Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomaranczowy gosc
Ale piekna dzis pogoda! Dziewczynki, dzisiaj rano dostalam całą serię kopniaczków:) najpierw po prawej stronie na wysokosci gumki majtek jednego kopniaka, a 2s potem 3albo 4 po lewej stronie :) Jeżeli chodzi o poród to jak ostatnio byłam w szpitalu na obserwacji to przechodzilam koło porodówki i leżała tam babka, która chyba miała zaraz rodzić ale wyła ( przepraszam za słowo ale inne nie przychodzi mi na myśl ) a potem tak się darła, że na początku korytarza było słychać. Ale juz ma maleństwo i pewnie jest najszczęśliwszą osoba pod słońcem:) ciekawe jak to będzie u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
A jeszcze jedno - polecam WAM - codziennie o 13. 30 na TVN Style - Mamo to ja! Naprawdę ciekawy program! Wiem, że niektóre rzeczy przydadzą się dopiero po min. 3 miesiacach, np. mata eduk., krzesełko do karmienie, karuzela i inne... Dziewczyny a orientujecie się moze czy te komody z przewijakiem są ok? I czy tam jest juz wanienka, którą mozna np.przenieść do łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie spokój, bo sie zaczerwienie:p Pisze tak jak czuję:) a że mam co nieco za sobą, to muszę wszelkie strachy wam odpędzać, bo tez bylam kiedys pierwiastką i strach miał wielkie oczy:) Mia - schlebiasz mi:) Przyszła mamo - ja tez mialam sny, w pierwszej ciazy, teraz jeszcze nie sniłam nic. Ale wtedy w polowie mniej wiecej mialam sen, ze mialam miec synka, ale cos bylo nie tak, ze mi go niby wyciagneli i ja go widzialam, slicznego, takiego duzego jakby juz mial ze 2 miesiace, a potem mieli mi go jeszcze włozyc, zeby dojrzał do konca. No paranoja jakas, nie?:p Pomarańczowy gościu:) a co powiesz na moje wrażenia nasłuchowe, jak po przyjeciu na oddzial czekałam na wolne łózko na trakcie porodowym dwie noce?:p hehe, jedna nawet \"ratunnkuuu, pomocyyyy\" wołała:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamar kupic komode z przewijakiem zdejmowanym takie w komplecie mebli szafa komoda i lozeczko a ty pomaranczowy gosciu myslisz o takich przewijakach z wanienka co ma kolka na dole? .przewijak na lozko ponoc jak dziecko zaczyna siadac nie przydaje sie i jest niewygodnie przewijac lepsza juz stabilna komoda a takie jezdzace mi osobiscie z wanienka i przewijakiem to tez nie sa dobre bo wanienka jest mala jak dziecko bedzie wieksze musisz nowa kupic zalozylam topik wczoraj wlasnie o przewijakach wiec mam swiezutkie info heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ktora prosila wyslalam, mam nadzieje, ze sie przyda..na wspolnego meila nie wysylam nie mam do niego danych. Jezeli jest ktoras zainteresowana mam na serwerze do sciagniecia kolysanki piekne dla dzieci i piosenki..mozecie sluchac w ciazy i puszczac maluszkowi..jezeli chcecie wysle Wam. Zabajona - dokladnie... Dla mnie tez porod byl czyms magicznym.ale i magiczna byla obecnosc meza, nie czulam sie w tym dniu taka samotna, opuszczona i dziwnie z nim bezpieczna...kiedy pierwszy raz bylam w szpitalu przy pierwszych skurczach, uslyszalam krzyk kobiety i mowie zabierz mnie do domu... po kilku godzinach wrocilismy i dostalismy sale gdzie czekalismy do odejscia wod ..mysle ze ja i maz przezywalismy ten porod i czulismy bol tak samo a jednak inaczej, ja fizycznie, on psychicznie, emocjonalnie..pierwszy raz widzial mniejak mnie bolalo, nie umialam zapanowac nad tym bolem...rozbrajak opowiesciami o parkach i innych rzeczach, po prostu do mnie mowil i masowal kregoslup i o to chodzilo.. pomagal w decydujacej fazie i pierwszy trzymal Jasia na rekach placzac...to bylo cos pieknego i magicznego, te dwie godziny na sali porodowej - ja on i Jas lupiacy na nas oczami ... Im blizej porodu bardziej sie balam, odsuwalam od siebie ta mysl, moze dopadla mnie depresja przedporodowa, moze to bylo naturalne, ale jak sie pojawil maly jakos rozwiazania sie same nasuwaly, nasza rodzina byla pelniejsza.. Tak wiec nie bojcie sie porodu, boli - pewnie, ale mozna wytrzymac, bo efekt przechodzi nasze oczekiwania.. a co do TVN - Style - swietny program, wystepuje tam moja kolezanka Ola i maly Stas:) Ola wlasnie dostala skurczy, 2 tyg przed i jest w drodze do szpitala, wiec trzymamy kciuki ! madry program i szczerze polecam rehabilanta Zawitkowskiego, Genialny facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka - dokładnie, moj maz jak widzial ze sie spinam, to przestawął mówić, ale ja mu kazałam gadac i gadac:) ze mi pomaga jak mowi, opowiada o pracy, o piersołach :) i on tez jako pierwszy córcie widzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przewijakow - ja mialam takie cudo nakladane na wanne wanienka plus przewijak, bo np po kapieli wolalam przewijac malego w cieplej lazience a nie niesc go do pokoju...a uwierzcie mi od roku jak ma dziecko przewiniecie go i tak graniczy z cudem, bo ucieka po domu... Fajna sprawa jest dokladnie komoda z przewijakiem, ale jak ktos ma duzo miejsca na komode i pokoj dla malego\j, poniewaz w nocy po kazdym karmieniu na poaczatku dzieci robia kupke i trzeba go przewinac, u Nas np Mala bedzie spala z nami - lozeczko przy naszym lozku, i pamietam ze maszerowalam do lazienki, zapalalam swiatlo i Jasiek sie budzil i dupa, trzeba bylo go usypiac, teraz chyba kupie taki nakladany na lozeczklo, minimum miejsca i duza praktycznosc. Od8, 9 miesiaca super praktyczna jest cerata na podloge, dziecko jest tak ruchliwe, ze przewijanie to katorga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ślicznie opisałaś swój poród, aż się mniej boję swojego. Sikorka i Jaś Ty też pieknie napisałaś o swoim aż mi sie łezka zakręciła. Też chciałabym mieć męza przy sobie choć trochę się boję bo on jest taki wrażliwy i nie wiem jak sobie poradzi z widokiem takiej zmęczonej i obolałej żonki. Nie zapomne jak czekał przed salą gdy przywieźli mnie po zabiegu w pierwszej ciąży. Zobaczyłam tylko że jak zobaczył że nadjeżdżamy to otarł szybko łzy i zaraz chciał mnie przytulić i pomóc a jakiś taki był wtedy bezradny. wiem że strasznie nie lubi tego uczucia gdy nie wie co może zrobić żeby było mi lepiej. Ale teraz chwile będą przyjemniejsze więc może sobie jakoś razem damy radę. Sikorko jak mozesz to wyślij mi tą książkę też z chęcią poczytam. Mój mail: kasiulkapb@wp.pl Trochę się rozczulilam i chyba musze iść na spacerek trochę ochonąć... Ściskam Was wszystkie i jeszcze potem sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
To ja poproszę te kołysanki: malinka.ka@op.pl Fajne są też na tej stronie: www.chomikuj.pl Przyszła mamo i inne, jak macie jkaieś fajne linki do tych wanienek, albo komód, albo całych zestawów mebelkowych to wklejcie proszę:) My na początku chcemy łóżeczko wstawic do naszej sypialni a reszte mebelków do pokoju maleństwa ale nie wiem jak to późnie jw praktyce wyjdzie, bo dziecko spi tu, rzeczy ma tam - no zobaczymy - a jak u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
C:\Documents and Settings\colorfun\Pulpit\Dla maleństwa\O-3miesiąc\Komoda + przewijak + wanienka CAM LUNA (441333053) - Aukcje internetowe Allegro.mht Ja myslałam o czymś takim, ale nie wiem czy ta wanienka jest wyciagana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
C:\Documents and Settings\colorfun\Pulpit\Dla maleństwa\O-3miesiąc\Komoda + przewijak + wanienka CAM LUNA (441333053) - Aukcje internetowe Allegro.mht Coś źle wkleiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Coś nie wychodzi. C:\Documents and Settings\colorfun\Pulpit\Dla maleństwa\O-3miesiąc\Komoda + przewijak + wanienka CAM LUNA (441333053) - Aukcje internetowe Allegro.mht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy gosciu - ja mialam takie cos http://cgi.ebay.de/GEUTHER-AQUALINO-NR-45-BADE-UND-WICKELKOMBINATION-NEU_W0QQitemZ270277063046QQcmdZViewItem?hash=item270277063046&_trkparms=72%3A1229%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 nie mam polskiego podpowiednika, ale na pewno sa! no i kupione duuzo taniej:) z ajakies 20€.ale tak zeby zarys byl. plusy : zajmuje malo miejsca, wanienka wsuwa sie pod przewijak czlowiek sie nie schla po kapieli nie lata czlowiek po domu z golym dziekiem wszystko pod reka minusy : w nocy jak chcialam przewinac to zapalalm swiatlo innych minusow nie widze:) ja jak sie Jasiek urodzil wyszalam z zalozenia : pol roku jego lozeczko przy naszym lozku, zebym w nocy nie latala po domu no i bylam spokojniejsza, potem dostal eksmisje do swojego pokoju. Kupilam meble - szafe, i super meble z Ikeii : Trofast system sie nazywaja - drewniane z plastikowymi drzwiami. Genialne, bo nie przytrzasnie paluszkow, co w komodach jest sajgonem, nie wiem po co one sa w kompletach dla dzieci:O pakowne no i przyszlosciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorko ja równiez popraosze o kołysanki i mądra elektroniczną książkę - moj e-mial sie wyświetli jak klikniesz w mojego nicka. Mi już głowa pęka, a pracy nie ubywa buuuuu... cięzko mi idzie, oj ciezko. Dobrze ze niedługo sobota - obchodzimy 5 rocznice ślubu :), 5 lat temu 27 wrzesnie była piękna pogoda - gołe ramionka, nóżki bez rajstop - bajer no nie :) A za tydzień frrrr na wakacje - ach nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepsze takie z komoda , jak bym miala wanne to bym moze kupila ta wanienke na wanne ale mam prysznic i nic z tego. ja jade na weekend do sklepow z mezem bedziemy ogladac te zestawy meblow .moze cos znajdziemy jak nie to zamowie z ebaya . ja juz czuje dosc wyrazne kopniecia ale sa jeszcze delikatne az sie boje tych mocniejszych. mam juz kupione ubranka kiedy najlepiej je wyprac bo slyszalam ze nowe trzeba wyprac .kiedy najpepiej sie za to wziac zeby miec czas to wyprac wyprasowac i poukladac .ja mysle ze w grudniu kupimy meble to bede prac czy poczekac jeszcze ?? wystarczy wyprac je w persil sensitiv i lenor sensitiv czy lepiej kupic jakie proszek specjalny dla dzieci ? brzuch mnie czasami boli czuje juz duzzza kuleczke w brzuszku bardzo dokladnie .wysle foty mysle w piatek lub sobote mia super ze macie juz 5 rocznice co planujecie fajnego:) my bezdiemy miec 1 rocznice 22.02 ciekawe czy bedzie juz z nami mala czy moze urodzi sie 22 hehe wtedy bedziemy podwojnie swietowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysłałam że w sobotę zafundujemy sobie romantyczna kolację we dwoje - ale rodzice sie już wprosili :) więc bedą świętowac z nami - a my sami poświętujemy za tydzien na Kosie :) długo zastanawialismy sie czy pozwolic sobie na zagranioczne wakacje - ale stwierdzilismy że zrobimy sobie prezent z okazji 5 rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama23de ja jeszcze nie mamnic dla maleństawa i nie potrafię Ci nic podpowiedziec w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama23de fajnie by sie złozyło gdyby maleństwo wstrzeliło sie w waszą rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo - ja postawiłabym na proszki typowe dla dzieci i płyny do prania/plukanai typowe dla dzieci. Persile zostawiłabym na "potem". Niby sensitive, ale jednak mają zapaszki, a to niekoniecznie dobre moze byc dla delikatnej skórki. Lovela sie sprawdza z tego co wiem idealnie u wieszkosci mam i duza paka jest wydajna. A co do tego kiedy prać ... no wiadomo, ze lepiej blizej terminu, ale mysle, ze tak z 4-6 tygodni przed, to spokojnie powoli mozna działać. Nowe oczywiscie tez sie pierze, chocby po to by kurz sklepowy sprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Kiedyś znalazłam to w gazecie, ale tu pierwsza jest inna Rocznice ślubu: pierwsza - bawełniana druga - papierowa trzecia - skórzana czwarta - kwiatowa piąta - drewniana szósta - cukrowa siódma - miedziana ósma - spiżowa dziewiąta - generalska dziesiąta - cynowa Chcecie dalej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zabajona wlasnie tez slyszalam ze musze nowe wyprac tak tez zrobie to kupie specjalna dla dzieci a plyn do plukania jaki ?? tak mama 3 daj dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mama 3 - pomerdało mi sie :p własnie bawełniana pierwsza a druga papierowa:p:p:p dobrze, ze drewanianki nie pomerdałam:p:p:pdawaj dalej jak masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×