Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

wiesz edyta38 moi rodzice rozwiedli sie jak miałam 15 lat, było mi trudno bo tak samo kochałam i mame i tate, ale nie obwiniałam ich, nie mogli dojśc do porozumienia, więc sie rozstali, założyli nowe rodziny, a ja uwielbiam moja macoche i ojczyma i macie racje nie powinnyśmy liczyć tylko na pieniądze rodziców, bo kiedyś ich braknie i będę musiała tak czy inaczej radzić sobie sama. Mam dużo koleżanek w podobnej sytuacji i wcale nie jestesmy takie wredne jak ten troll. Dla mnie najważniejsze jest to ,że chociaz nie mam już rodziców w jednym domu , to i tak ich mam ,a nawet mam jeszcze więcej bo wszystkich traktuje jak moja rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO lubię moją macochę jesteś przykładem na to, że córki mężów to też ludzie i potrafią szanować swoich rodziców niw za ich kieszeń a za to, że są poprostu rodzicami szkoda, że córka mojego męża nie myśli tak jak Ty, bo o wiele łatwiej można byłoby się dogadać no ale cóż, jest jak jest i nie będę niczego zmieniać, bo nie ma żadnej inicjatywy z jej strony a ja nie jestem w żaden sposób od niej uzależniona i skoro podałam jej rękę a ona nie przyjęła tego gestu, to niech teraz radzi sobie sama pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
hahaha edytka się sklonowała i sama ze soba piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa1111
no jakos musi sie bronic, w końcu jest wycieruchem do ruchania. A chce udowodnic, zewszystko jest winą tamtych dzieci. Poza tym boi sie ze jak i ją facet kopnie w dupę. No i jej "dzieciaczek" nie dostanie alimentów, tak samo jak teraz nie dostaje córka faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzieście się podziały trolle moje kochane? sobota dziś i pracy mniej nudno mi trochę bo i edyta 38 zniknela na zakupy popisała bym sobie z wami moje słotkie warjatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Jestem już Elizka wpadłam zobaczyć co te bęcwały odpiszą tej normalnej dziewczynie i miłe zaskoczenie hmmmm popatrz oszczędziły ją , to miłe z ich strony prawda? Kurcze ,żeby te trolle miały trochę oleju w głowie to świat byłby piękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
do trolla Ja nie muszę sie klonowac, nie mam takiej potrzeby, to twój psycholu sposób na załatwianie spraw, przecież my doskonale wiemy ,że jesteś jedną i tą samą osoba dlatego policja będzie miała łatwiej znaleźć twoje IP, a ogólnie klonowanie to zupełnie coś innego od podszywania sie pod kogoś , jak nie wiesz co to znaczy to zerknij do mądrej książki a potem weź kodeks karny i sprawdź z którego paragrafu będziesz oskarżona ja już wiem , ale Tobie dam pole do popisu, a i zmieniłam kolor trzcionki ,żeby mądre osoby na pierwszy rzut oka mogły Cie rozpoznać kryminalistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
11:30 [zgłoś do usunięcia]takie pytanie mam hahaha edytka się sklonowała i sama ze soba piszę 12:00 [zgłoś do usunięcia]klasa1111 no jakos musi sie bronic, w końcu jest wycieruchem do ruchania. A chce udowodnic, zewszystko jest winą tamtych dzieci. Poza tym boi sie ze jak i ją facet kopnie w d**ę. No i jej "dzieciaczek" nie dostanie alimentów, tak samo jak teraz nie dostaje córka faceta. trollu analfabeto, robisz byków więcej niż ustawa przewiduje : pisze sie-sama ze sobą pisze a nie sama ze sobą piszę , bo chyba niechcący napisałaś o sobie, druga sprawa "że wszystko " pisze się osobno a nie razem heheheh a tak ogólnie rzecz biorąc to córki mojego męża nie mogą mieć alimentów , ponieważ są pełnoletnie i nie podjeły ,żadnej nauki w jakiej kolwiek szkole a mają dwie zdrowe ręce więc mogą na siebie zapracować hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o 12:49 znów jakiś troll próbował się pode mnie podszyć w moim niku nie ma przerwy między imieniem a rokiem trollu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopie***dalam dziś każdemu
co to jest TRZCIONKA? to coś związanego z trzciną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopie***dalam dziś każdemu
"jakiej kolwiek" piszę się ŁĄCZNIE JAKIEJKOLWIEK a skoro tak chcesz innych poprawiać to kup sobie słownik ortograficzny bo oczojebnych błędów nie widzisz - WARJATKA, SŁOTKO NIE WSPOMNĘ JUŻ O INTERPUNKCJI, KTÓREJ WCALE NIE ZNASZ ANI O TYM, KIEDY STAWIA SIĘ SPACJĘ - PRZED PRZECINKIEM, CZY ZA NAUCZYCIELKA SIĘ ZNALAZŁA HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Hehe tyyy dopierdol najpierw sobie hehe to będzie proste ,miło ze interesujesz się nareszcie czymś przydatnym ortografia interpunkcja hmm no no tylko blagam nie zostan polonistka bo szkoda tych madrzejszych córek naszych mężów mówię tu o ogóle żebyś czasem w swoim chorym mózgu nie stworzyła fałszywych obrazów dziś sobota może wybierz się na lowy szybciej znajdziesz się w kiciu no sama piszesz ze dopierdalasz dziś wszystkim stukniete babsko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię swoją macoche
Jestem w szoku Edyto i Elizo myśle ze lepiej przejść na inny topik,bo tutaj to masakra. Może zalozymy swój temat i pomożemy rozwiązać problemy macoch i pasierbow,chętnie porozmawiam,ale nie tutaj to ochydne co robi troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopie***dalam dziś każdemu
sorry edytka ale już wszystkie lumpeksy pozamykali ale możesz napisać nam co ty dziś złowiłaś?? w sobotę to chyba kilogram po 10 zł, więc mogłaś się całkiem całkiem obłowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopie***dalam dziś każdemu
a ty od lubienia macochy, to naucz się pisania OHYDNY, wtedy i ona-macocha cię będzie lubić, zobaczy jak bystra dziewczynka z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Moja droga nie mam nic przeciwko lumpeksom ale nie robię tam zakupów ,odwiedzam markowe sklepy stać mnie na to. A mnie nie chodziło o to żebyś ruszyła na lowy po lumpeksach aż tak to sobie nie pochlebiaj ja miałam na myśli meliny bo sama piszesz ze dziś wszystkim dopierdolisz no a na melinie masz duże szanse poszalec i zrealizować swoje pogrozki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię moja macoche
Nie zrozumialas moich wypowiedzi, my lubimy się wszyscy,ale Ciebie to chyba nikt nie lubi. Pozdrawiam Edyte i Elize, jadę teraz do mojego taty i kochanek macochy i mojej slicznej siostry a ich córeczki BAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię moja macoche
Poprawiam błąd,bo wiem ze troll zaraz skomentuje miało być kochanej macochy ot psikus klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
no to masz problem, bo dziś nie mam już czasu dla Ciebie mendo,zostajesz sama a my mamy rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edystko, nie udał ci się
podszyw pod taką, co lubi macochę. Dobra macocha to martwa macocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Masz problem z pisownia chyba jeszcze jesteś nawalona moje imię pisze się inaczej, a tak miedzy nami to po co mialabym się podszywac i znizac do twojego poziomu , no macochy tego swiata uważajcie na troll heehee bo dołączy do binladena i bedzie terrorystka o ile juz Nia nie jest Bo w tych mafiach to sami tacy psychopaci jak ona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
No musisz miec chyba doswiadczenie w wchodzeniu na drabine I kochana to ze Ty preferujesz tylnia czesc ciala to Twoj problem to pewnie tez wiesz z autopsji ja korzystam z czysto kobiecego miejsca no I chetnych fakt byloby wielu ale ta przyjemnosc jest zarezerwowana tylko I wylacznie dla mojego kochanego meza, musze Cie zmartwic nie moge ci poswiecic wiecej czasu wlasnie maz ugotowal smaczny obiadek a pozniej na deser hmmm sama sie domysl a Ty pobaw sie sama Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie strasz sądami
bo tylko idiotki się przestraszą... a to już sorki ... jeżeli już ... to mamy na tym topiku 2 takie i to obie z czarnymi nickami i pozdrów ode mnie tego kolegę :D niech poszpera w moim IP już na to czekam i mój wujek prokurator też :D buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Wujek prokurator, ciotka sedzia,babka klawisz jej I Ty jeszcze na wolnosci jestes? No tak podobno zyjemy w kraju bezprawia , ale ja nadal wierze w sprawiedliwosc ,a wujek jakby przeczytal pare twoich meliniarskich wypowiedzi to chyba by spadl ze stolka haha, czekaj na zdemaskowanie twoje dni sa policzone kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a igorkowi przestań dawać ten salceson, wkładaj mu w rączkę marchewkę... kto to widział maluszka karmić salcesonem! okropne! i edytko już spokojniej proszę, bo tatko-dziadek znów wróci do picia wieczorami, uspokój się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Ciebie moja droga nawet na salceson nie stac a ja mojemu synusiowi daje to co najlepsze twoj bachor nigdy tego nawet na oczy nie zobaczy bo bedzie mial matke nieroba I kryminalistke, lepiej podwiaz jajniki, a tatus jeszcze dziadkiem nie jest no chyba, ze jego corunie go o czyms nie poinformowaly a wtedy napewno zrobi sobie drinka z zalu ze ma takie glupie coreczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc edyta38 widzę, że nadal użerasz się z trollami ja już jestem w pracy, roboty mnóstwo, ale jutro będzie więcej wolnego, to ściągnę sobie gg jeśli znalazłabyś czas jutro i ściągnęłabyś sobie też gg to mogłybyśmy wymienić się mailami i popisać sobie bez tych pojebów uciekam do pracki, pozdrów Igorka :) do jutra edyta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła pasierbica
edyto - szmato kochana, jestem w ciąży, facet zniknął w sinej mgle, tak jak twój pierwszy mąż i teraz nie tylko tatuś będzie mi pomagał i łożył na wnuczka, ale też po porodzie wprowadzam się do tatusia i niestety do ciebie nie martw się, rzadko będę w domku, a ty zajmiesz się moim maluszkiem, skoro i tak pierdzisz w stołek przy igorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
No to zapraszam , tylko nie zapomnij ze wprowadzasz sie do mnie ja sama mam opiekunke wiec bedziesz musiala chycic sie roboty zeby wymajac swoja hmmm w ciazy jestes, facet zwial, no to masz wesolo , nie dziwie mu sie, nie pierwszy dal pewnie noge hehe szkoda tylko dzieciatka, nie ziej tak zloscia bo dzidzia bedzie nerwowa.A tatus uprzedzal zebys nie wypinala dupska byle komu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
Witaj Elizka oto moj email edyta786@wp.pl czekam na wiadomosc buziaki dla dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×