Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizmosss

JAK JĄ ODZYSKAĆ??????

Polecane posty

Gość Gizmosss

Jestem chyba typowym głupim facetem, który stracił coś wspaniałego w imie wygody czyli kobiete która mnie kochała.... :( Historia jak wiele... Bardzo ją kochałem... Czułem się z nią zwiazany... Cudowne 1,5 roku... To było dziecinne, ale prawdziwe... Potem nadszedł ten potworny miesiąc w którym wszystko się zepsuło... Wspólny wyjazd z moją rodziną... Plotkowali sobie na mój temat przy niej, potem mówili mi, że ona na mnie coś mówiła... A ja wpadłem w szał... Nie wierzyłem jej... Wierzyłem im. Poczułem się jak debil którego wyrolowano... Wtedy ona zrobiła taką histerie, że az mnie mdliło.. Miałem jej dosyć... Uciekłem od niej, ona nie dawała spokoju... Zmyślała, że się zabije.. Boże, jak bardzo miałem jej dość... Po 2 miesiącach spotkałem nową dziewczyne... Ładna, inteligętna, spokojna... Ale... Mineło już 8 miesięcy od rozstania z moją ex... A ja się czuje dziwnie :( Ona zwierzyła się komuś, że gdy ze mną była ... Nie była dojrzała... Teraz z uśmiechem na twarzy uznała, że się uspokoiła i nigdy już za żadnym nie będzie tak latała jak się na nią obrazi i nigdy nie będzie błagać ... I nadal twierdzi, że moja rodzina kłamała... Zaczynam w to wierzyć... Badam fakty... Oni chyba chcieli nas skłócic... Wkońcu moja ex to dobra dziewczyna która nikomu krzywdy nie zrobiła...Widziałem ją pare razy ... Zadbana, dumna i szczęśliwa... Teraz poznała faceta, który jst w niej zakochany na zabój... Ona mnie tak strasznie kochała :( Czy już mogła przestać ?? Ja musze wrócic :( Ja nie chciałem źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes miekka faja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udało ponownie odzyskac ukochaną dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://magicznerytualy.pl.....wiem ze to ostateczny sposob, ale co wazne skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Wróć jak kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać i tracić jest tak łatwo..To tak jakby ktoś zapalił świecę,a potem zgasił jej światło. Kochasz tak niespodziewanie..i nie zastanawiasz się nad tym, kiedy przyjdzie rozstanie..Cieszysz się każdym dniem..uczysz się wybaczać, tęsknić, rozumieć..Gromadzisz w sobie prawdziwe skarby, by potem je wykorzystać umieć. W tak krótkim czasie oddajesz swe serce i niczego więcej nie pragniesz, jak tylko tego by ktoś umiał pokochać je..i nawet jeśli jesteś biedny i nic nie posiadasz wielkiego, Twoją twarz zdobi uśmiech, a Twe serce blask jego. Coraz bardziej brniesz w to uczucie czując nie wielkie serca kłucie ,które poruszone w Tobie..odzywa się czasem szczęściem wzruszone. I łzy same płyną....i każdy dotyk cudem jest, bo przynosi prawdziwy, delikatny dreszcz. Ten sam dreszcz przeszywa Cię, gdy tracisz...Bólem i cierpieniem za swą miłość płacisz...choć nie zrobiłeś nic złego...Tylko KOCHAŁEŚ i pragnąłeś tego samego. W jednej chwili czujesz, że już nic nie zostało...ale ja nie dalem za wygraną. Po porzuceniu i depresji musiałem ją zdobyć ponownie. Posunąłem się do tego że zamówiłem urok milosny na http://urokmilosny24.pl – i ją zdobyłem wróciła do mnie szybciej niż myślałem i jest między nami wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j psie ogrodnika Zachciało Ci się jej bo widzisz że ktoś inny ja kocha tak jak na to zasługuje a Ty nie potrafiles jej tego dac , i żadna inna Cię tak nie kocha , co przyprawia cie o bol d**y Miałeś szanse i jej dobrze nie wykorzystales , wyciągnij wnioski i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie histeryzowałam z powodu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że on to przeżywał w 2008,tak czy siak jak z kimś jesteś masz być głuchy na innych ludzi bo ludzie to kanalie zazdrosne ,najlepiej nikogo nie wpuszczać do swojego miłosnego świata,a czy ktoś przyjaciel to można sprawdzić tylko w górach nad przepaścią a nie przy kawusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia zawsze mówiła : Jak chłopak to nie koleżanki Jak dziewczyna to nie koledzy bo namieszają tak ze potem same kłopoty i rozstania i to się zawsze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×