Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyrandka

strój do pracy

Polecane posty

Gość fajkakakka
co za suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia87657
Ja mam takie szczęście, że pracuje w domu:) Przed komputerem mogę siedzieć nawet w dresach albo piżamie ;) Jak bym miała przerzucić się na taki sztywny strój http://www.odziezdamska.net.pl/odziez-do-pracy to nie wiem czy bym dobrze się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki temat jets zawsze aktualny. Moda sie non stop zmienia, czasami cieżko jets dopasowac coś odpowiedniego, ja sie czasami zastanawiam czy coś wypada czy nie, http://damskie.net/produkty/stroj-casual tutatj taki casualowy stró myślę, ze w większosci wypadków będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:49, Gość żyrandka napisał:

Według mnie praca w urzędzie, do którego przychodzą interesanci załatwiać różne sprawy wymaga tego aby odpowiednio się ubierac. Jak dla mnie niedopuszczalne są zbyt krótkie spódnice, bluzki z dekoltem, na ramiączkach a tym bardziej z odkrytymi plecami. Niestety mam koleżankę tak ubierającą się do pracy i nikt na to nie reaguje. A ona chodzi tu jak po plaży, co mi się nie mieści w głowie i coraz bardziej mnie irytuje. Czy wy też uważacie że strój trzeba dopasować do pracy, czy ja po prostu niedzisiejsza jestem i o czymś nie wiem?

Masz rację , niektóre urzędniczki tak się ubierają jakby pomyliły miejsce pracy z urlopem, czy weekendem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:53, ill_ napisał:

Może nie ramiączka, ale bez przesady, żeby się wbijać w garniaki! Sama pracuję w pomocy społecznej, gdzie ludzie nie przychodzą wyfiokowani. Nie widzę powodu, dla którego ja miałabym od nich odstawać i ubierać się w spódnice i obcasy. Niby to urząd, ale jednak nie urząd, dlatego na galowo się nie ubieram...

Nie, no nie popadajmy w przesadę. Normalna bluzka, spódnica, czy ...enka, panowie- koszula z krótkim rękawem, a nie porozciągany t-shirt i lekkie, jasne spodnie i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli prowadzicie biznes związany z obsługą klienta to polecam wam zajrzeć na stronę skolimtex.pl Firma ta sprzedaje biurowe ubrania robocze. Warto zadbać o to by nasi pracownicy sprawiali dobre pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×