Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanilasky

jak szybko ujędrnić ciało??

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy na ujędrnienie ciała jest dermomasaż podciśnieniowy i zabiegi z falami radiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na masaże z bańką chińską i do tego biorę suplement get slim cellulite, który wspomaga napięcie i ujędrnienie skóry. Cellulit zdecydowani się zmniejsza no i skóra na całym ciele jest bardziej jędrna :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jędrne ciało, to ciało lekko opalone i przede wszystkim dobrze nawilżone. Jedyny szybki sposób jaki mi przychodzi do głowy to przeciągnięcie po nogach i ramionach samoopalaczem, albo kremem CC. Fajne produkty ma Bielenda, samoopalacz Magic Bronze w postaci pianki oraz krem korygujący CC do ciała, który błyskawicznie maskuje nierówności i niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiasia
Jest świetny zabieg transdermalporacji Dermation, gdzie efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Do tego zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla naszego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaniana
Zależy co i gdzie chcesz ujędrniać. Mi pomogły kosmetyki z serii Mama Care Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdammaLevine
Ja też miałam Mama Care. Mówisz o tej cudownej kuracji ujędrniająco - regenerującej? Fantastycznie podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Bioliq Intensywne serum rewitalizujące dzięki obecności składnika aktywnego, wyizolowanego z korzeni tarczycy bajkalskiej, BIOLIQ Intensywne serum rewitalizujące poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania734
Ostatnio miałam okazje go kupić w Aptece pod Smokiem - idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissZo
Mam genetycznie dość kiepską, mało jędrną skórę dlatego muszę o nią dodatkowo dbać. Ćwiczenia, naprzemienne ciepłe i zimne prysznice to u mnie standard. Do tego masaż ostrą gąbką i specjalne ujędrniające kosmetyki. Nie zmienia to jednak faktu, że kiedy zbliża się "sezon na bikini" muszę zastosować mocniejsze metody. Ostatnio próbowałam Liposhock w estetica w Krakowie. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, polega na "wałkowaniu" takim specjalnym urządzeniem. Już po jednym zabiegu skóra jest o wiele bardziej jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka3
W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych zabiegów. Poczytaj na przykład o karboksyterapii, myślę, że w Twoim przypadku sprawdziłaby się idealnie. To zabiegi ujędrniające skórę, które też działają na redukcję tkanki tłuszczowej. W Vici Clinic w Krakowie wykonuje ****ardzo miła Pani Kamila. Na ich stronie internetowej poczytasz więcej o tych zabiegach. Warto pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tanich sposobów to ćwiczenia (pilates, treningi siłowe). A z tych kosztowniejszych to polecam kolagen. Ale trzeba uważać bo ten dobrej jakości może kosztować nawet 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ujędrnienie fajnie działają naprzemienne ciepłe i zimne przysznice i peelingi z kawy :) Te tańsze kosmetyki ujędrniające z drogerii to raczej nie działają, przynajmniej u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologię też mogę polecić! Trzeba czasem kilka zbiegów, ale warto. Mnie uprzedził o tym dr Krajewski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ujędrniam swoje ciało zabiegami w www.imageszczecin.pl. Po porodzie skóra już nie jest taka jak kiedyś a zabiegi pomagają mi odzyskać dawny blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij chodzic na masaz, opal sie przed randka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo kurde, randka była z 10 lat temu. Matko bosko. Tera pewnie juz babka sie zmumifikowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marniczkaa
Jeżeli utrzymujecie dobra diete i jestescie aktywne fizycznie to przeciez skora na pewno bedzie jedrna! O wszystko trzeba sie postarac takze polecam zdrowe jedzenie i treningi, a do tego jakis krem ujedrniajacy ja swojego czasu stosowalam Maternea i bylam bardzo zadowolona z efektow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem są bezinwazyjne zabiegi, które poprawiają jędrność skóry. Ja oddałam się w ręce Pań z kliniki La Perla w Warszawie, które dobrały mi świetny zabieg Wonder Shape. Moja skóra uda i brzucha jest ujędrniona, wygładzona a cellulit mniej widoczny. I co najważniejsze- nic nie bolało smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×