Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość andzia678
Witam Wszystkie Przyszle Mamy! Dopisuje sie do tabelki ;-) NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7 /8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9 Monika...........21.....dolnośląskie.....7.05.........4/ 5.....??? agnesita.........20.....śląskie...........01.05......... .6.....07.02.2009 justynka307....27.....śląskie............17.05.......... 5.....20.02.2009 andzia678.......31.....mazowieckie.....15.05..........5......13.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doddotka
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7 /8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9 Monika...........21.....dolnośląskie.....7.05.........4/ 5.....??? agnesita.........20.....śląskie...........01.05......... .6.....07.02.2009 justynka307....27.....śląskie............17.05.......... 5.....20.02.2009 andzia678.......31.....mazowieckie.....15.05..........5. .....13.02.2009 doddotka..24.........wielkopolskie........8.5........5/6.........15/18.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doddotka
dopisałam się. ja wczoraj powiedziałam rodzicom (a w zasadzie powiedzielismy). radosc wielka:) czuję się jeszcze dobrze, choc zgaga męczy mnie przez większosc dnia i męczę sie koszmanie. przeniesienie kołdry wywołało u mnie efekt jakbym weszla na 10 piętro:) ale jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
justynka307 - woj. dolnośląskie (widzę w tabelce, że Ty śląskie hehe) Mi dzisiaj gorączka całkowicie minęła. Zresztą już wczoraj wieczorem mnie nie zaatakowała. Jednak barszczyk z czosnkiem i herbatka z pigwą pomagają :) Chociaż ból gardła jeszcze się trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka......ach bosko, wiesz ja sie urodzilam w ..Krosnie:) Bieszczady, Polanczyk, Wetlina, kocham kocham i kazde wakacje tam spedzalam...Sanok...ach szczesciaro...pieknie, i gratuluje wyboru wczasow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
hej :) jejku ale nas przybylo tyle lutówek :D Aida strasznie mi przykro :( ale nie trac nadziei :) tyle jest nas i tyle zaleglosci ze niepamietam co ktora pisala. Ja dzis mam 6 tydzien i 2 dzien, ale nieaktualniam narazie tabelki ;) czuje sie dobrze, troche pobolewa mnie nieraz podbrzusze i bardzo rzadko mam lekko brazowy sluz. i zaczynam miec mdlosci szczegolnie rano wrrrr no i tez czesto spie popoludniu i w przyszlym tyg jade na szkolenie 3 dniowe i martwie sie zeby na tym szkoleniu nic sie niestalo bo jade z szefowa a ona jeszcze nic niewie, powiem dopiero po 3 miesiacu Pozdrawiam :) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już powizycie u lekarza, 17 dni po ostatniej wizycie a różnica na zdjęciu usg ogromna;) Widziałam bijace serduszko, aż mi łezka popłynęła, to 7 tydzień,termin na 4 luty. GSD 28mm, CRL 11mm! Mam nadzieję, że to dobrze...Bo nie znam sie na tym kompletnie:( Duphaston mam wybrać tylko do końca opakowania, kwas foliowy też, a później już nic nie brać,chociaż może będę brała jakieś witaminki, ale to lekarz zostawił mi decyzje. Po wizycie od razu się we mnie wszystko uspokoiło...;) Pozdrawiam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasu foliowego absolutnie
nie odstawiaj aż do końca 1-go trymestru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę! Dziękuję za radę;) i napewno nie odstawię,bo już mi kilka osób to radzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak rano! my sie czujemy dobrze choc tak jak wy szybko sie mecze i popoludniowa drzemka jest obowiazkowa. do lekarza wybiore sie po powrocie z wakacji. wedlug moich obliczen termin bede miala na 22 lutego choc mojego kubusia urodzilam tydzien po terminie. uciekam bo na telefonie niewygodnie sie pisze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doddotka
Ja dziś rano odczułam co znaczą poranne mdłości. Tak jak szybko wstałam tak i szybko wróciłam do łóżka:) Dostałam herbatkę i pieczywko do łóżka ( ale przełknąc to to był wyczyn:) ) Mam pewne obawy co do wakacji, bo planujemy ciepłę kraje, a nie wiem czy dam radę. A jak to jest z samolotem??? któraś z Was leciała z bąblem w brzuniu??? bo boję się, że zepsuję lot innym ludziom hi hi:) Pozdrawiam mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie! Poszłam wczoraj do lekarza sprawdzić czy mi się wszystko goi po poronieniu. Zaczął mi robić usg przez brzuch i mówi, że jest pęcherzyk! Ja na to, że poroniłam 3 dni temu, a on powiedział , że nie ma śladów poronienia tylko mam krwiaka na macicy sporego (stąd krwawienie) .. płód uciska na niego (na szczęście) bo wtedy krwawię i on się zmniejsza - pow., że to paradoksalna sytuacja.. bo krwawienie jest tu pozytywne. Dał mi skierowanie do szpitala, bo grozi mi krwotok i w razie niepokojących objawów natychmiast mam jechać. Dał mi duphaston i tabl. rozkurczowe. Jaszcze się nie nie cieszę.. mam za 9 dni wizytę, to dowiem się więcej. A za 2 tygodnie powinno być bijące serduszko ❤️ pewnie dopiero wtedy uwierzę, że ta kruszynka nadal jest ze mną.. Aida to strasznie smutne 🌻 malinova 73 🌻 srebrzysta 🌻 sikorka i Jas 🌻 creme 🌻 cath25 🌻 kruchaa 🌻 ..Monika.. 🌻 nadia277 🌻 Kluska= 🌻 kasiulkapb 🌻 julka2384 🌻 Dziewczyny dziękuję Wam za słowa otuchy. Naprawdę bardzo mi pomogłyście ❤️ Właściwie pogodziłam się z tym co się stało i wytłumaczyłam sobie, że nie miałam na to wpływu i tak miało być.. A tu taka niespodzianka! Jeszcze nie wierzę... Próbuję analizować, jak lekarz mógł się pomylić i właściwie nie jestem pewna która diagnoza jest prawdziwa - z wtorku, czy z piątku? Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida to strasznie... już nie
"SMUTNE", a zajebiście wesołe:):):) rany jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może to trochę nienormalne, że obca osoba tak się emocjonuje, ale ktoś kto doświadczył poronienia rozumie takie sytuacje zawsze lepiej niż inni... wiesz co? jestem pewna, że wszystko jest ok:):):) ta beta była u Ciebie niemożliwie wysoka:) zrób sobie najlepiej ponowne badanie - jestem pewna, że przyrasta:) pozdrawiam Was i czekam na kolejne wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjj. ja trzy dni temu zobaczylam moje kochane dwie kreseczki....i termin powinien wypasc na luty 2009!!!!:) pozdrawiam wszystkie przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Aida - to niesamowite!! Jejku naprawdę się cieszę, życzę wszystkiego dobrego kochana :) Paula21waw - gratuluję i witam wśród Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida :) bardzo bardzo się się cieszę i z niecierpliwocią czekam na dalsze pozytywne wieści :) :) wczoraj powiedzieliśmy rodzicom, którzy przyjęli wiadomość z ogromnym wzruszeniem :) teraz czekam bardzo niecierpliwie na badania - za 2 tyg. bardzo sie boje i martwie.. jakos duzo wątpliwości we mnie czy bedzie ok. ale przeciez musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doddotka
Aida, jak widac na Twoim przypadku cud poczęcia jest faktycznie wielkim cudem:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
Aida to swietna wiadomosc :D super :) uwazaj na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida, jak czytałam twoją wiadomość aż mi gęsia skórka wyskoczyła! Zawołałam Męża i mu przeczytałam i się upewniałam czy na pewno wszystko dobrze zrozumiałam;) (bardzo przeżywałam, jak którejś z nas coś się działo...;( ) Bardzo ale to bardzo się cieszę. Teraz już wiem, że \"WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ... GDY TYLKO CZEGOŚ PRAGNIESZ GDY BARDZO CHCESZ!!!\" Żal tylko pozostałych dwóch Mamuś, ale wierzę że i im się uda!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska= - martwię się o moje maleństwo, miałam usg robione w drugiej polowie 6 tyg i nie było widać serduszka a CRL wynosiło tylko 6mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doddotka Ja też jadę w sierpniu za granicę. Nie masz czego bać, wszystko będzie dobrze, jedyne co ci grozi to zatrucie pokarmowe, albo zarażenie się jakąś bakterią poprzez zjedzenie czegoś z mało zaufanego miejsca :) Znam dziewczyny, które też latały, jedna była w 4 miesiącu na Majorce i mówi że rewelacja, czuła sie jakby w ciaży nie była i odpoczęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Aida to cudowne co napisałaś. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok. My z rodzinką wróciliśmy wczoraj z Łeby. Troszkę wcześniej niż planowaliśmy ale pogoda była taka sobie. Za to dziś we Wrocławiu (tu mieszkam) jest cudownie juz 20stopni więc można też sobie odpocząć na jakimś grillu. Ja czuję się dobrze. W przyszłym tyg umówię się do lekarza zobaczyć czy wszystko jest dobrze i wtedy dopiszę się do tabelki. Uciekam dalej pić kawkę (bez niej nawet nie wstanę z łóżka) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida to cudowna wiadomość ale się cieszę aż mi lzy poleciały. Teraz to już musi być dobrze. :-) Dbaj o siebie i czekamy na same dobre wiadomości. Avinia zazdrosze Ci, że mozesz pić kawe, mnie kompletnie od niej odrzuciło nie jestem w stanie przełknąć nawet łyka a wcześniej nie wyobrazałam sobie dnia bez kawy. Serdecznie witam nowe osoby na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova 73 jeszcze mogę zobaczymy co będzie później. W pierwszej ciąży oprócz kawy piłam Pepsi litrami wiem, że to nie zdrowe ale potrzebowałam tego jak wody no i dlatego też przytyłam ok 20kg bo ciągneło mnie do takich rzeczy jak pizza i pepsi. Teraz staram się tego unikać ale na pepsi mam zawsze ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... przede wszystkim -avinia- nie no ...rewelacja kochana!! nie zapeszam, ale sle moc pozytywnych fluidow, zeby bylo, dobrze, zebys ta mala kruszyne ucalowala w sama pietke w lutym!!!! musze miec kogos do walki, co nie chce 20 kg przytyc[ja tez tyle w 1 ciazy przytylam 25:O) malinowa-ja tez na widok kawy dalekoooo... maelisana, doddotka - ja rozmawialam z lekarzem na temat podrozy i zaleca w drugim trymestrze miedzy 3- 6 miesiacem -w niektorych liniach nawet wpuszczaja do 7 miesiaca...i do samolotu takie specjalny rajstopy uciskowe lepsze krazenie...no i wypoczywajcie!!! kluska - 🖐️ i inne dziewczynki - milego dnia w ramionach morfeusza i mezow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaa
Witam, chyba mogę się do Was przyłączyć dwa dni temu zobaczyłam 2 kreseczki, a ostatnią @ mialam 6 maja:) Jeszcze nie wiem czy się cieszyć czy nie :( narazie razem z moim chlopakiem jesteśmy przerażenie, oprócz nas jeszcze nikt nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnestia nic się nie martw na pewno wszystko będzie w porządku. Każde dzieciątko wyznacza sobie swój indywidualny tok rozwoju a nam nie pozostaje nic innego jak czekac i obserwować!;) U mnie przy pierwszej wizycie 03.06. - od ostatniej @ to był 6 tydzień dzień piąty, a od zapłodnienia - około 3 tydzien tezbyło widać tylko kropeczke;), teraz 20.06. przy drugiej wizycie - od ostatniej @ to był 9 tydzien dzień pierwszy, a od zapłodnienia według Pana doktora 7 tydzień (ocenił chyba po rozmiarach ciaży) W ciągu tych 17 dni zmieniło się wszystko tak badzo, że jak spojrzałam na monitor to nie mogłam uwierzyć, że widzę zarys główki i kończyneki bijące serduszko. Policz sobie to wszystko na spokojnie. Wszystko będzie dobrze! Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaaaaaaaaa nic się nie martw! Zobaczysz wszystko się jakoś ułoży oswoicie się z tą myślą że na świecie pojawi się Maleństwo będące owocem Waszego uczucia! Dacie sobie radę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... w tej chęci na Pepsi coś się kryje!;) Ja jak nigdy teżmam na nią ochotę, ale wyjątkowo smakuje mi tylko ta z puszki ta z butelki mnie nie pociąga...;) Trzeba się pilnować! na razie waga 62,5 i trzeba się pilnować żeby mnie przybywało w miarę potrzeb, ale tylko tyle ile trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×