Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Do neli....... My z Elizka specjalnie gadamy o wszystikm , spróbuj sama opisać swój problem to się przekonasz jak te debile Cię potraktuja no chyba ze stwierdza ze jesteś po stronie biednych dzieci ex mężów okradzionych przez wredne drugie zony , a jak coś to powiem Ci ze jak najbardziej mamy problemy związane wlasnie z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu może pisać każdy
oczywiście że nie czytam już od dawna. Ale chcę poczytać coś na temat a wy tu tylko miejsce zabieracie głupimi przepychankami poniżej wszelkiego poziomu albo pieprzeniem o ząbkach i nianiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie to Edyto Ty
jesteś EKS i dlatego żal Ci tyłek ściska i boisz się, że kolejny facet kopnie Cię w dupę, dlatego tak nienawidzisz jego dzieci, one już wiedzą jaką szmatę ojciec poślubił, desperatkę kopniętą w dupsko, która małym dzieckiem próbuje zatrzymać kolejnego kolesia dlatego tak syczysz na eksy, bo sama należysz do tej porzuconej grupy, a to chyba Cię bardzo boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38-witam Cię 😘 ja już siedzę w pracy dziś sporo roboty, ale przynajmniej czas szybko zleci ;) wieczorem mamy dzwonić do tej ''damy'' czy znalazła jakąś pracę i czy dzwoniła do znajomej mojego męża, która miała rozejrzeć się za czymś dla niej a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój skarbek pięknie przespał noc, staruszek nosił dzieciątko przez całą noc w ramionach, wyspałam się perełkowo, a rano dał mi te 2 stówki, o które prosiła jego córka, powiedział, że zasłużyłam na to by ją okraść, bo mu pięknie pupeczkę wypięłam wieczorkiem a ten jego bachor nie dostanie płaszcza na zimę! miłego dnia elizko kochana! jestem z siebie bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee elizka
ty smiesz komus wymyslac? Ganiac do roboty? Przeciez to ty kurwo jestes w pracy, a zamiast pracowac opowiadasz na kafe dyrdymaly o swoim popieprzonym życiu. TRZEBA MYSLEĆ PROSTACZKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz trollu jak mam dobrze? siedzę w pracy, piszę na forum i nikt mnie z tego nie rozlicza :D nie ma to jak posadka u tatusia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee elizka
no, chyba ze w burdelu masz od rana dyżur i czekasz na klientów, to masz teraz duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak elizko kochana już robię kawusię i sobie tu milutko porozmawiamy, pozdrawiam tatusia! a swoją drogą to ile ma lat tatuś? może jeszcze by mi się nadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee elizka
no tak, gdzies pisałaś, ze "tatuś" na dobrze działającą firme. Faktycznie burdel musi przynosić dochody. Zwlaszcza gdy sie własna corkę podstawia klientom. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeee elizka
nadasz sie, będzie mial dwie kurwy dla klientów, więcej zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka38 mój tatuś lepsze od ciebie lewą nogą z łóżka spycha więc może nadałabyś się jedynie na pucybuta choć nie wiem, czy nawet na to by ci pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, to twój tatuś taki zwykły ruchacz jest, tak mi przykro, współczuję twojej mamusi, to nieszczęśliwa kobieta! powinnaś porozmawiać z tatusiem, by tak otwarcie nie ranił mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizko:) u nas wszystko super, wyspalismy się dziś, teraz bawimy się, a za dwie godzinki jedziemy z Igorkiem do babci, czekam jeszcze na córkę , ma 19 lat ale mieszka już samodzielnie , pracuje ale od października zaczyna dzienne studia wiec będzie mieszkać w mieście gdzie ma uczelnie, córki mojego męża niestety zaprzestaly już edukację dlatego uważam ze to ich problem ,elizka ignoruj całkowicie te durne posty bo to pisze jeden i ten sam troll a jak tam dzieciaczki? Mam nadzieje ze Twoja starsza corcia zadowolona jest z powrotu do szkoły . Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka38- jaki debil z ciebie- TRAGEDIA!!! jak widać masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem mój tatus jest po rozwodzie z moją mamusią uciekam stąd, trzeba brać się za robotę papierkową, żeby wyjść jak najszybciej, bo wybieramy się dziś z mężusiem na kręgielnie wieczorkiem 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligaquena
I jak sie potem dziwic ludziom, ze o drugich zonach maja zle zdanie? Jak sie poczyta takie kretynskie posty na kafe to pusty smiech ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! te twoje błędy edyto, ciekawe? może córki męża poszły w macochę i dlatego ta edukacja im kuleje? ucałuj ode mnie igorka i jego babcię elizko! skarbie, teraz już pojmuję skąd w tobie tyle agresji, patologiczna rodzinka i ten stary mąż! tak to schematyczne w takich nieszczęśliwych rodzinach, rozwiedzeni rodzice, facet z odzysku i staruch, smutne i dalej powielasz nieszcześcia, bo stajesz się bajkową macochą dla kopciuszków och! biedna elizka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elizki i edytki
dziewczyny! macie potrzebe pisania - ok. ale róbcie to z klasa. Temat jest powazny , a wy dajecie sie nabierac na zaczepki małolatów. Ja wiem ,ze korci , ale inaczej nie da sie uspokoic tematu jak brak reakcji na wulgarne wpisy. Przeciez na mile widac ,ze zaczepiaja was gówniary, które nie maja nic innego do roboty jak wkurzanie was, a wy dajecie sie na to nabrac. Wiecej asertywności i pomijania durnowatych wpisów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i myslę
i zgłoszę jedną uwagę, że to właśnie ich wpisy - elizki i edyty - są najbardziej wulgarne, nawet jeżeli dają się prowokować, to świadczy o ich poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38- moja starsza córeczka juz nie mogła doczekać się powrotu do szkoły :D wczoraj po pierwszym dniu zajęć dużo opowiadała co działo się w szkole :) zapisała się na kółko literackie i w zasadzie bardzo się cieszę, bo często bierze udział w konkursach recytatorskich i akademiach, także przyda jej się to :D dziś dziewczynki zostają z babcią, a my z mężusiem idziemy do znajomych z potem wszyscy do kręgielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edytki 38
Twoj tatus tez ruchacz jest bo wszyscy faceci to robią , i zal ci serce sciska ze daje tej co mu nadstawia kase a nie tobie , oj biedna ty , a sama zle nadstawiasz chyba i tobie nikt dawac stowek nie chce oj bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38- mam pomysł jak możemy wymienić ze sobą maile oczywiście forum odpada, bo za dużo trolli tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edytki 38
dotyczy twojego wpisu z 07:55 pilnuj tatusia moze ci sie uda i z kilka złotych da jednak tobie - i baw sie dobrze - pewnie zaraz zaczniesz glupoty pisac - milej zabawy a WAS reszta dziewczyn-tych normalnych oczywiscie - pozdrawiam i miłego weekendu zycze - tu nie warto marnowac czasu - pa ika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll z tego tematu
bez jaj! :D głupie jesteście bezdennie, ale wasze maile mnie nie interesują, tak to już was zaszczycać nie będę, wystarczy mi ten temat i wasze idiotyczne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×