Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daisy21

Moja mama uwaza ze facet jest od tego ze powinien za wszystko placic

Polecane posty

Gość Daisy21

nie daje mi pieniedzy mimo ze sama ma ich duzo. Mowi ze po tym poznasz faceta i jego zaradnosc. Oni sa od tego aby placic bo to zenujace jest jakby kobieta placila za siebie i jakby jej facet kazal za nia placic to by go zostawila od razu. Tak samo mowi ze facet musi za kazdym razem odprowadzac pod dom niezaleznie czy sam ma jak wrocic ale kobieta jest najwazniejsza. Dziwnie sie z tym czuje a wy co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrunia
Moj ojciec tez tak uwzal i doprowadzil do rozpadu zwiazku mojej siostry i jej ekz chlopaka bo byl bezrobotny i len. i niejako mial racje bo teraz ona ma takiego porzadnego co pracuje i sie nie leni. zeby nie bylo ona tez pracuje i jest okey:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Podoba mi się :) Ale nie uważam tego za obowiązek mężczyzny. Jednak jeśli facet odprowadza i płaci, znaczy to, że ma gest. Mnie by to imponowało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu to samo pierdolenie
na ten sam temat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak taki jest za wszystko by chciał płacic tak samo za wspólne wakacje ale dla mnie to jakiś dyshonor ponieważ sama jestem zaradna i umiem zapłacic za siebie dlatego wypracowalismy kompromis tzn. ze zazwyczaj on placi za wszystko ale czasem da sie zaprosic na jakies dobre jedzenie do knajpki i wtedy ja mu daje pieniadze i on placi:d ale zle sie on z tym czuje dlatego to jest bardzo rzadko wiec czesto gotuje w domu zeby mu sie tak odwdzieczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój chłopak żadnym bogaczem nie jest po prostu uważa że tak wypada i źle sie czuje z tym że mogłabym płacić za siebie:/ tak go rodzice wychowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak taki jest za wszystko by chciał płacic tak samo za wspólne wakacje ale dla mnie to jakiś dyshonor ponieważ sama jestem zaradna i umiem zapłacic za siebie dlatego wypracowalismy kompromis tzn. ze zazwyczaj on placi za wszystko ale czasem da sie zaprosic na jakies dobre jedzenie do knajpki i wtedy ja mu daje pieniadze i on placi:d ale zle sie on z tym czuje dlatego to jest bardzo rzadko wiec czesto gotuje w domu zeby mu sie tak odwdzieczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to pierwszy raz
a co tu pisać. mnie zgrzewa czy facet płaci. chociaż w sumie wolę płacić sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ic spac babo
to pozdrów mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×