Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Balbiinka, ten świat kończy się już wiele lat i pewnie jeszcze trochę potrwa.Ja się tym n ie martwię, bo co ma być, to będzie.I Ty też nie myśl o takich smutnych sprawach.Teraz mamy się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko z tego co wiem to wojna nam grozi, koniec swiata jest przepowiedziany przez Nostradamusa o kilkaset lat pozniej.Nie pamietam dokladnie ale od kiluset do kilku tysiecy lat potem. Bedzie dobrze, i jak Adaianna powiedziala dobrze ze zdazylysmy zafasolkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,narobiłam się przy tych pierogach.Nie mam siły w łapkach na takie intensywne wałkowanie, a moja leniwa siostra siedzi cały dzień i nic nie pomoże.Matko, skąd się tacy ludzie biorą? Ale pojem sobie zaraz i lepiej się poczuję na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja mam takie nietypowe pytanko. gdy rodzimy musimy mieć ogolone krocze, wole zrobić to sama niż by mieli mnie golić w szpitalu. a nigdy tego nie robiłam i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. mam nadzieje że mi pomożecie i wesprzecie dobrymi radami. czym się golicie? czy używacie do tego jakiś pianek czy żeli? i czym się smarujecie już po? pozdrawiam wszystkie serdercznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutranna czytałam właśnie przed chwilą,że golenie nie jest już koniecznością.Być może wiele zależy też od szpitala,musisz sie dowiedzieć w szpitalu, w którym chcesz rodzić.Dla mnie od lat jest to zabieg kosmetyczno-estetyczny,bo jak jestem nieogolona,to jakoś tak brudna się czuję, nie wiem dlaczego.Wystarczy zwykła, jednorazowa maszynka i na początek ostrożność,żeby się nie zaciąć :) Niczym potem nie smaruję i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie golonko miejsca intymnego to też zabieg kosmetyczny i robię to od dawna. Poza tym nie lubię jak facet pluje włosami ;-) Ups ale zboczona jestem :-/ Używam do tego maszynki jednorazowej, którą używam wyłącznie do tego i żelu. Po niczym nie smaruję bo tylko byłyby podrażnienia. Kilka pierwszych ogoleń niestety owocuje krostkami póki skóra się nie przyzwyczai, a potem to już luzik. Mała dzisiaj cały dzień dawała czadu. Ale nadal nie czuję jej tak mocno jakbym chciała :( Oj mam ja teraz ciągle ogromny apetyt na baraszkowanie oj mam. Na szczeście mój miś nie ma nic przeciwko. A po wszystkim to mała zawsze buszuje, chyba ją po prostu budzimy a nie kołyszemy do snu. :) Pimboli moja mała na ostatniej wizycie też ułożona była główką do dołu i lekarz nic nie mówił o zmartwieniu z tego powodu. Podejrzewam że nasze maluchy mogą się jeszcze przekręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku ja tez sie naczytalam o koncu swiata ;-) co do golenia to ja tego obecnie nie robie bo mi brzuch przeszkadza hihihiihihi Ale za to moj maz tak mi delikatnie ogoli cala ze szok przewaznie on to robi ;-) a po goleniu jednorazowo smaruje sie kremem nivea mojego lubego taki biale mleczko dla sury wrazliwej bo wtedy ani chrostki nie wyskakuja ani nie swedzi hiihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Brzuchatki :) co do ułozenia główka w dół to przeciez dskonale ułozenie.Idealne do porodu.Lepiej przeciez niz główka w góre.Fakt dostawac z główki w pęcherz nic fajnego :) MOja mala tez ma główke na dole i mam nadzieje ze tak jej zostanie, Co do golenia to ja od zawsze TAK! moj Aligator tez :)Teraz jest cieżko bo brzuch zaslania wiec robie to troche w ciemno ale przeciez robie to od lat.Krem Nivea po to swietna sprawa.Nie ma rostek. Przyznam sie ze zawsze przed wizyta u gna zapuszczalam sobie wloski do ok pol cm, bo myslalam ze tylko nieliczna czesc kobiet sie goli.Teraz to mi ulzylo i juz nie bede sie tym tak stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierzdam, że golenie nie jest koniecznoscia, ale przy nacinaniu krocza, albo raczej przy jego zszywaniu to i tak ogola, wiec ja wole zeby to moj mezus zrobil w domu na spokojnie a nie w szpitalu jakas tepa maszynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jetem po badaniu glukozy...brrrr zastanawiam się właśnie czy to zwymiotować czy jeszcze poczekać. nie czuję się zbyt miło... Ale już po wszystkim. Zemdliło mnie maksymalnie. Jeśli chodzi o fryzury intymne do od lat stosuję :) jejku jakie tematy... :) Odliczam dni do usg. To już w poniedziałeczek :) jupi jupi! MIłego szarego dnia, Bleeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko: ma ktoras z was termometr do ucha, czola??? Zastanawiam sie nad kupnem dla malenstwa ale nie wiem jaki :(( Polecacie jakas firme?? Duże buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co do fryzurek intymnych, to wiem, że warto się samemu ogolić do szpitala. Szklana przynajmiej masz to za sobą. Oby wyniku były dobre. Iwonka ja sama nie wiem co z tymi termometrami. Jeżeli chodzi o seks-chęci brak. Witaj Alicjo. Jak znosisz ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym, zeby sie ogolic samemu. Bo jak trafisz do szpitala to juz wszystko bedzie na szybkiego. Ani to mile jak ci maszynka jezdzi ktos obcy po kroczu, a jeszcze w miedzy czasie przejdzie stado gapiow. Najlepiej po 30 tyg co jakis czas oddac sie w rece mezulka:) niech zadba o fryzurke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, dziś znowu zastój na forum... Muszę sie pochwalić,ze kupiłam na allegro śliczne dzinsiki ciążowe (mąż mnie zmusił do tego, chyba już musiałam wyglądać jak sierota :) ) i o dziwo bez przymierzania okazały się dobre. A zawsze w sklepach naprzymierzam się milion par i nic nie mogę znaleźć. Kobiety, dawno nowych fotek nie widziałam. Dawać brzucholki :) W końcu mamy coraz większe i jest się czym pochwalić, bo niedługo tylko wspomnienia zostaną po naszych piłeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09....+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......28....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........27.....02 .02.09.......... +5kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......27.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........25.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........28.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......26..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....27..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..25...09.02.09....... +6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......25.....10.02.09 ......+4/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........24......10.02.09 ...........+5,5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............24......14.02.09 ........+9/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........24.....16.02.09..........+7/M aja PrzyszlaMama23...MannheimDE.....26..16.02.09..+5/Niespod zianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..26....18.02.09... .+5/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......24....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............23.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........22......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja. Chciałam zapytać na co zwracacie uwagę kupując wózek? W sobotę mam zamiar rozejrzeć się tak ostatecznie i zdecydować na jakiś,bo zwariuję niedługo.Tyle tego jest,że czuje się zagubiona.Chodzi mi o gondolę i spacerówkę w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 duże koła, ładna budka w końcu najpiękniejsza kobieta świata będzie w nim jeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z PRAKTYCZNYCH PORAD TO POMPOWANE KOŁA, LEKKOŚ I CHYBA ZWROTNOŚĆ (czy dobrze się nim manewruje), stabilnośc. Rosołku a Twoich zdjęć z brzucholkiem to ja jeszcze nie widziałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana jak odbierzesz wyniki to proszę podaj mi jak Ci wyszło i może będziesz miała na wyniku normy podane. A może inne dziewczyny się orientujecie albo miałyście robioną tak glukozę jak ja jaka jest norma i podacie swoje wyniki. Ja robiłam obciążenie glukozą 50 g. Po śniadaniu piłam glukozę i po godzince pobierali mi krew. Wynik mam 126mg/dl. W szkole rodzenia pani mi powiedziała, że norma jest do 120 a jak dziś zadzwoniłam do położnej od mojego gina to ta mi mówi że norma jest do 140 i bądź tu mądry. Jak się nie dowiem do końca tyg rzetelnych norm to będę musiała dzwonić do mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jakieś Twoje zdjęcia nie chiały wejść na maila. Twoją dzidzie widziałam a Ciebie to tylko na n-k a to i tak już nieaktualne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno różnie podają te normy.Jeden lekarz uważa,że prawidłowo jest do 130, inny,że do 140.Ale o 120 to nie słyszałam. Mnie się wydaje,że mieścisz się w normie spokojnie. Ja w pon. idę na glukozę.I nie wiem dlaczego, kazał mi od razy 75 robić. A tę glukozę trzeba kupić w aptece tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kupujesz w aptece glukozę. Położna w szkole rodzenia mówiła, że lekarze idą na łatwiznę i od razu kierują na 75g a powinno być najpierw na 50 a jak coś jest nie tak to na 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też wziąć cytrynę do glukozy. Nie będzie tak masakrycznie słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi lepiej tfu tfu glukoza Ja glukozę dostalam w tam w przychodni. Nie miałam cytrynki bo myślałam, że dam radę ale teraz po fakcie to polecam z cytryną pewnie lepiej jest. Ja robiłam na czczo 50g glukozy, wyniki powinnam mieć dziś wieczorem to dam cynk - Igmik Co do termometru to słyszałam, że te do ucha, czoła itp są bardzo niedokładne i wachnięcia temperatury są duże czasami i wtedy nerwy że dziecko chore. a wczoraj położna żeby kupić zwykły z miękką końcówką. Nie wiem jeszcze jaki to jest z miękką końcówką ale zamierzam sprawdzić. I mówiła żeby mierzyć pod pachą dziecku najlepiej podczas karmienia jak je trzymamy na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×