Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fight or flight

Przyszłe panny młode pomóżcie mi dobrać dodatki.

Polecane posty

W sierpniu bierzemy ślub cywilny. Kupiłam długą suknię (z gorsetem) w kolorze wiśniowym. Mam problem z dobraniem dodatków. Póki co kupiłam ecru szal, chciałam mały kontrast - a szal w tym kolorze nawet jak nie na ślub to zawsze mi się przyda. Doradźcie mi jakie wybrać kolor butów i wszelkich innych dodatków. Bolerka nie planuję - liczę na pogodę, zresztą przyjęcie robimy bardzo kameralne i nie będę miała czasu zmarznąć. Czekam na propozycje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada 84
do wisniowej sukienki buty pasuja czarne ale jak kupilas jasny szal to jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dobra rado. Właśnie myślałam albo o czarnych, albo o jasnych. Mam kilka par butów w których nie chodziłam w tym eleganckie pantofle - sandały na obcasie jasne, ale jakby z \"kolorową\" pastelowo-perłową krateczką.Jak myślicie, takie mogą być, czy lepiej jednolite.Czarne też mam,ale musiałabym mieć czarny szal,a raczej nie chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Fajny pomysł na bordową suknię. Ja też będę miała kolorową. Dodatki do dordo najlepiej czarne lub ewentualnie bardzo ciemny granat, ale, fakt, jak kupiłaś szal ecru, to dodatki też w takim kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Buty w jednym. Nie rób cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady. Tak się zastanawiam, kuzynka ma do sprzedania białe- śnieżno białe buty i tak się zastanawiam, czy mogą być śnieżnobiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze lepiej jak buty bede w koorze szalu i jednolite, zeby "nie robic cyrku" :P, snieznobiale raczej odpadaja, bo beda naprawde dawac po oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia z gorsetem - lepiej wyglądm niż "całej, dość prosta. Na kolanie marszczona. Dopasowana,ale nie rybka.Narzeczony i rodzina są pod wrażeniem.Dodam,że nie jestem szczupła i ciężko mi wybrać coś ładnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi śnieżnobiałymi butami to po prostu mogłam je kupić za 20 zł i to był JEDYNY argument:P. Ale...mój szal jest biały a nie ecru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam i...
czekam na inne propozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki ten szal
w 1 poście napisalas ze ecru, teraz ze bialy. Buty powinny miec taki sam odcien jak szal. Jesli bedziesz związywac wlosy, pasuja do tego długie kolczyki, piszesz że nie jesteś szczupła więc takie kolczyki ładnie wydłużą szyję. Kolczyki pasowałyby srebrne z bordowymi oczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szalem to sama zamieszałam. Ostateczna wersja brzemi ecru.Kolczyki będę mieć na pewno długie,bo uwielbiam takie...Tylko nie wiem co z włosami, generalnie planuje eleganckiego irokeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki ten szal
Myśle ze bedzie ok. Jesli kolczyki dlugie to juz nic na szyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem lepsze
będą buty z nutą kolorystyczną z sukni.Mogą być oczywiście ecru, ale z dodatkiem koloru sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glorioza
najprościej będzie jak zostaniesz przy szalu i butach ecru (bo nie wiem czy uda ci się znaleźć ładne buty z bordowymi wstawkami) i zamów sobie bukiet (o ile planujesz go miec) w kolorze bordowo-ecru. Dzięki temu wszystko będzie ładnie połączone kolorystycznie, a bordowa suknia ładnie się rozjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×