Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kok12

co jeść, aby zwiększyć masę mięśniową?

Polecane posty

Gość kok12

Ostatnio byłam u dietetyka, który sprawdził ile ważę i wyszło mu, że mam dwu kilogramową niedowagę, nie brakuje mi jednak tkanki tłuszczowej ale masy mięśniowej; powiedział, że aby przybrać na niej powinnam po wysiłku fizycznym jesć jakiś wysoko białkowy posiłek; lub kupić jakąś specjalną odżywkę i tak też postanowiłam zrobić, jednak w sklepie z odżywkami usłyszałam, że to nie prawda z tym białkiem, ale po ćwiczeniach należy jeść odżywkę wysoko węglowodanową, teraz jestem w kropce, bo już sama nie wiem, co powinnam kupić, tym bardziej, ze o białku słyszałam od kolegów, którzy uprawiają sport; czy ktoś mi może tą sprawę wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie: kozieradka. To biorą sportowcy zamiast czegoś tam, bo jest naturalne. Ja to biorę na niedowagę też. Troszkę pomogło, ale przerwałam i znów schudłam, ale teraz mam zamiar już nie przerywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
a ile jesz kozieradki? czy jej działanie nie polega na pobudzaniu apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
Jak to wyglada i jak to sie kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozieradka to zioło, w postaci sypkiej. oprócz tego, że zwiększa apetyt pobudza (u niektórych) wzrost piersi ;) ja na sobie nie zaobserwowałam, ale znaczna większość przyjmująych ją kobiet efekty widzi (zioło zawiera fitohormony) :) gdzie kupić itd - w każdym zielarskim, można kupić w kapsułkach oraz sypkie do zaparzania. ja osobiście nie poleciłabym jej wyłącznie pod kątem przytycia - zwłaszcza że zwiększa apetety a nie wpływa na budowę mięśni. więc nie przytyjesz tak, jakbyś chciała. smak i zapach jest przeokrutny (stąd nazwa zapewne - faktycznie, pachnie jak koza), gorzej, bo zapach ten z organizmu się uwalnia i delikatnie mówiąc, pachnie się kozą (przy kozieradce w kapsułkach bardziej, jakoś mocniej to jest w nich skondensowane chyba). wracając do tych białek - fakt, zaraz po treningu dobrze zjeść coś z węglowod. - aby podnieść poziom cukru, który podczas cwiczeń spada, ale tak z pół godz po treningu BIAŁKA - one budują mięśnie. ja piję jakieś proteiny białkowe (nie mogę znaleźć ich w necie) własnie pół godz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka 27
Ja uważam, że na masę mięśniową to najlepiej koktajl białkowy bo białko jest budulcem mięśni i nie później jak pół godz po treningu a poza tym jak już zakupisz to na opakowaniu pisze jak nalezy brać które koktajle śa na bazie białka serwatkowego a oprócz białka jest tluszcz i węglowodany więc wystarczy wymieszać z mlekiem lub wodą i masz gotowy napój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
dzięki za informacje, więc jednak ta kobieta w sklepie z odżywkami się pomyliła... a mogłybyście polecić mi jakieś sprawdzone przez Was odżywki? I jak należy je przyjmować, tylko po wysiłku fizycznym, czy co dziennie? ja chodzę na ćwiczenia dwa razy w tygodniu, chciałabym częściej ale mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzisz na ćwiczenia, to zapytaj trenera jak przyjmować białka - najlepiej Ci poradzi ja piję koktajl (z mlekiem) - po ćwiczeniach tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok12
możesz mi podać nazwę tego koktajlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhb
u mnie sie obyło bez koktaili, po prostu sporo jadłam i duzo cwiczyłam Lubie jeść i wychodziłam z założenia, że jak będę sporo ćwiczyć to zrzucę ewentualny nadmiar tkanki tłuszczowej. I tak sie zreszta stało, ale przesadziłam, moje ciało jest zbyt umieśnione (szczególnie nogi)Co jadłam? zdrowa dieta razowe pieczywo, chude mięso, sporo wazyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whey Protein (vanilla) 900g w necie jest masa białek tej firmy, ale nie ma tych co ja mam - tzn ja mam inne opakowanie, i pewnie to jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MataKara
Proponuję zakup gainerów na stronie www.twoje-odzywki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź w Rossmanie
tam też są odżywki: niskowęglowodanowa, białkowa, dietetyczna ja kupuję niskowęglowodanową bo ma najwięcej białka są smaki: wanilia, koktajl truskawkowy i cappucino-czekolada kupuję na zmianę waniliową i cappucino opakowanie kosztuje 18 zł i wystarcza na bodajże 20 porcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
kok na ten przyrost masy mięsniowej, który ci jest potrzebny nie potrzeba żadnych odżywek, to pieniądze wyrzucone w błoto, nie jesteś kulturystką, wystarczy dobry trening, progresywny trening na siłowni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Trening jest ważny, ale tak naprawdę nabierzemy masy mięśniowej dzięki diecie. Jeśli ułożymy sobie racjonalny jadłospis z odpowiednią ilością składników odżywczych, nie musimy wtedy sięgać po suplementy. Białko najlepiej przyjmować zaraz po treningu, można spożywać z mlekiem ( lepsze w smaku) bądź z wodą ( ta opcja kompletnie mi nie podchodzi). Ilość białka jakie powinniśmy jeść zależy od wagi. Jest wiele firm oferujących odżywki białkowe, wybór jest ogromny. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
akurat! dziewczyna chce trochę przytyć, do tego wystarczy jej ten zapas białka, który jest w normalnym pożywieniu widziałem mnóstwo ludzi, którzy źle trenują a jedzą białko hektolitrami, licząc na cud. \podstawa to trening, w przypadku autorki najlepszy to chyba taki plan sześciodniowy, codziennie inna grupa mięsniowa, w niedzielę odpoczynek trzy, cztery serie od 12 powtórzeń zaczynając , ostatnia tak do ośmiu pamiętać, żeby stale zwiększać obciążenia niewiele ale stale powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Dede czytaj ze zrozumieniem. Napisałam "Jeśli ułożymy sobie racjonalny jadłospis z odpowiednią ilością składników odżywczych, nie musimy wtedy sięgać po suplementy. " Autorka napisała, że na siłownie chodzi dwa razy w tyg, więc raczej splity odpadają. Nikt tutaj nie napisał, że białko to lek na wszystko, że dzięki niemu wszystko przyjdzie samo. DIETA+ trening jest recepta na sukces. I nie ma nic złego w tym, że ktoś używa suplementów, jeżeli używa ich z głową. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
a to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem na masie mięsniowej. Na głównie chodzi o to, żebyś jadła sporo węglowodanów+np. kazeine na noc, odżywki białkowe to kiepski pomysł, musisz diete wzbogacić w węglowodany do tego ćwiczenia silowe, ew. do tego jako suplement kup sobie kreatynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli faktycznie nie masz problemów z przybieraniem masy to zwykła dieta bogata w białko w posiłkach wystarczy. Zwracaj uwagę na to ile go zjadasz. Dobrze jeśli jest to 1.5-1.8 twojej wagi. Ja miałem problem żeby przyjąć odpowiednią ilość białka z jedzenia, dlatego też zainwestowałem w ten produkt http://track.metadrol.pl/product/Metadrol/?pid=120&uid=19818, ale to faktycznie tylko dla tych co muszą tego białka spożywać więcej, z resztą sama najlepiej wiesz jak Ci to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
kup sobie gainer np mutant mass i jedz rano i po cwiczeniach.cwiczenia siłowe co drugi dzień,w pozostałe dni HIIT,w niedzielę możesz iść na saunę.Pamiętaj że najważniejsza jest dieta a odżywki tylko uzupełniają braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę wysokobiałkową a także różne odżywki np. kreatynę czy białko. Ja kupuję odżywki na http://swiatsupli.pl/ . Świetny sklep, bardzo polecam. Mają spory wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonek74
Ja słyszałem, że bardzo dobry jest Somatodrol. Z tego co wiem można go teraz wygrać na https://www.facebook.com/somatodrol.suplement/app_211058802266771 Ja od stycznia zaczynam chodzić na siłownię i pewnie też będę się rozglądał za jakimiś suplementami. Chcę też wykupić dietę bo sam pewnie nie dam rady się zdrowo odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Tanio wychodzi suplementacja Somatodrolem, a efekty daje zauważalne. Jak mnie znajomi zobaczyli po 2-3 miesiącach odkąd stosowałem tę odżywkę to nie mogli poznać:) Trochę mnie faktycznie wybyczyło, ale w dobrym stylu. Co do składu to na stronie http://preparat.eu/somatodrol-opinie-cena-skutecznosc-efekty jest wyczerpująca informacja . Generalnie chodzi o to, że do przyrostu masy potrzebny jest testosteron i HGH. Legalnie tego brać nie można, ale można podnosić ich poziom w inny sposób. Właśnie tak działa ten Somatodrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby zwiększyć masę potrzebna jest regularna dieta połączona z suplementami diety. Ja poza wizytą u dietetyka wybrałem się do sklepu z odżywkami dla sportowców http://www.elitesportfood.pl/#start gdzie wspólnie ze sprzedawcą dopasowaliśmy odpowiednie rzeczy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
a ja słyszałem, ze dobrze jest się jebnąć najpierw w łeb, wyłączyć durne forum i wziąć się za ćwiczenia i mniej żreć... :) Pozdrowienia dla nieudolnych marketingowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×