Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

sabotazystka:) mysmy tam pojechali poniewaz mozna bylo wziac slub tylko na paszport a my z mezem mamy inne obywatelstwa ja polskie on niemieckie wiec biorac slub w pl lub de musielibysmy pelno dokumentow zlozyc w urzedzie a tak zawsze chcielismy zobaczyc NY i przy okazji tam wziac slub:) .nastepnym razem chcemy jechac do san fransico,los angeles,meksyk ale to jak sie dzidzius urodzi .kochamy podrozowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja też uwielbiam podróżować... polecam LA jest bardzo ładnie :) i Alabamę polecam, tam się odnalazłam i gdybym miała możliwość, właśnie tam bym osiadła na stałe, ale jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już :) a macie jakiś sposób na popękane pięty, używałam już chyba wszystkiego, włącznie z pół godzinnym szorowaniem pumeksem i nic, dalej są brzydkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana glowa
hej! Byłam na tym dodatkowym usg! Anielka ma się dobrze! Ma 14cm i wazy tyle co kostka masła :) serduszko bije ładnie . Ginek mówił o niej jak o dziewczynce a jak zapytalam czy potwierdza ze to dziewczynka powiedział ze raczej tak:) czyli 3 niezależny lekarz mówi że babka:) kamień spadł mi z serca pp tej wizycie i swiat znów jest piękny! Sto lat halasliwa!!! Witajcie nowe lutowki! Dziewczynki nie odpisuje pozostalym zrobię to jak wrócę z pracy Buziaki radosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana głowa, a chłopiec byłby tragedią? ja też wolałabym córeczkę, ale jako, że to moje pierworodne, to ma prawo wyboru, najwyżej później będę planowała płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wrocilam i nadrobila czytanko jak milo ze tyle naskrobalyscie ;-) witam nowe kolezanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałasliwa wszystkiego naj naj naj lepszego spelnienia marzn i zdrowej dzidziunki ;-) i szczesliwego rozwiazania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana glowo ciesze sie ze wszystko jest wporzadku a nie mowilam ale przynajmniej jestes spokojniejsza i poogladals sobie dzidziunke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana glowa
no wiesz co sabotazysko! Jaka tragedia!? Chodzi tylko o to ze jestem już prawie pewna co do plci mojego dziecka :) to nie był cel mojej wizyty dziś . Chciałam tylko sie upewnić ze z dzidkiem jest ok bo mialam koszmary i niepokoj. Ja byłam pewna że mam chłopca ale lekarze widzą panienke. Nie mam predyspozycji. Wezmę co dadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana glowa
jezu dlaczego mój nick jest pomarańczowy !!!!!???? Help! Nic nie zmieniałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...:) piszę z komórki i malutkie mam literki. Ale już jestem czarna ale ten pomarancz to też ja byłam :) Sanotażystka- nie gniewam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne macie brzuszki ;-) ale kurcze jedna kobitka ma najwiekszy ;-) tak mi sie wydaje szczegolnie na zdjeciach na naszej klasie jak siedzi na takich kamieniach chodzi mi o pania Katarzxyne ;-) nie ma popisanych wszystkich nickow do zdjec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest u was z remontami? maluszek będzie przez jakiś czas w pokoju z wami czy zamierzacie mu już na starcie wyporządzić pokoik? My zamierzamy ogarnąć syf w jednym z pokoi i udostępnić maluszkowi, właściwie dużo już jest zrobione, teraz jesteśmy na etapie wybierania farby do ściany albo tapety z naciskiem na tapetę ścienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotażystka ja nie sety mam tylko jeden pokoj wiec nie mam wyjscia hihi ale mieszkanie po remoncie nie dawno skonczylismy ;-) W marcu , kwietniu zaczniemy budowe naszego domku taki standardzik salon kuchnia 2 ppokoje,sypialnia i wtedy jeden dzidzia bedzie ;-) ale zejdzie nam z rok napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mama-to o mnie bylo,ze poczatek 17 tyg.?Bo jesli tak to nie,w srode zaczynam 18 tydzien.Jak moj maz wroci z pracy,to zrobimy zdjecie brzuszka i wysle fotke,no i pokaze wam drugiego rodzica mojej dzidzi;) A teraz ide sprzatac,jedna czesc domu posprzatalam,biore sie za druga.Ja nie wiem skad sie tyle sprzatania bierze,jestesmy tylko we dwoje i pies(najwiecej brudzi;) Powinnam tez zamiesc ulice naokolo posesji i wziac sie za ogrodki,ale szczerze mowiac troche sie boje takiej pracy w ciazy,chyba poczekam na meza,to mi pomoze. U mnie dzis upal,susze grzybki na balkonie,wczoraj caly koszyk nazbieralismy w dwie godziny. Agagagus-w takim razie serdeczne gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotazystka pisz nastepnym razem w temacie emaila swoj nick zeby dziewczyny wiedzialy ze to ty . tak wiec do wszystkich ostatni email od haliny do jest od samotazystki balbina witaj wrzuc na nasz email swoje fotki wiem ze masz na nk ale nie kazda ma tam konto. ja gotuje obiadek ,czy sa wsrod nas przyszle mamy studentki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pimpoli to mialo byc do mnie ale za szybko pisze i zle napisalam ja mam dzis 16 tydz plus 6 czyli 17 jutro a pojutrze 17 plus 1 czyli jako 17 skonczony a 18 mi leci>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to znaczy,ze skonczysz 17 tydzien i zaczniesz 18. Ja juz od srody bede mowic,ze jestem w 18 tyg.,bo licze trwajace tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super kiedy masz wizyte?? mialas juz jakies dokladne badanie tzn mierzenie dzidzi ?? bo ja mam tylko dlugosc wpisana sa w mutterpassie str 10-11usg to pierwsze 9 do 12 tydzien mam uzupelnione a teraz 19 do 22 tyg moze mi to zrobi 18go a ty masz juz to zrobione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×