Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Edytko38 a może spróbuj dokładnie skopiować mój nick może Ci sie uda, no przecież taka sprytna jesteś walniety trollu, pokaż co potrafisz, no czekam tylko sie pośpiesz , bo dla Ciebie mam mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko kochana rozumiem cię doskonale, przełykasz ślinkę patrząc na kolegę w pracy, bo twój staruszek, to jednak nie jest młode ciacho, jeżeli twój kolega jest twojego pokroju, to może te chichotki w pracy czymś zaowocują... próbuj dziewczyno, próbuj, do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko troll nie ma żadnego faceta, nie zauważyłaś? Kipi zazdrością. Nie ma ani starszego ani młodszego, szlag ją trafia bo nie ma ją chyba kto zaspokoić biedulka musi to sama robić a my sie tu chwalimy jakie szcześliwe jesteśmy z naszymi mężami, mamy z nimi dzieci, mamy wszystko to czego nie ma troll, musi być bardzo rozdarta żeby posuwac sie nawet do podszywania pod nasze osoby a konkretnie pod moja osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście bardzo wulgarne miłe damy, zamiast tak tu rajcować o niczym, to porozmawiajmy o ząbkach naszych skarbków. Wróćmy do tematu miłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
wiem skarbie, wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
to ja ci radziłam, ale zbyt głupia jesteś, by to pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy...
Witam.Jestem w zwiazku z mezczyzna po rozwodzie...ma synka 5 lat ktory mieszka z ex zona....mam straszny problem z zazdroscia..denerwuje mnie jak maly jest rozpieszczony....ehh od samego poczatku maly mowil do mnie po imieniu...i to byl chyba blad..zaczyna mnie traktowac jak swoja kolezanke...widze ze dziecko jakby lgnelo do mnie troszke..chce zebym z nim grala w gry..szla na spacer z nim..a ja nie Umiem...kiedy on do nas przychodzi zamykam sie w pokoju..albo zawziecie gotuje..denerwuje mnie jego smiech.....staram sie bardzo zeby to zmienic..ale cos w sodku mnie zabija wszytskie uczucia ktore moglyby zakwitnac...niedawno byly urodziny malego..sama zrobilam mu przyjecie..kupilam piekny prezent...udawlaam ze wzytsko gra...tymaczasem modlilam sie o godzine 20 kiedy maly wraca do matki....Nie mam z kim nawet o tym pogadac...zwirzylam sie przyjaciolce to powiedziala ...przeciez wiedzialas ze ma dziecko......Czuje sie potworem bo maly jest fajnym madrym chlopcem a ja sie ciesze ze maly jedzie na miesiac do Polski i ,,, odpoczne se od niego''---------jak zmienic te nastawienie w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
trafiłaś na właściwy temat, tu same takie larwy jak Ty poczekaj, wkrótce Cię wesprą, tylko muszą obetrzeć ślinę z wrednych pysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu powiem ci kim jestes na codzien jestes zwykła nie zauwazana osoba, pospolita, nie wyruzniajaca sie w tłumie, jestes ignorowana, wysmiewana, nikt z twojego otoczenia cie nie akceptuje, nie bierze na powaznie tego co robisz i co mówisz, masz kompleksów wiecej niz ustawa przewiduje, i dlatego miedzy innymi występujesz na tym forum i nie tylko na tym, znajdujesz tematy cieżkie , drażliwe, gdzie kobiety szukają pomocy, a ty ponieważ nie masz tego na co dzien tutaj swoja prowokacja zmuszasz nas do tego żeby ci odpisać , i nie ważne co to będzie byleby tylko pisać, żebyś wiedziała że ktoś reaguje na Twoje słowa, boisz sie i to bardzo ,że tutaj też nikt nie weźmie cie na poważnie wiec uciekasz sie do podstepów, typu podpinanie sie pod czyjś nick, albo atakujesz nawet nowe osoby , bo to jest jak powietrze dla ciebie, każdy nowy znowu bedzie sie bronił, i znowu zyskasz uwage czyjejś osoby. wiesz co to jest ignorancja, brak akceptacji, bo doświadczasz tego w realu, ale nie żal mi ciebie, bo każdy kieruje własnym życiem i pewnie gdybyś cokolwiek zrobiła dobrego napewno zwrócono by na to uwage, ale ty już przerosłaś tą złością właściwie tak naprawde na samą siebie, bo ty nie cierpisz patrzec w lustro, boisz sie że odbicie w lustrze powie ci kim naprawde jesteś, nie życze ci zle ale skonczysz nie najlepiej Teraz już zostałaś zdemaskowana , i może dasz sobie troche na luz i zrobisz cos ,żebyś została zauważona ale pozytywnie ,wystarczy czasami chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
kombinuj dziewczyno póki czas nie przeminął :D buziaczki, całuski, ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana edytko38 musisz bardziej uważaj na stan swoich nerwów, bo wyraźnie widać, że pewne sytuacje cię przerastają, a frustracja doprowadza do prymitywnych reakcji i ośmieszania się. Zamiast śledzić trolla zajmij się własnym życiem, mężem, dzieckiem i... najlepiej byś wróciła do tematu, bo już wszyscy doskonale wiemy, że tropienie trolla stało się twoją obsesją, a przecież nie tego dotyczy temat topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38- obiecajmy sobie, że od tej chwili nie reagujemy wcale na zaczepki zazdrosnych pomarańczek piszmy do siebie i do innych NORMALNYCH ludzi, a trolle traktujmy jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że znów pojawiła się edyta37 dlaczego nie chcesz nam powiedzieć co skłoniło cię do podjęcia tak desperackiej decyzji żeby związać się ze "STARYM DZIADEM"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko! Witaj moja kochana i co? czy twój kolega z pracy już uległ twojemu czarowi. Wiem, że forma twojego dziadka jeszcze cię zadowala, ale masz rację, wiagra to nie jest chyba najmilsza sprawa, a taki kolega podobnie jak ty luźny w kroku - pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko masz racje , bo to co napisałam trollowi to prawda i dotad dokad bedziemy reagowac na jego posty to bedzie sie tym zywił jak padlina, ja jestem za , niech robi co chce , to pójdzie na inny topik i tak ją tam tez przepędzą szybciutko, własnie dowiedziałam sie że na jednym z tematów w kafeterii jest taka nienormalna i podobno na jakiś czas ucichła to by sie zgadzało, nasz troll zmienił tylko miejsce a nie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy...
Po co powstaja takie tematy? o jakich wy tu... bzdurach piszecie... nie rozumiem... komu i czemu ma to sluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do niani mała dzis śpi prawie cały czas zapewne ta pogoda ją dobija Starszej córci obiecałam, że przyjadę po nią do szkoły edyta38- a jak Igorek znosi taką jesienną pogodę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eLiZkA1983
ty lepiej sprawdź swoją nianię, bo może coś małej dosypuje, że ta tak śpi? przy ząbkowaniu to taka senność dziwić powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczko, moja córeczka jest niewiarygodnie spokojnym dzieckiem. Od 2 miesiąca życia śpi całą noc, więc ani w dzień ani w nocy nie ma z nią najmniejszych kłopotów. A co do mojej niani, jest to osoba niewiele po 50-tce. Jest dla moich dzieci lepsza niż niejedna babcia dla swych wnuków. Taką nianię życzyłabym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka nie odpisuj tej wariatce, mój Igorek też sporo śpi , robi sobie drzemki częstsze ale krótsze, w nocy budzi sie do jedzenia jeszcze , ale chłopcy tak mają, byłam z nim teraz na spacerku ,ale musieliśmy wracać bo zaczeło kropić, ja też mam nianie ,moja ma 27 lat wiec jest Twoja rówieśniczką, bardzo fajna dziewczyna a Igorek na jej widok cieszy sie i podskakuje , bardzo ją lubi. Troche mi go rozpieszcza , ale ja nie mam nic przeciwko, przynajmniej jestem spokojna o malucha. Pozdrawiam Cie Elizko serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazzy... Po co powstaja takie tematy? o jakich wy tu... bzdurach piszecie... nie rozumiem... komu i czemu ma to sluzyc... wiesz my tu próbujemy rozmawiać, bo mamy podobny problem do Twojego ale ta stuknieta panna z pomaranczowym nickiem nam w tym przeszkadza i musze przyznac czasami skutecznie, te które chcą rozmawiac poprostu piszą swoje imie żeby wiadomo było kto napisał post, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujcie dalej
pocieszajcie się, ale podlość jest niestety niuleczalna macie wredne wnętrza i tylko to przekazać możecie dzieciom... własnym i cudzym na razie wystarczy wam gnębienie cudzych, własne dopiero tego doświadczą w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli furtado z czekoladą
edyta i eliza, weźcie przejdźcie na gg lub jakiegoś czata tu ludzie chcą poczytać, jak rozwiązywać problemy dotyczące dzieci partnerów z poprzednich związków, radzenia sobie z zazdrością, nieakceptacją cy może nawet nienawiścią... namnożenie trollli nie usprawiedliwia was, a jak chcecie dalej publicznie ćwierkać o ząbkach, kupkach i mężusiach, to idźcie sobie na forum dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee edyta,
mnie tu dziś nie bylo, wle widzę że temat się rzowija. I jak się czujecie kurefffki? O gównach waszych dzieciaków będziecie opowiadać? To nie jest odpowiednie forum, wypierd.... gdzie indziej. No, chyba że do rozwodów się szykujecie, to może pozwolimy wam zostać. Elizka, nie licz na to ze ciebie tutaj ktos zaakcepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli furtado z czekoladą
a ty trollu założ sobie swoje forum pt. DOPIER**DALAM DZIŚ KAŻDEMU" i też won stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee edyta,
do neli furtado z czekoladą nie kazdemu, tylko tym kurefffkom, które się wyżywają na dzieciach swoich gachów. Kurefffkom, które okradają te dzieci i ojców ustawiają przeciwko dzieciom. Stać taką szmatę na niankę, bo dzieci kochasia nie dostały alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu może pisać każdy
Jak ci się nie podoba to sama sobie gdzieś idź i tam pleć o ząbkach swojego dziecka. Albo maile sobie wysyłajcie bo mało kogo interesuje to co tu wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×