Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość nie schizuj jej
"Mój im nakupił mieszkań, wakacji, wyjazdów, czego dusza zapragnie. Żeby się tylko krzywo nie popatrzyly." ja nie chcialabym miec takiego ojca ani partnera, ktory tak robi. dziciom nie kupuje sie czegos po to aby sie krzywo nie patrzyly, ale z milosci. nowa partnerka nie powinna ingerowac w relacje miedzy ojcem a dziecmi,a tym bardziej w kwestie materialne. i nie pisze tego jako byla zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie schizuj jej
wasi partnerzy to dorosli ludzie i sami powinni swietnie wiedziec czy ktos chce ich wykorzystac czy nie. mysle, ze nie powinnyscie sie do tego wtracac. mozecie tylko radzic, ale na wplywac na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecna by chciała
żeby je zostawił wszystko, jednak prawo jest okrutne :P :D :D :D a zresztą może jeszcze przejrzy na oczy i cię zostawi :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schizuj Ojej ale nas pouczasz co się POWINNO a czego nie POWINNO. A może my nie potrzebujemy takich nauk i same wiemy co powinnyśmy??? Przypatrz się sobie samej co POWINNAŚ a czego nie POWINNAŚ. Kocham pouczenia w stylu powiniennaś/nieneś, lub MUSISZ. A swoją drogą nasi faceci to fantastyczni ludzie szczęślwi w nowych związkach. Powtarzam że wszelkie gromy czy złośliwości zwłaszcza ze strony ex spływają po mnie, więc szkoda się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatuniaczka
A kim ty jestes, że tak źle oceniasz JEGO dzieci? Dziwne, ze on nadal z tobą jest, ale zapewne już niedługo. Są inne na twoje miejsce :D a dzieci sa dziećmi, zone zawsze można wymienić na nowszy model :P :P :P Nie martw się, będzie ICH tyle ile potrzeba, a ty co? już na jego smierc czekasz, że zastanawiasz się ile będzie twoje? Na razie jest JEGO, bo skoro było jego zanim weszłaś w jego życie, to jest to jego majątek osobisty, więc twoj wkład jest zaden, po rozwodzie możesz miec z powrotem ZERO :) Wiecznie młoda i piękna nie będziesz, a dzieciaki zawsze będą jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatuniaczka
Nie jestem ex :) i nie musialam szukac faceta z odzysku, którego własne dzieci nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to topik dla kobiet
ktore zyja z facetami , ktorzy maja dzieci. Autorka wyraxnie prosi o wypowiedzi takie osoby. Czy niektóre moralistki czytac nie potrafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niewdziecznych
dzieci nic sie nie zostawia:) Ojcieic nie jest od tego zeby robic majatek dla dzieci. Bedzie miał dobra wole to im zostawi a jak nie to zachowek sie nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatuniaczka
Zachowek też pieniądze :D :D :D a żona niech czeka :D :D na razie jest druga :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
Widzę, że studiujecie prawo, co wam się "należy" :) Najłatwiej przyjśc na gotowe ;) i jeszcze mieć pretensje do dzieci za to, że SĄ. Chyba czas pogodzić się z tym, że dzieci na zawsze będą częścią jego życia. I prędzej, czy później facet się obudzi, bo dzieci, to jednak dzieci, krew z krw, część niego samego. A miłość... przychodzi i odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta liczy sie
seks nie wiesz tego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
pewnie, ze się liczy, niekoniecznie z ta samą kobitą :P jakby mu starczał, to by ex nie było :D ciekawe ile w tym związku pobędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
nie twoje zmartwienie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
zwłaszcza jak się dowie na co "poluje" jego obecna i na co liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
nie dowie sie nie dowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
ale za to jakie pasjonujące :P :D :D :D wiesz ile pieknych, nastolatek szuka nadzianych facetów? A skoro uważasz, ze dla faceta liczy się tylko sex, to uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
"nie dowie sie" aaa taki typ :P :D :D :D daj mu Boże dożyć setki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
a co Cie to obchodzi...nie Tobie sie naleza pieniadze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
ani tobie .. się nie należą :P bo nie twoje :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
bardziej mi niz Tobie:p No jestem prawie nastolatka:) on ma 55 lat a ja 20, wiec sama widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
Może dożyje facet setki :) życzę mu z całego serca :D :D :D a nie martw sie, jak dzieciaki mają dobrego adwokata, to możesz mieć problemy z tymi pieniędzmi, na które tak bardzo liczysz :D Już wiemy dlaczego te dzieci są pazerne ;) chciałabym zobaczyć twoją minę, jak się okaże, że jak wydziedziczy, to ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
:) pozdraiwam zazdrosnico:) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
Tego 55latka ci zazdroszczę :) miłego dnia i nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
pieniadze tego warte:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
Domyslam się :P :P :P zapewne nie tylko ja ale i on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zwiazek bedzie
buahahaha ....ale sie złapałas na podpuchę....chciałas pozywki wiec smacznego:) Do Phii...wiekszośc kobiet dobrze traktuje dzieci męża, to dzieci raczej nie chca budować relacji. Drugie zony to nie potwory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
ani drugie, ani trzecie :D śmieszna jesteś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiggg
szczęsliwy facet,ze ma taką wyrozumiałą drugą żonę :D :D :D dzieci jego "kocha", samochód jego uważa za swój, na kasę czeka :D szczęściarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecewc
Matka dziecka mojego partnera odseparowała je od niego. Teraz on nie ma z dzieckiem (już nastoletnim) kontaktu. Ja żałuję bo dla mnie jego krew w dziecku powoduje że mogłabym pokochać jak własne. No ale dobrze jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to przepisał polise z
dzieci na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×