moim zdaniem równie dobrze można by go przytrzymać na kolanie jak i na przedramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA myslicie ze roczne dziecko
łatwo na przedramieniu przytrzymac ?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina01
Ponawiam: szukam pracy na wakacje jako opiekunka na terenie Tarnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×