Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ociec

Czy wypada brać córkę na kolana

Polecane posty

Gość dobrze ze moj tato nigdy
takich dylematow nie mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim wieku? Nie ma granicy. Ona przecież nigdy nie przestanie być Twoim dzieckiem. Po prostu przyjdzie kiedyś czas, że Ci się na kolanach nie usadowi. Ciesz się tym, że jesteście tak związani ze sobą i notuj w pamięci każdą z tych chwil, bo nawet nie zauważysz kiedy dorośnie i zacznie mieć swoje sprawy i sekreciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Relacje mam z córą wspaniałe i to od samego początku. Zawsze bylismy sobie bliscy i okazywałem jej duzo czułości. Problem tylko w tym, że ona dorasta i nie wiem czy w tym wieku nadal wypada okazywać jej czułość. To ona przychodzi do mnie i siada mi na kolanach, przytula się a ja nie wiem czy w tym wieku nadal tak wypada choć na razie nic jej nie powiedziałem bo nie chce własnie żeby poczuła się odtrącona. z tego co piszecie to chyba jednak faktycznie przesadzam i robie z igły, widły. Skoro sama przychodzi to widać nadal jest jeszcze dzieckiem i tego potrzebuje a ja chcę dla niej jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdfgdfgd
ja mam 28 i jak przyjeżdzam do domku to lubie sie wpakowac ojcu na kolana i wyściskac , zresztą mamie tez tak robie :) nie widze w tym nic zlego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chce to niech siada ;) moj znajomy ( 20 lat) ciagle sie przytula do mamy :D zn nie to ze ciągle.... :P ale powiedzmy jak siedzi przed TV i mama kolo niego przechodzi to zawsze go pomizia po włosach albo poszarpie tak dla zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tata
moja ma 12 lat i sama czasem puszcza tekst "ide do tatusia na kolanka sie poprzytulać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll 82
ja tacie pakowałam sie na kolana jak mialam 20 lat..ale byłam juz za ciezka i kazał złazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolka
Popierzone w głowach macie .Corka nawet 20 i wiecej letnia jak ma ochote to do ojca sie przytuli i siadzie mu na kolanach .I nie ma w tym cienia erotyzmu .Normalna miłość .Jezu naoodldaliście się amerykańskich filmów czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne
:) a jak ją odtrącisz to ona nie będzie wiedziała dlaczego i będzie sie dopiero wtedy źle czuła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamoru021
P*****lniete pedofilohisteryki. A od którego wieku nie wolno patrzeć na swoją córkę? Przecież ona może to zrozumieć jako coś erotycznego i będzie miała zrąbaną psychikę do końca życia. Naprawdę żal mi was, co te media z wami zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yytty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×