Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha_78

proszę o Waszą opinie ws imion

Polecane posty

Gość martucha_78

co sadzicie o imionach dla chłopca: Gabriel Dariusz a dla dziewczynki: Aleksandra Marcjanna dziekuje Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssfffffffff
z tych 4 tylko Ola ładne ---reszta ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za imie Marcjanna? chyba bym sie pociela gdybym tak miala na imie fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooo22
Darisz brzmi badziej naturalnie bo Gabrile to tak za powaznie Alexandra tez ladne Ludzie! dawajcie tym dzieciom normalne imiona bo wymyslacie dziwoty,a potem dziecko ma w szkole kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie marcjanna podoba- marcysia :D fajne ale ladniejsze ola a dla chlopca nie podoba mi sie zadne. Dla dziecka Gabryś fajnie ale poźniej dla doroslego faceta to juz nie ma zdrobnienia... Gabryś blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel- ładne Dariusz- nie podoba mi się Aleksandra- ładne, przyjęte w Polsce imię, które można fajnie zdrabniać. Marcjanna- dziwadło jakich mało. Już lepiej Marcelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha_78
to ze sie komuś nie podoba to ok, mozna napisac, ale od razu fuj?? No prosze Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssfffffffff
fuj i to wielkie fuj do tego jeszcze bleeeeeeeee a jak nie chcesz tego czytać to nie zakladaj tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha_78
nooo tak wykształciuch się odezwał. dzieki dziewczyny za Wasze opinie, bardzo mi pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ tępe baby tu siedzą
Marcjanna to PORAŻKA Gabriel to piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolllakao
Marcjanna-Marcysia ok a jak do 20 letniej osoby?????????marcysia ?????? odpada Gabriel---nie wyobrażam sobie mówić do dorosłego Gabryś a Gabriel to nawet ciężko sie wymawia Ola -------piękne i dla dorosłej i małej Dariusza nawet nie skomentuję ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie znacie imienia Marcjanna? ja to imie pierwszy raz zobaczylam... na cmantarzu... ogladalam groby starszych ludzi- takich z pokolenia mojej prababci i wląsnie w tych czasach wiele dziewczynek nosilo imie Marcjanna... moja prababcia byla Wiktoria Marcjanna... a jej mama Witalina :D:D:D Fajne sa te stare imiona. Wiktoria znów wrocilo do lask a i Marcjanna wroci... nie wiem czy kojarzycie ta blondyneczke z M jak milosc co gra Natalke ( adoptowaną corke Hanki i Marka).. ona sie nazywa Marcjanna Lelek :) Mnie sie Marcjanna bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie nie
nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie na zadne z tych. Wole Nicole i Denissa, trzeba isc do przodu za trenadami a nie siedziec w tej zasciankowej polsce i szukac starych imion błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Frania pralka Frania
tak szczerze mowiac zadene mi sie niespodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakuska
Gabriel- imię dla geja :O Dariusz- brzmi dziwnie ale Darek może być, choć nic nadzwyczajnego Aleksandra- zwykłe polskie pospolite imię, może być Marcjanna – dziwadło jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna ładne
Aleksandra to moja teściówka i źle mi się kojarzy:O Gabryś nie podoba mi się Darek też nie za bardzo Z tych 4 Marcyśka najfajniejsze po za tym do Marcjanny można mówić na różne sposoby Marcelina Marcyśka Marcela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Dariusz jest super :D sama się będę zastanawiała nad takim imieniem dla synka jak przyjdzie na to czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Czemu nie można niby mówić do starszej osoby Gabryś...? Ktoś tak napisal, że sobie nie wyobraża... Ja akurat mam kolegę Gabrysia, ma już okolo 30 lat i nikt nie mówi do niego Gabriel... Gabriel jak dla mnie bardzo fajne Dariusz już mniej, jakoś mi sie przejadlo do imię... Darek... nie wiem aleksandra jest ok... Ola... Olka... Olenka... Bardzo fajne choć jesli będę miala córkę to jej tak nie dam na imię, zle wspomnienia po prostu... A Marcjanna... Hmm... Powiem tak, że staropolskie imiona u mężczyzn ok, ale u dziewczynek jakoś mnie nie kręcą... Nie wiem czemu tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego, ze Marcjanna nie jest staropolskim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I musiałaś odkopać temat sprzed 10 lat, żeby to napisać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musiałas to skomentowac, zeby ten temat podtrzymac,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcjana to mi się kojarzy marsjanka i pewnie tak w szkole będą wołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra tylko mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×