Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Przed chwilą, Bimba napisał:

Ja też noszę nazwisko mojego pierwszego męża, jego druga żona także.

Nie jest to zabronione przez prawo, ale jeżeli słyszysz od "partnera", że "nie chce, abys je nosiła" to raczej zostałabyś przy swoim, albo tak jak jest w tym przypadku, zrezygnowała że ślubu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Ja też noszę nazwisko mojego pierwszego męża, jego druga żona także.

Dlatego, przynajmniej taki argument jest z d.... W delikatny sposób powiedział od.... bo ślubu nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ona1989 napisał:

Nie jest to zabronione przez prawo, ale jeżeli słyszysz od "partnera", że "nie chce, abys je nosiła" to raczej zostałabyś przy swoim, albo tak jak jest w tym przypadku, zrezygnowała że ślubu. 

Z całą pewnością nie siedziałbym w takim związku, który nie daje mi normalności 14 lat. Gdybyś nie chciała ślubu to by było co innego.... Ale Ty chciałaś być żoną, być mężatką.... a nie kochanką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ona1989 napisał:

Nie jest to zabronione przez prawo, ale jeżeli słyszysz od "partnera", że "nie chce, abys je nosiła" to raczej zostałabyś przy swoim, albo tak jak jest w tym przypadku, zrezygnowała że ślubu

Bo jemu właśnie o to chodziło - tak tobą zakręcić żebyś sana zrezygnowała ze ślubu. 

I w razie czego zawsze może  teraz powiedzieć że to ty nie chciałaś ślubu.

Cwany manipulant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10g,r wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×